popis
Harry Potter - kolekcia (Knihy 1-7)
Harry Potter - kolekcia (Knihy 1-7) (J.K. Rowling)

Harry Potter - kolekcia (Knihy 1-7)   

J.K. Rowling  ·  Vydavateľstvo: Ikar
Edícia: Kolekcie   Séria: Harry Potter  
VYPREDANÉ (55)
Naša cena: 102,30 €
POŠTOVNÉ ZADARMO!
Tento titul je, žiaľ, vypredaný (Čo to znamená?).

Informácie o dostupnosti   Pozrieť, v ktorých kníhkupectvách máme na sklade

Detaily

  • 3832 strán
  • pevná väzba
  • slovenský jazyk
Viac podrobností

Kolekcia

S nami ušetríte ešte viac! Cena tejto kolekcie je iba 102,30 € : keby ste si tieto knihy u nás kupovali samostatne, zaplatili by ste 103,87 € (v bežných kníhkupectvách až 109,30 €). Kúpou tejto kolekcie teda ušetríte ešte o 1,57 € viac.

O knihe

Tento titul je v ponuke aj vo vydaní Harry Potter - kolekcia (Knihy 1-7)
Kolekcia všetkých doteraz vydaných dielov obľúbených príbehov o mladom čarodejníkovi v slovenčine teraz s výraznou zľavou!

Kniha 1 - Harry Potter a Kameň mudrcov
Harry Potter je sirota, žije u príšerných príbuzných a až do svojich jedenástich narodenín si myslí, že je obyčajný chalan... Lenže potom začne dostávať záhadné listy, navštívi ho sympatický obor, na jeho radu sa Harry prihlási na Rokfortskú strednú čarodejnícku školu, naučí sa hrať metlobal a stretne sa v boji so svojím úhlavným nepriateľom. Dôvod, prečo sa to všetko stane, je jasný: Harry Potter je čarodejník!

Kniha 2 - Harry Potter a Tajomná komnata
Dursleyovci boli v to leto takí odporní, že Harry Potter sa už nevedel dočkať, kedy sa vráti do čarodejníckej školy. Jedného dňa sa v jeho izbe objavilo čudné, zlomyseľné stvorenie. Volalo sa Dobby a tvrdilo, že ak sa Harry vráti na Rokfort, hrozí mu smrteľné nebezpečenstvo.
A neklamalo. Keď Harry nastúpil do druhého ročníka, začali sa diať na škole tajuplné a hrôzostrašné veci. Niekto, lepšie povedané niečo začalo napádať rokfortských študentov a premieňať ich na kameň. Že by bol za tým Draco Malfoy, Harryho úhlavný nepriateľ? Alebo to má na svedomí ten, koho na Rokforte najviac upodozrievajú - samotný Harry Potter...?

Kniha 3 - Harry Potter a väzeň z Azkabanu
V tretej knihe ujde z čarodejníckej väznice Azkaban Voldemortov priateľ Sirius Black, ktorý jedinou kliatbou zahubil trinásť ľudí. Kde sa ukryl? Na Rokforte? Harry nie je v bezpečí ani medzi hrubými múrmi čarodejníckej školy v okruhu svojich spolužiakov. Medzi nimi je totiž zradca...
Aj toto leto trávi Harry Potter u tety a strýka. Už sa zdalo, že prázdniny sa skončia bez väčších nepríjemností, lenže... Jedného dňa všetky televízne stanice vysielajú oznam o pátraní po nebezpečnom zločincovi Siriusovi Blackovi a k Dursleyovcom zavíta protivná teta Marge. Aj keď sa Harry snaží k nej správať úctivo, zrážka visí vo vzduchu. Pohár trpezlivosti pretečie, keď teta Marge urazí pamiatku Harryho otca - Harry ju začaruje a vzápätí utečie z domu. Okrem toho je tu aj zločinec na úteku, a ako sa Harry dozvedel, ide práve po ňom.

Kniha 4 - Harry Potter a Ohnivá čaša
Harry Potter je znovu na prázdninách u otravných Dursleyovcov. Chce sa od nich odpútať, a tak sa zúčastní na Svetovom pohári v metlobale spolu s Hermionou, Ronom a Weasleyovcami. Okrem toho sa po sto rokoch na Rokforte pripravuje Trojčarodejnícky turnaj a majú sa na ňom zúčastniť dve ďalšie čarodejnícke školy. Harry aj naďalej túži byť obyčajným štrnásťročným čarodejníkom. Má však smolu, lebo nie je obyčajný - dokonca ani podľa čarodejníckych meradiel. V jeho prípade to môže mať smrteľné dôsledky...

Kniha 5 - Harry Potter a Fénixov rád
Blíži sa piaty rok na Rokfortskej strednej škole čarodejníckej, a 15-ročný Harry Potter sa ocitá v plnom rozkvete puberty. Samozrejme, so všetkým, čo k tomu patrí...! K tomu sa pridá ďalšie neznesiteľné a nudné leto s Dursleyovcami, navyše mu veľmi chýbajú jeho nemuklovskí priatelia zo školy. Harry je veľmi, veľmi podráždený, lebo nevie, čo sa deje v čarodejníckom svete. A Lord Voldemort sa po rokoch vracia, aby opäť zaútočil! Návrat na Rokfort bude pre Harryho doslova vyslobodením... Ale naozaj?

Kniha 6 - Harry Potter a Polovičný princ
Harry trávi letné prázdniny opäť u Dursleyovcov. Tento rok má však plnú hlavu udalostí na Ministerstve mágie. Rozmýšľa nad smrťou svojho milovaného krstného otca Siriusa Blacka, pripomína si hrôzostrašný zápas so smrťožrútmi i neľútostný súboj profesora Dumbledora s lordom Voldemortom. Teraz nervózne čaká vo svojej izbietke na riaditeľovu návštevu. Harry si nevie vysvetliť, prečo sa s ním chce Dumbledore stretnúť práve teraz. Musí to byť niečo dôležité, ak to nemôže počkať do začiatku školského roka. Navyše sa obáva reakcie Dursleyovcov na nečakanú návštevu rokfortského riaditeľa.

Kniha 7 - Harry Potter a Dary smrti
Harry bol poverený ťažkou, nebezpečnou a zdanlivo nesplnitelnou úlohou: nájsť a zničiť všetky zostávajúce Voldemortove horcruxy. Ešte nikdy sa necítil tak sám a ešte nikdy nemusel čeliť tak strašne vyzerajúcej budúcnosti. Ale Harry v sebe musí nájsť silu, aby splnil túto úlohu. Musí opustiť bezpečné a priateľské útočište v Brlohu a vydať sa bez strachu a váhania neúprosnú cestu, ktorá pred ním leží.

Podrobnosti

  • Počet strán: 3832 strán
  • Väzba: pevná väzba
  • Hmotnosť: 3840 g
  • Jazyk: slovenský jazyk
  • Naše katalógové číslo: 44759
Vypredané

Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač, preto nie je možné ho objednať.
(Čo to znamená?)

Zadajte svoju e-mailovú adresu a budeme Vás informovať hneď ako vyjde. (Čo to znamená?)

Vydavateľstvo Ikar je najväčší vydavateľský dom na Slovensku s produkciou cca 230 titulov ročne. Vydávame široké spektrum kníh pre všetky vekové kategórie od domácich aj zahraničných autorov. Medzi autormi, ktorých diela vydávame patria aj svetoví velikáni William Shakespeare, Gabriel García Márquez, či Fiodor Michajlovič Dostojevskij, ale aj autori slovenskej klasiky - Dobroslav Chrobák, Margita Figuli, František Švantner a ďalší. V našom vydaveteľskom dome našli svoje trvalé miesto viacerí úspešní súčasní slovenskí autori – Táňa Keleová-Vasilková, Andrea Coddington, Jozef Banáš, Jozef Karika...

Veľmi bohatá je klubová činnosť vydavateľstva. Media klub je najväčší slovenský čitateľský klub s dlhoročnou tradíciou, ktorý združuje viac ako 70 000 záujemcov o hodnotné a pútavé knihy. Ikar v spolupráci zo Zväzom kníhkupcov Slovenska každoročne oceňuje čitateľsky najúspešnejšie knihy slovenských autorov, ktorým udeľuje Zlaté a Platinové knihy a cenu literárnej kritiky Zlaté pero. Našim krédom je, že o úspech sa treba podeliť. Za úspech, ktorý sme vďaka našim čitateľom dosiahli, sa snažíme poďakovať konkrétnou pomocou ľuďom po celom Slovensku i za jeho hranicami. Podporujeme mnohé športové a kultúrne podujatia najmä s akcentom na znevýhodnené skupiny ľudí z dôvodu zdravotného postihnutia alebo zo zlého sociálneho zázemia. Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s. Už krátko po vzniku vydavateľstva prišli prvé bestsellery, z ktorých dodnes azda najväčší a doteraz neprekonaný titul je Zdravie z Božej lekárne od Márie Trebenovej. Z čiernobielej zošitovej publikácie s farebnou prílohou a v mäkkej väzbe sa predalo takmer 400 tisíc výtlačkov. Našimi knihami sme si spočiatku získali prevažne ženské čitateľky. Postupne sme však na Slovensko „priviezli“ aj mená svetoznámych autorov ako John Grisham alebo Robin Cook. Ich trilery sa aj u nás ihneď stali bestsellermi. Dnes nájdete v našej ponuke pestrý žánrový výber kníh pre všetky vekové kategórie: romány, romance, trilery, zbierky básní, rozprávky, kuchárske knihy, encyklopédie, hobby literatúru pre mužov aj ženy a iné. Za obdobie od vzniku a pôsobenia Ikaru na knižnom trhu sme vydali vyše 4 000 titulov domácich aj zahraničných autorov, z ktorých sme spolu predali viac ako 25 miliónov výtlačkov.

Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?

Pokiaľ ide o zahraničné tituly, sme neustále v kontakte s agentmi a vydavateľstvami, sledujeme, čo je nové a úspešné na knižnom trhu vo svete. Usilujeme si priniesť na Slovensko najväčšie bestsellery a najzaujímavejšie tituly, o ktorých sme presvedčení, že zaujmú aj slovenských čitateľov. Knihy slovenských autorov vyberáme podľa nastavených kritérií, medzi ktoré patria tak kvalita spracovnia ako aj komerčný potenciál literárneho diela. O tom, čo napokon bude zaradené do edičného programu rozhoduje kolektívny orgán Edičná rada.

Na ktorú knihu ste najviac hrdí?

Vybrať z viac ako štyroch tisícok kníh, ktoré sme doteraz vydali jednu, je veľmi ťažké. Sme hrdí na viacero našich projektov. Medzi ne rozhodne patrí, že sme prvý raz na Slovensku prinesli kompletné osem zväzkové vydanie pokladu svetovej literatúry Tisíc a jedna noc v unikátnom dizajnovom prevedení. Rovnako sme napríklad hrdí na vydanie Biblie Dalí v prevední, aké u nás ešte nikdy nevyšlo.

Viac informácií Pomôžte nám doplniť informácie o knihe

Poslať doplňujúce údaje o knihe

Máte o knihe viac informácii ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácii na našich stránkach.

Kniha: Harry Potter - kolekcia (Knihy 1-7)Zdieľať

Hodnotenia čitateľov (hodnotilo 47 ľudí)

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

jarka
jarka
24.02.2016
Reagovať
vsetko a nic

Ja som dostala celu sadu pod stromcek a bola som dost prekvapena. Myslela som si, ze knihy predca nieje potrebne citat ked su take filmy ake su. Ale pustila som sa do nich a po 3 tyzdnoch boli precitane. Zacala som ich citat v obdobi ked chodil Harry Potter v telke a vzdy som uz mala precitanj knihu pred filmom. A vtedy: toto bolo uplne inac . Booze toto tam vynechali. A toto tam ani len nebolo!!!! Ja som si vzdy myslela ,ze filmy su uplne podla knih, ale mylila som sa. Odporucam si tiez precitat celu trilogiu Divergencia. Jedine co by som trochu pozmenila na tejto trilogi je koniec. Nechapem preco to musela byt Tris...ale to uz je Divergencia:)

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (1)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
Biach
Biach
19.05.2015
Reagovať
Vyborne... :)

Este si pamatam ako som ich citaval na prvom a druhom stupni zakladnej skoly. Dodnes ich mam doma na policke, len ja som ich kupolval po jednej :) Urcite odporucam...

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (1)   nie (3)  
Nahlásiť recenziu
Miška
Miška
29.04.2015
Reagovať
Nesmrteľný príbeh

Na týchto knihách som vyrastala, sprevádzali ma celým detstvom aj pubertou a teraz, keď som dospelá, sa k nim vždy rada vrátim. Nie len z nostalgie, ale preto, že či už ten príbeh čítam pätnásty alebo stopäťdesiaty krát, vždy sa do toho úplne ponorím a na tých niekoľko dní, kým to čítam, som celkom ponorená do sveta čarodejníkov a s Harrym vždy rovnako intenzívne prežívam všetky strasti, bolesti, ale šťastné chvíle a lásky. Nepochybujem o tom, že táto séria sa raz zaradí do učebných osnov na literatúre (ostatne, v zahraničí sa tak už stalo) a ako budúca učiteľka slovenčiny a literatúry sa neuveriteľne teším, keď sa to stane.
Jednoznačne odporúčam, tento príbeh tak skoro nič neprekoná!

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (1)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
Ladislav Bartaloš
Ladislav Bartaloš
26.08.2014
Reagovať
Úžasné!

Milujem tie príbehy! Začal som ich čítať až keď bola na svete trojka no akonáhle som začal čítať prvú nevedel som sa od toho odtrhnúť. Tie knihy ma držia dodnes, niekolkokrát som ich čítal, pre mňa najlepšie knihy, hoci v tomto žáneri sa velmi nepohubyjem. Jednoduché a vtiahnu Vás do deja, pri čítaní je zrazu každý v čarodejníckom svete :-) Kto nečítal odporúčam.

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (5)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
28.05.2014
Reagovať
Názor čitateľa

Viborne knihy výborne.. Super nemám slov :D stiahne vás to do deju z timi čarodejníkov a hlavne z hlavnými potavami Harry,hermiona,Ronom .... Videla som. Všetky filmi a to je tieš dobre ale kniha je úžas som proste stoho natešena ako sa hovorí kniha je lebši ako film.. Nehovorím že film je zlý ale je super vibrovať ale kniha tieš úžasná kakao film... Doporučam!!! Si ju prečítať!!!

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (4)   nie (3)  
Nahlásiť recenziu
07.10.2014

Pekne (obsahovo) napísané ale ta gramatika ach jaj! :(

Nahlásiť recenziu
Simona Račková
Simona Račková
01.05.2014
Reagovať
Super (y)

Harry Potter sú proste úžasné knihy. A tu na Martinuse sú aj za celkom dobrú cenu. Keď som sa pýtala koľko by ma to vyšlo v kníhkupectve bolo by to vyše 100€. Takže som veľmi spokojná. :)

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (3)   nie (1)  
Nahlásiť recenziu
Matt
Matt
27.03.2014
Reagovať
...

Poradim vam ludia :) chcete vymakany sci fi pribeh ktory neni natahovani somarinami a roztahany do 7-knih ako harry? precitajte si Hry o Život trilogia, najuzasnejsie sci-fi kde hlavne postavy su obycajny ludia nenormalne perfektne napisane ,ma to obrovsky ohlas v celom svete , uz 2 knihy z 3 su sfilmovane , neni tam nic prehanane , neskonci to Happy End-om ako vsetko co citame , toto je jedina kniha ktora vas donuti sa zamysliet ... odporucam nemam nic proti kniham od rowlingovej , harry potter je super :) cital som ti tiez ale su tu uz lepsie knihy nemozem si pomoct , ja co necitam moc a co som miloval Harryho Pottera povazoval som to za najlepsi pribeh ktory netromfne nikto minimalne 25 rokov stalo sa , kazdy po precitani hier si myslim ze to potvrdi , hry o zivot niesu zbytocne dlhe , super ze su napisane v prvej osobe a proste najlepsie ... neviem vam to tak vysvetlit aby ste si to aspon skusili precitat :) napriklad moja mama nema rada sci-fi vobec nic ... po tom ako si pozrela prvy diel hier je do toho zazrata uz to precitala cele , boli sme spolu v kine na dvojke , vipytuje sa kedy ma byt 3-tia cast a podobne ... nehovorim ze podme harryho pottera pochovat to nie , ale tak ten uz zozal dost slavy , na rade su Hry o Život .... ( take ako twilight a eragon a podobne hovadiny , vyhodte do kosa vsetky knihy sladke romanticke a prehnane hovadiny zbytocne citat ) dufam ze to tu niekto okomentuje a som zvedavy na vas nazor co si otom myslite ... :) dik moc

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (2)   nie (18)  
Nahlásiť recenziu
Sima
Sima
18.06.2014

Možno je naťahovaný do 7 kníh ale somarina to určite nie je :) A keď som prečítala ďalšie podobné "fandom" knihy (ako napr. Divergenciu, Percyho, TMI adť) prišlo mi HG úplne oničom ;) Ja som prečítala väčšinu z tých kníh a tiež som pred tým bola uchvátená HG ale potom to padlo na dno. Ani Divergencia nekončí Happy End-om ;) môj názor :)

Nahlásiť recenziu
Matej Mikula
Matej Mikula
21.04.2015

Môj zlatý,
Ty si hlavne urob poriadok v dojmoch, až potom niečo píš, pretože splietaš jablká s hruškami! Príbehy o Harrym nie sú sci-fi! Je to fantasy, to je po 1. A po druhé ja Hry o Život milujem a happy endom sa skončia, svojským ale skončia. Po 3. ako môžeš porovnávať Twilight s HP a alebo THG? A Eragon je úžasný príbeh, ktorý je jedinečný a vyhýba sa streotypu. A keďže som na Harrym vyrastal, tak navždy ostane v mojom srdci, tak ako je v ňom miesto aj pre Hry :) Ďalšia vec je, že nie všetko, čo čítame sa nekončí štastne.

P.S. Nauč sa základné pojmy v literatúre a gramatiku.
PP.S Prečítaj si viac ako dva-tri príbehy a potom porovnávaj.
Matthew

Nahlásiť recenziu
Ľubomir
Ľubomir
22.03.2014
Reagovať
Harry bol moje detstvo :)

ako mensi som sa tomu dost venoval cital som to furt :) len samozrejme mi tam vadilo ze harry ko hlavna postava tam toho moc nenarobil , vsetko za neho robili kamosi ... nebol az taky akcny , no co sa tyka pribehu dokonale prepracovany , je jasne ze rowlingova za to dostala 7 cifernu sumu , za take nieco uzasne by si zasluzila viac :) myslim ze dost ludom zmenila ich detstvo... harry tu bol je a jbude to budu ludia citat este strasne dlho , rozmslam ze by som sa do toho zase pustil :) no uvidim ci dostanem chut ... zatial u mna vyhrava trilogia Hry o zivot ... zatial najlepsie co som vobec cital

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (0)   nie (2)  
Nahlásiť recenziu
Dominika
Dominika
09.02.2014
Reagovať
detstvo :)

Harry Potter bol stvorený z pera J.K. Rowlingovej v najsprávnejší čas :) . Bola som vtedy Harryho rovesníčkou, takže som sa vedela dokonale zladiť s príbehom. Vyrastala som s týmito knihami, dali mi veľa, veľa krásnych chvíľ, útekov do fantázie a v neposlednom rade veľa zakázaného nočného čítania pod perinou! :)
Podľa mňa neexistuje lepšia voľba, ako priviesť deti k nenútenej láske ku knihám :)) .

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (6)   nie (0)  
Nahlásiť recenziu
15.08.2013
Reagovať
Názor čitateľa

Vyborne knihy a spominka na detstvo :-)

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   áno (0)   nie (0)  
Nahlásiť recenziu
28.05.2014

Presne tak aj pre mna je že je to spomienka na decového... -:D

Nahlásiť recenziu

Odporúčania

Charlieho malé tajomstvá
Naša cena: 9,45 € (ušetríte 5%)
Charlieho malé tajomstvá sú o dospievaní. Charlieho listy sú oveľa intímnejšie ako denník, sú smutné aj veselé, tragické aj komické. Nevieme, kde...
Chlapec na vrchole hory
Naša cena: 8,86 € (ušetríte 11%)
Autor slávneho Chlapca v pásikavom pyžame už tretíkrát zvolil neľahkú tému: vojna očami dieťaťa. V druhom románe Zostaň, kde si, a potom odíď, sa...
Matilda
Naša cena: 7,30 € (ušetríte 11%)
Príbeh malého, výnimočne nadaného dievčatka, ktoré v sebe objaví schopnosť pohybovať predmetmi na diaľku Vás pravdepodobne prinúti - ako sa to...
Bezduché mesto
Naša cena: 14,72 € (ušetríte 5%)
Domov pre neobyčajné deti slečny Peregrinovej je opustený sirotinec na tajomnom ostrove, v ktorom žili podivní chovanci a diali sa neuveriteľné...

Ďalšie knihy zo série Harry Potter

Harry Potter 1 - 7
Naša cena: 48,91 € (ušetríte 2%)
Harry Potter 1 - 7 (box)
Naša cena: 53,31 € (ušetríte 11%)
Vypredané

Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač, preto nie je možné ho objednať.
(Čo to znamená?)

Zadajte svoju e-mailovú adresu a budeme Vás informovať hneď ako vyjde. (Čo to znamená?)

Moja knižnica
Prihláste sa a môžete ihneď začať hodnotiť knihy jediným klikom a vytvoriť si u nás vlastnú knižnicu!
Čo je moja knižnica?
Ďalšie knihy z tejto oblasti
Matilda
Roald Dahl
Naša cena: 7,30 €
Chlapec na vrchole hory
John Boyne
Naša cena: 8,86 €
Bezduché mesto
Ransom Riggs
Naša cena: 14,72 €
Škola dobra a zla 3
Soman Chainani
Naša cena: 12,82 €
Chlapec v pásikavom pyžame
John Boyne
Naša cena: 7,93 €
Škola dobra a zla 2
Soman Chainani
Naša cena: 11,96 €
Aristoteles a Dante spoznávajú svet a tajomstvá vesmíru
Benjamin Alire Sáenz
Naša cena: 11,35 €
Najpredávanejšie knihy za posledných 14 dní
YES! Anglická gramatika - Cvičebnica + testy (B2)
Andrea Billíková, Elena Ciprianová
Naša cena: 6,32 €
Diabol v zrkadle
Juraj Červenák
Naša cena: 9,56 €
Fitness diár 2017 (slovenský jazyk)
Naša cena: 10,35 €
Účtovníctvo
Anna Šlosárová
Naša cena: 10,88 €
YES! Angličtina - nová maturita - vyššia úroveň + 2CD + DVD (B2)
Andrea Billíková a kolektív
Naša cena: 16,80 €Aby sme mohli čítať dobré knihy, nesmieme čítať zlé, lebo život je krátky a naše sily sú ohraničené. (Arthur Schopenhauer)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 327 321,67 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička