Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Akciové tituly

Tri sestry - Táňa Keleová-Vasilková
Ušetríte 6,41 €
  • Táňa Keleová-Vasilková
-50%
6,49 €

Viera je učiteľka. Má rada svoju prácu, rodinu. Len dcéra Liv dospieva akosi prirýchlo. Lucia je matka dvoch malých chlapcov, ktorí potrebujú veľa lásky a pozornosti. V manželovi Tomášovi však oporu nenachádza... Čítať viac 

Vyberá Juraj Šlesar

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Obľúbené knižné série

Časodejovia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Knihu som ,,zhltla" za jeden deň. Silný a neskutočne smutný príbeh. O to horšie je, že ide o skutočný príbeh a človek si uvedomuje ,že toto je naozaj realita. Vďaka tomu, že sa takéto knihy píšu a u ľudí vyvolávajú emócie sa možno dokážeme postaviť voči krutosti ,bez toho aby sme pred realitou zatvárali oči.

Čítaj viac

4
21.11.2019 13:17

Oliver Sacks je jednym z mojich najoblubenejsich autorov popularne-naucnej / odbornej literatury. Migrena je dalsou zo serie skvelych knih, ktore nam pomahaju lepsie pochopit tajomstva ludskeho mozgu, a to prostrednictvom sledovania a prace s ludmi, ktori su mozno trochu "ini" ako my. Zatial som len na zaciatku, ale uz teraz viem, ze to bude skvele citanie. Zo Sacksovych knih mam najradsej znamu Antropologicka na marse, Zrak mysli alebo Musicophiliu. Jeho posledna kniha Gratitude je krasnym zavrsenim jeho tvorby aj zivota ako takeho. Odporucam kazdemu, koho zaujima temy z oblasti psychologie, neurologie a antropologie.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia