Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

V tejto kolekcii sme pre vás vybrali knihy, ktorých témou je rasizmus v rôznych podobách. Dávajú dohromady historické súvislosti a ukazujú aj obraz dnešnej spoločnosti. Sú to knihy, ktoré v sebe nesú silné posolstvá a my dúfame, že okrem potešenia z čítania vám dajú aj niečo viac. Rozšírenie obzorov, poučenie, zamyslenie sa.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

7
7

Milujem knihy, ich vôňu, ale poslednú dobu ich radšej počúvam

Miroslava Repeľová napísala recenziu

05.07.2020 10:55

Čítala som ju snáď tri týždne čo je pri ani nie 200 stranovej knihe čo povedať, totálne ma nezaujala, ako keby sa tam odohrávali dva príbehy bez predelu, som rada že som ju konečne dočítala, bol to boj

Čítaj viac

4

Príjemné poetické čítanie pre ženy, ktoré nenápadne hodí návnadu k ďalšiemu zamysleniu sa, ale i pohladí srdce a dušu ako morský vánok vašu tvár v neskorý teplý večer.

Čítaj viac

Čitateľské kolekcie

„Básnici majú byť ľudia ako ostatní. Ani bohovia, ani predavači kníh.“

Horatius