Sleduj nás na:
Tvoja obľúbená knižná hra už síce skončila, ale ty sa môžeš pokojne hrať aj ďalej a znovu hádať všetkých odosielateľov a odosieľateľky záhadných pohľadníc.

Pravidlá

Každý pracovný deň o polnoci sa na hracom poli zobrazí knižná pohľadnica, ktorú Červenej Čiapočke poslal jeden z knižných hrdinov alebo hrdiniek. Tvojou úlohou je uhádnuť meno hrdinky alebo hrdinu, ktorý danú pohľadnicu odoslal. Pozorne si prezri všetky indície, ktoré sa na hracom poli postupne objavia.

O polnoci sa objaví pohľadnica plná vizuálnych náznakov a tipov, ktoré akokoľvek súvisia s danými hrdinkami, hrdinami a príbehmi, v ktorých vystupujú. Pohľadnica ti takisto naznačí, v ktorej krajine, skutočnej či vymyslenej, sa knižný príbeh odohráva. O 12:00 pribudne druhá indícia vo forme textu na zadnej strane pohľadnice, ktorý napísala daná knižná postava. Čítaj pozorne a možno sa dopátraš k správnej odpovedi. O 16:00 pribudne posledná indícia – rozhovor medzi Červenou Čiapočkou a neznámymi okoloidúcimi, ktorých požiada o pomoc pri hľadaní knižných postáv.

Nezúfaj, ak sa ti nepodarí uhádnuť správnu odpoveď na prvýkrát. Nastav si budík a využi všetky indície, ktoré sa objavia počas dňa :-) Svoju odpoveď napíš do políčka a hneď sa dozvieš, či sa ti podarilo odhaliť odosielateľa alebo odosielateľku záhadných pohľadníc. Máš toľko pokusov, koľko len chceš!

V dňoch od 4. marca až do 31. marca môžeš každý pracovný deň hádať a odhaľovať knižné hrdinky a hrdinov, ktorí posielajú Červenej Čiapočke záhadné knižné pohľadnice. Spolu na teba čaká až 20 úloh. Pri pátraní ti pomôžu tri indície, ktoré sa zobrazia postupne v priebehu celého hracieho dňa. Samozrejme, čím viac toho o knižnej hrdinke alebo hrdinovi sám/sama vieš, tým lepšie :-)

Prihlás sa svojím e-mailom a pridaj sa k Červenej Čiapočke na jej putovaní knižným svetom. Pusti sa do hádania a pamätaj, že každé dobrodružstvo začína vždy od prvej strany.

Zdvojnásob svoju výhru!

Na konci súťaže vyžrebujeme až 5 šťastných výhercov, ktorí získajú knihy podľa vlastného výberu v podobe darčekovej poukážky. Každá správna odpoveď predstavuje jednu knižku a teda darčekovú poukážku v hodnote 15 eur.

Svoju výhru môžeš zdvojnásobiť, ak počas trvania súťaže urobíš ľubovoľný nákup v kamenných kníhkupectvách Martinus alebo na www.martinus.sk.

Príklad: Ak sa ti podarí uhádnuť všetkých 20 úloh a počas trvania súťaže (4.3. – 31.3.) si kúpiš aspoň jednu knihu v kamennom kníhkupectve Martinus (nezabudni si odložiť účtenku!) alebo na www.martinus.sk, tvoja prípadná výhra bude až 40 kníh.
Knižné putovanie