Naše kníhkupectvá sú otvorené :-)
A v nich najlepšie knižné darčeky pre všetkých. Viac info

Vyberá Jana Šlinská

Vybrali sme pre vás tipy na knihy, ktoré by mohli potešiť mamu, otca, babku či dedka. Jednoducho, knižné tipy pre dospelých čitateľov.

Akciové tituly

Podivuhodná kniha, ktorá vyčistila more - Beatrix Zaťková
Ušetríte 5,90 €
-54%
5,00 €

Čo by ste povedali na to, keby sa k vám nevysvetliteľným spôsobom dostala podivuhodná kniha schopná zmeniť od základov váš život? Štyri príbehy. štyroch ľudí. Odohrávajúce sa počas štyroch ročných období - štyri priamky stretajúce sa v jednom bode... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Každý máme iný čitateľský vkus. Kým si niekto najradšej oddychuje pri nenáročnom čítaní, sú čitatelia, ktorí hľadajú knihy, o ktorých môžu rozmýšľať aj dlho po prečítaní. Ak máte radi knihy pre náročnejšieho čitateľa, tu nájdete to pravé.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Kniha celkom prehladne spracovana, rozdelena do 2000 malych odsekov s uzitocnymi radami do zahrady. Niektore rady su naozaj poucne a daju sa vyuzit v praxi. Niektore su zas viacmenej pre zapadnych kutilov (autorka je Nemka), ktori maju trochu ine metody a viac casu pre zahradu, no knihu napriek tomu odporucam.

Čítaj viac

2

Už je to 46 rokov od 1.vydania a tá kniha má stále čo povedať. Z čítania doslova cítiť ako mal Zamarovský Grécko rád. Literatúru faktu hodnotím podľa toho ako často si popri čítaní knihy vyhľadávam doplňujúce informácie, ku ktorým sa už autor nedostal alebo boli mimo záberu knihy. A tu toho bolo toľko čo ma zaujalo, že mi neostáva nič iné ako 5*

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“