Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Peter Minárik

Od autora Peter Minárik máme v ponuke 6 titulov

1.
Peter Minárik a Daniela Mináriková  ·  Kontakt (2013)
V pokračovaní tohto úspešného titulu je hlavnou témou úloha výživy, stravovania a telesnej aktivity vo vzťahu k onkologickým ochoreniam - najskôr pri prevencii ich vzniku a potom medicínske odporúčania o stravovaní a vhodnej telesnej aktivite... (viac o knihe)
Naša cena: 4,75 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Peter Minárik a Daniela Mináriková  ·  Kontakt (2014)
Zastavme rakovinu skôr, než vznikne, to je základná myšlienka publikácie, ktorá predstavuje potraviny s dokázateľne protirakovinovým účinkom. Nadväzuje na úspešný titul Rakovina a výživa. Mýty a fakty (2012). Ak prvý diel priniesol vedecky overené... (viac o knihe)
Naša cena: 4,75 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Peter Minárik a Eva Blaho  ·  Raabe (2017)
Kniha známeho gastroenterológa Petra Minárika s receptami a vzorovými jedálničkami výživovej poradkyne Evy Blaho prináša potrebné odporúčania nielen tým, čo trpia niektorým z ochorení žlčníka a pankreasu, ale aj tým, čo chcú týmto ochoreniam predísť... (viac o knihe)
Naša cena: 19,00 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
4.
Stručná anatómia orgánov horného tráviaceho traktu. Stručná fyziológia orgánov horného tráviaceho traktu. Najčastejšie ochorenia horného tráviaceho traktu. Refluxná choroba pažeráka. Peptická vredová choroba žalúdka... (viac o knihe)
Naša cena: 9,50 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
5.
Peter Minárik  ·  Kontakt (2010)
Za posledných desať rokov priniesol medicínsky výskum mnoho dôkazov o tom, že vysokému počtu civilizačných ochorení sa dá predísť tým, že človek zmení svoje nesprávne stravovacie a pohybové návyky... (viac o knihe)
Naša cena: 4,75 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
6.
Peter Minárik  ·  Kontakt (2010)
Výživové odporúčania, úprava životosprávy, potraviny odporúčané a potraviny zatracované, výživa dieťaťa a tehotnej ženy... (viac o knihe)
Naša cena: 6,56 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Knihy nemajú byť nábytkom, ktorý by ozdoboval byt, majú byť potravou, ktorá živí ducha. (Petrarca)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 460,36 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička