Knihy
E-knihy

Vyberá Jana Šlinská

Ani toto leto sa nezaobíde bez dobrej knihy! A nielen jednej :) Vybrali sme pre vás pár tipov na letné čítanie - z každého rožka troška. Veríme, že si niečo dobré vyberiete a strávite krásny čas ponorení do niektorého príbehu.

Akciové tituly

Zvolila som si lásku - Scarlett Lewis
Ušetríte 5,90 €
  • Scarlett Lewis
-60%
4,00 €

Scarlett Lewis prišla o syna počas krvavého masakru v základnej škole Sandy Hook v decembri 2012. Deň, ktorý sa začal tak ako všetky ostatné, navždy zmenil jej život... Čítať viac 

Vyberá Jana Šlinská

Už zopár rokov sa snažím vždy v decembri pripraviť výber toho najlepšieho čítania a kníh, ktoré sa mi v danom roku páčili najviac. Je to čisto subjektívny výber, ktorý neovplyvňujú žiadne rebríčky ani vydavateľstvá. Tu sú moje naj knihy za rok 2019.

Obľúbené knižné série

Šťastní ľudia

Najpredávanejšie z ponuky

Novinky v čitateľských profiloch

3

Nemala som veľké očakávania, čakala som len obyčajnú romacu ako každá.. Ale neviem čím, no jednoducho bola iná. Veľmi príjemná, neprehnana... Žiadne extrémne výlevy, žiadne extrémne prehnane zápletky, úplne úžasné jednoduché čítanie.... Teším sa na ďalšie knihy od tejto autorky, fakt som nenašla jedinú vetu, ktorú by som mohla vytknúť, a najradšej by som dala 7 hviezdiciek z piatich.

Čítaj viac

5

Po prvej skvelej časti, druhej trošku slabšej, prišiel tento tretí diel, ktorý sa mi páčil ešte viac ako ten prvý.
Paráda! Veľmi mi sedí štýl, akým autorka píše, žiadne zbytočné pasáže, hlúpe nedorozumenia, ktoré sa vyriešia až na konci, skvelé dialógy a tie ich posteľné scény nikdy nenudia. :-)

Čítaj viac

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green