Odporúčame

 

Vyberá Natália Lichnerová

Knižky z tejto kolekcie majú čarovnú moc. Dokážu potešiť každú romantickú dušičku a pri ich čítaní zažijete dokonalý oddych po ťažkom dni.

Akciové tituly  

Snehová kráľovná - Hans Christian Andersen, Manuela Andreani (ilustrácie)
Ušetríte 4,90 €
  • Hans Christian Andersen
-38 %
8,00 €

Všetko kúzlo jednej z najobľúbenejších rozprávok Hansa Christiana Andersena ožilo na týchto stránkach prekrásnymi ilustráciami Manuely Andreani... Čítať viac 

Odporúčame

 

Vyberá Ivan Janík

Vo štvrtok ráno sme sa vrátili v čase a prebudili sme sa do úplne iného sveta. Stalo sa to, o čom sa už niekoľko týždňov hovorilo, ale málokto tomu chcel uveriť. Veď ako by mohol niekto v 21. storočí bez dôvodu napadnúť inú krajinu? Bohužiaľ, to je realita dnešných dní a ukážka toho, čoho je schopný jeden mocný človek. O to dôležitejšie je v týchto dňoch overovať zdroje a informácie, s ktorými prichádzame do kontaktu, poznať súvislosti, tie historické, ale aj aktuálne, a pochopiť to, čo sa deje a aké môžu byť následky. Preto sme pre vás pripravili výber kníh, ktoré nám spoločne pomôžu pochopiť nielen vojnový konflikt na Ukrajine.

Dnes letí  

Martinus TOP 100
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50
Martinus TOP 50

Novinky v čitateľských profiloch


Na túto knihu som sa riadne tešil. Knihomoli, hneď po prečítaní prvej strany som vedel, že tak skoro ju z rúk nepustím. Šialená jazda! Krásne napísaný príbeh, ktorý vo mne vyvolal pocit strachu, napätia a miestami som sa prichytil, ako nedýcham. Kniha nemala slepé miesta, nedala sa predvídať, a ja som len hltal slovo po slove, aby som odhalili pravdu. A ten koniec! Odporúčam fanúšikom YA hororu a strašidelných rozprávok.

Čítať viac

20
28.11.2022 17:27

Kniha je plná krátkych hororovo/humorných poviedok alebo dlhších aforizmov s dobrou pointou, bavila som sa, občas som sa uškŕňala a pár krát som vybuchla smiechom, humor je tu trocha čierny, ale vážne som si to užila. Ak chcete zistiť, prečo je dobre meškať na party, prečo nemá zmysel zabíjať kohúty alebo čo sa môže stať na wc vo vlaku, nech sa páči.

Čítať viac

Čitateľské kolekcie

„Ari by bol najradšej, keby všetci z jeho izby odišli, najradšej by bol sám so svojimi knihami, najradšej by sa v jednej z nich stratil a už sa nikdy nevrátil.“

Sága z Keflavíku - Jón Kalman Stefánsson
Sága z Keflavíku
Jón Kalman Stefánsson