Knihy
E-knihy

Hostinec v Ivy Hille

i527.net, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #17
6 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2018
1. diel série
Historky z Ivy Hillu

Vitajte v anglickej dedinke Ivy Hill, kde ľudí spájajú pevné priateľstvá, kde láska kvitne a tajomstvá čakajú na svoje odhalenie… Srdcom dedinky Ivy Hill je zájazdný hostinec The Bell. Po náhlej smrti majiteľa sa jeho vedenia...

Čítaj viac

9,69 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vitajte v anglickej dedinke Ivy Hill, kde ľudí spájajú pevné priateľstvá, kde láska kvitne a tajomstvá čakajú na svoje odhalenie…

Srdcom dedinky Ivy Hill je zájazdný hostinec The Bell. Po náhlej smrti majiteľa sa jeho vedenia zdráhavo ujíma mladá vdova Jane Bellová, ktorá o podnikaní nevie vôbec nič. Keďže v stávke je živobytie celej dediny a Jane má na krku veľkú pôžičku, musí nájsť spôsob, ako hostinec zachrániť.
Hoci má so svokrou Thorou, bývalou hostinskou, napätý vzťah, obracia sa s prosbou o pomoc práve na ňu. Thore, ktorá hľadá nový zmysel života, sa do cesty pripletú dvaja muž z jej minulosti. Ona sa už dávnejšie zaprisahala, že sa znova nevydá; podarí sa jednému z nich presvedčiť ju, aby láske ešte dala šancu?
Tlak z banky narastá a Jane sa pokúša odhaliť pohnútky niekoľkých mužov, vrátane záhadného cudzinca, ktorí o podnik prejavujú zvláštny záujem. Podarí sa Jane a jej priateľom prinavrátiť život hostincu i jej prázdnemu srdcu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hostinec v Ivy Hille - Julie Klassen
Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí - Jonas Jonasson
19,39 €
Ušetríte 8,41 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Innkeeper of Ivy Hill
Rok vydania
2018
Počet strán
424
Vydavateľstvo
i527.net
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
449371

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

6 hodnotení

5
1
0
0
0

Alžbeta
pred tromi dňami
Dokonalý historický román
Klassenová je úžasná spisovateľka. Hostinec v Ivy Hille nie je prvou knihou, ktorú som od nej čítala a musím povedať, že vždy mám z jej kníh perfektný zážitok. Spôsob, akým vykresľuje dediny či prírodu je úchvatný, no nie otravný. Vygradovanie vzťahov medzi postavami je prekvapivé, pričom nikdy neodhalí na začiatku všetko podstatné. A tak s napätím čítate knihu, aby ste sa dozvedeli viac. Čo ale na nej milujem najviac je to, že dokáže uchvátiť čitateľku bez toho, aby skĺzala do "červenej knižnice", čo je pri mnohých historických románoch zvykom. Som jej za to veľmi vďačná. V jej knihách nájdem vždy potrebnú dávku dobrodružstva, poctvivo zachytené ženské hrdinky aj prenesenie do histórie. Aj tentokrát som pri čítaní ani nedýchala a držala som Jane (hlavná hrdinka knihy) palce so zachraňovaním hostinca. Máte sa na čo tešiť ;)
Čítaj viac
Svetlana S.
9.12.2018
Ach ....
Takto si spomínam na anglický vidiek, anglické dedinky, malebné domy ... A tak som ho našla aj v tejto knihe. Pokojné, inšpirujúce. Našla som sa v tomto hostinci s jej majiteľkou, odvážnou Jane. Ďakujem, Julie!
Čítaj viac
Lenka
6.12.2018
Odporúčam
Skvelá kniha, vynikajúco napísaná, akoby som sa priamo ocitla v mieste deja. Páčilo sa mi prostredie anglického vidieka, ako sa ženy dokázali spojiť a pomôcť si, nakoľko v tej dobe mnoho žien nepracovalo a už vôbec, aby boli podnikateľky :-) Určite odporúčam a teším sa na ďalšie pokračovania.
Čítaj viac
Veronika B.
28.11.2018
Fantastická
Fantastické. Presne také čítanie som si predstavovala, keď som uvidela tú obálku. Po dlhej dobe sa mi dostala do rúk krásne prepracovaná kniha z anglického vidieka. Plus dávam aj za to, že tam nebola vyslovene presladená romantika ako v Harlekýnkach. Keď zavriem oči, úplne si viem predstaviť hostinec Zvon, všetkých jeho zamestnancov a aj celú dedinku Ivy Hill. Ak budú takto vydarené aj ďalšie dva diely, tak za mňa super trilogia, ktorú sa oplatí mať vo svojej knižnici.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Hostinec v Ivy Hille - Julie Klassen
Stojedenročný starček, ktorý sa obával, že priveľa myslí - Jonas Jonasson
19,39 €
Ušetríte 8,41 €

„Nezáleží na tom, koľko kníh máš, ale aké dobré sú.“

Lucius Annaeus Seneca