Knihy
E-knihy

Kľúčový svedok

Premedia, 2017
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Premedia, 2017
1. diel série
William Wisting
Edícia
Labyrint

Preben Pramm ležal týždeň zviazaný a mŕtvy vo svojej obývačke, kým ho našli. Všetko naznačuje tomu, že ho vrah pred smrťou brutálne mučil. Dom je prevrátený hore nohami, vrahovia však zrejme nenašli, čo hľadali...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 12,95 €

Ušetríte 39%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Preben Pramm ležal týždeň zviazaný a mŕtvy vo svojej obývačke, kým ho našli. Všetko naznačuje tomu, že ho vrah pred smrťou brutálne mučil. Dom je prevrátený hore nohami, vrahovia však zrejme nenašli, čo hľadali. Aké tajomstvo strážil nenápadný starec, ktorý nemal rodinu ani priateľov?
Kľúčový svedok je debutom jedného z najúspešnejších škandinávskych autorov detektívok. Román, ktorý sa zakladá na skutočnom kriminálnom prípade, je zároveň prvou knihou série o hlavnom inšpektorovi Williamovi Wistingovi.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kľúčový svedok - Jorn Lier Horst
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
15,80 €
Ušetríte 10,10 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Vydavateľstvo
Premedia
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
293910
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,3 / 5

36 hodnotení

20
10
5
0
1

Marek Szekely
13.12.2018
Výborné
Tento príbeh je inšpirovaný skutočnou udalosťou, ktorá sa stala v dome medzi Larvikom a Stavernom. Ďalšia skvelá kniha od pána Horst-a. Ak niekto má prečítaného nie jedného Horst-a tak viac k tomu ani netreba :-)
Čítaj viac
Lubica Kročková
20.8.2018
pomalý spád
priebeh vyšetrovania bol opísaný ozaj vierohodne. Žiadne DNA, ktoré bolo zistené do dvoch minút a žiadne nadpozemské intuície hlavných vyšetrovateľov. Dokonca kniha ani nenapredovala , išla si svojou cestou a trochu ma to uspávalo, ale neodradilo od čítania ostatných jeho kníh. Čo ma odrádza od čítania je postupnosť, akou jeho knihy vydáva slovenské vydavateľstvo. Dokonca sa dá aj ťažko vôbec zistiť, ktorá je prvá, druhá, atď. A keď som to konečne zistila, tak už viem, že pár kníh sa ani nechystajú preložiť a to je mi ľúto a to je možno to, prečo sa do toho nepustím. Ale dvojke ešte dám šancu.
Čítaj viac
oskar
6.2.2018
Príjemné čítanie
Lier Horst je pre mňa jeden z najlepších severských autorov. Uveriteľný príbeh, vyšetrovanie krok po kroku, žiadne omáčkoidné a popletené osudy vyšetrovateľov, len aby sa navýšil počet strán. Všetky knihy od neho sa mi páčili.
Čítaj viac
9.11.2017
Kľúčový svedok
...je debutovou knihou autora, ktorou započal svoju detektívnu sériu o Williamovi Wistingovi. Kniha je fajn, je uveriteľná, čím sa autor dosť líši od mnohých severských autorov. Dej je priamy, pomerne jednoduchý a ako tak predvídateľný, a na autorovi vidno, že nie je úplne "vypísaný". V knihe nechýba predstavenie hlavného hrdinu, dobrá zápletka, detektívne vyšetrovanie, pár zvratov a nečakaných rozuzlení. Na jeho knihách sa mi páči, že vždy je v nich akási "hádanka", čitateľ rozmýšľa a pátra spolu s Wistingom....Čo mi mierne chýbalo je slabšia "mrazivá" atmosféra, tá správna depresia a severské prostredie tentoraz akosi absentovalo. Obálku Premedie treba každpádne pochváliť, hoci naznačila istú pasáž deja :). Horst je výborný rozprávač, jeho knihy nepatria k top svetovým bestsellerom a práve preto mu treba dať šancu, lebo ak chete dobú detektívku, uveriteľný dej a sympatického detektíva, mali by ste skúsiť práve tohto autora, ktorý zbytočne nevymýšľa a predostrie vám skvelý námet so skutočným pozadím prípadu...
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Kľúčový svedok - Jorn Lier Horst
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
15,80 €
Ušetríte 10,10 €

„Na dobrú knihu treba aj dobrých čitateľov.“

Victor Hugo