Knihy
E-knihy
18,95 €

Bežná cena Bežne 19,95 €

Ušetríte 5%

Na sklade, posielame ihneď

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Nová kniha od tvorcov fenomenálneho atlasu Mapy manželov Mizielinskich!

V knihe Pod zemou / Pod vodou sa zoznámiš s tajomstvami podmorského i podzemného sveta. Nájdeš v nej jaskyniarov i baníkov, potápačov i výskumníkov. Nahliadneš do podzemných nôr a skrýš, vypravíš sa do jaskynných labyrintov a zostúpiš na dno najhlbšej bane sveta. Objavíš nádherné farebné ryby, morské obry a prečudesné hlbinné tvory. Vyskúšaš si historické ponorky, ponoríš sa do podmorskej studne i k vraku Titanicu. Obrovské ilustrácie a výkresy plné detailov ťa povedú čoraz hlbšie a hlbšie, od slnkom prežiarených koralových útesov až po najhlbšie tmavé a chladné miesta oceánov či priamo do horúceho zemského jadra.

Komu sa kniha môže páčiť: Malých aj veľkých, ktorým sa páčili Mapy a majú radi krásne ilustrácie s dokonalými detailmi sveta pod zemou a pod vodou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Pod zemou / Pod vodou - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Včely - Piotr Socha
34,04 €
Ušetríte 2,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
112
Hmotnosť
1200 g
Rok vydania
2017
Naše katalógové číslo
279374
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart
Rozmer
370×272 mm
ISBN
9788055628790
Vekové odporúčanie
7+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

11 hodnotení

11
0
0
0
0

Katarína Balko Glosová
Katarína Balko Glosová
pred tromi dňami
Nádherne a nesmierne zaujímavo spracovaná kniha, ktorá zaujme každú vekovú kategóriu, aj nášho 4 ročného. Keďže ešte nečíta, pozeráme hlavne obrázky a o každej stránke sa dá rozprávať aj hodinu, nové veci sa dozvieme aj my dospeláci. Knihu môžme len odporúčať.
Čítaj viac
Mária Šibíková
Mária Šibíková
7. 12. 2017
Nádherná kniha, nádherné ilustrácie, zaujímavé informácie...odporúčam,po Vianociach napíšem reakciu syna, mňa kniha veľmi oslovila...V časti pod vodou,najmä informácie O Mariánske priekope...
Čítaj viac

O autoroch

Aleksandra Mizielińska

Aleksandra a Daniel Mizielińští sú poľskí grafici, ilustrátori a dizajnéri a nositelia radu ocenení vrátane čestného uznania v rámci prestížnej medzinárodnej ceny Bologna Ragazzi Award. U nás im vyšli dve úspešné knihy D.O.M.E.K. (2008; slovensky Jana Kostelecká 2014) a D.E.S.I.G.N. (2010; česky Jana Kostelecká 2015). Netradičné atlas Mapy (2012) sa stal celosvetovým fenoménom, bol preložený do dvadsiatich troch jazykov a bolo vydané cez jeden a pol milióna výtlačkov. Získal množstvo národných cien, napríklad Prix Sorcieres 2013 vo Francúzsku alebo Primo Andersen 2013 v Taliansku. Autori na knihe pracovali viac ako tri roky, nakreslili cez štyri tisíce obrázkov a navrhli dve vlastné písma.

Daniel Mizieliński

Aleksandra a Daniel Mizieliński sú poľskí grafici, ilustrátori a dizajnéri a nositelia radu ocenení vrátane čestného uznania v rámci prestížnej medzinárodnej ceny Bologna Ragazzi Award. U nás im vyšli dve úspešné knihy D.O.M.E.K. (2008; slovensky Jana Kostelecká 2014) a D.E.S.I.G.N. (2010; česky Jana Kostelecká 2015). Netradičné atlas Mapy (2012) sa stal celosvetovým fenoménom, bol preložený do dvadsiatich troch jazykov a bolo vydané cez jeden a pol milióna výtlačkov. Získal množstvo národných cien, napríklad Prix Sorcieres 2013 vo Francúzsku alebo Primo Andersen 2013 v Taliansku. Autori na knihe pracovali viac ako tri roky, nakreslili cez štyri tisíce obrázkov a navrhli dve vlastné písma.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Pod zemou / Pod vodou - Aleksandra Mizielińska, Daniel Mizieliński
Včely - Piotr Socha
34,04 €
Ušetríte 2,86 €

„Dávaj si pozor, keď čítaš knihy o zdraví. Mohol by si zomrieť z tlačovej chyby.“

Mark Twain