Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Marie Darrieussecq

Francúzska spisovateľka sa narodila roku 1969. Vyrástla v malej dedinke v baskickej oblasti Bayonne vo Francúzsku. Rodičia z nech chceli mať profesorku, a tak Marie vyštudovala matematiku, no po skončení univerzity sa venuje štúdiu literatúry ma École Normale Supérieure v Paríži. Venuje sa literatúre, hudbe, cestovaniu a rodine. Doteraz vydala päť románov: Svinské pravdy, Zrodenie duchov, Spodné prúdy, Krátky pobyt u živých a Dieťa. Marie Darrieussecq: „Moje povolanie, moja zbraň, moja rozkoš, moja úloha je písanie: nič viac, nič menej.“

Viac informácií

Od autora Marie Darrieussecq máme v ponuke 4 tituly

1.
Marie Darrieussecq  ·  Slovart (2009)
Ako už napovedá samotný názov knihy, ide o smrť. A keďže Tom má štyri a pol roka, ide o smrť dieťaťa. Téma je teda ťažká, bolestná, neľútostná. A píše o nej Tomova matka v prvej osobe. Tom je jej prostredné dieťa, má staršieho brata a mladšiu sestru... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 2 dní
2.
Marie Darrieussecq  ·  Slovart (2003)
Útly román o matke a dcére, ktoré záhadne zmiznú z ľudoprázdnej morskej pláže prímorského francúzskeho mestečka. (viac o knihe)
Naša cena: 1,65 € zvyčajne posielame do 2 dní
3.
Marie Darrieussecq  ·  SOFA (2005)
Všetky tvrdenia tejto knihy sa dajú prevrátiť... (viac o knihe)
Naša cena: 2,84 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
4.
Marie Darrieussecq  ·  SOFA (2006)
V tejto krajine všetko ovláda rozum a zvyk, napriek tomu aj tí najrozumnejší dedinčania vyzerajú ako by podliehali prítomným neodolateľným silám... Dve poviedky, bilingválne slovensko-francúzske vydanie. (viac o knihe)
Naša cena: 2,76 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Beda knihe, ktorá je odkázaná na vysvetľovanie! (Illés)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 845,67 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička