iKNOW  HRA

Výrobca: Albi, 2015
Séria: iKNOW
TOP #41 ISIC ZĽAVA

SI ŠTUDENT, UČITEĽ ALEBO MLÁDEŽNÍK A MÁŠ ISIC, ITIC, EURO<26?

Tak k tomuto titulu môžeš získať dodatočnú zľavu 2% k už existujúcej zľave a zaplatíš iba 27,89 €. Ušetríš teda naviac 0,60 €, čo síce nie je bohvieaké terno, ale pri pár knihách by z toho už mohlo byť na kofolu :-)

Zľavu uplatníš tak, že pri potvrdzovaní objednávky zadáš číslo svojej karty do políčka "Darčeková poukážka / Zľavy".

Pozrieť, v ktorých kníhkupectvách máme na sklade
Objednajte si tovar spolu nad 39,00 € a poštovné máte zadarmo!

Poštovné zadarmo nad 39,00 €!

Pri objednávke nad 39,00 € neplatíte v našom obchode poštovné. Kompletné podmienky poštovného.

Spolu iba za 43,68 €
(ušetríte 2,30 €)
Kúpiť spolu
Naša cena:
28,49 €
Bežná cena:
29,99 €
Ušetríte:
5% (1,50 €)

Posielame do piatich dní.

Čo znamená tento údaj? Pozrite sa ako prebieha vybavovanie objednávky.Pridať do wishlistu
Čo je to wishlist?

Wishlist je zoznam Vašich tajných želaní. Jediným kliknutím si do neho môžete ukladať tituly, ktoré Vás zaujali a ktoré by ste možno v budúcnosti chceli kúpiť pre seba alebo svojich blízkych. Pre používanie wishlistu musíte byť prihlásený.

Pozrieť viac odporúčaní

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili tiež

Nahlásiť chybu

O produkte

Preverí znalosti aj váš odhad protihráčov
Táto dôvtipná vedomostná hra preverí nielen vaše znalosti, ale aj schopnosť správne odhadnúť protihráčov. Len ten, kto úspešne zvládne oboje, môže v tejto hre zvíťaziť. iKNOW nie je len obyčajná kvízová hra. Je to naozajstná výzva pre každého, kto očakáva niečo viac.
Hra obsahuje 1 600 otázok zo štyroch kategórií (osobnosti, svet, ľudská tvorba, rôzne) a 4 800 pomôcok, ktoré vám postupne odhaľujú správnu odpoveď. Tieto pomôcky navyše poskytujú hráčom nepreberné množstvo ďalších informácií a zaujímavostí ku každej otázke.
Zábava, vedomosti a taktika – to je iKNOW.Zaujíma Vás viac informácii – prečítajte si časť pravidiel!

Hráči umiestňujú figúrky iKNOW na hraciu plochu podľa toho, či chcú jednu alebo až tri pomôcky na otázku. Ak hráč napr. umiestni svoju figúrku na políčko označené jednou bodkou (môže teda získať jeden výherný žetón), dostane spolu tri pomôcky.
Potom hráči umiestnia svoje figurky iBET. Stavia si na ľubovoľného protihráča, a to tak, že umiestnia svoju iBet figúrku na prázdne kruhové pole „+“ (ak si myslia, že protihráč odpovie správne) alebo na pole „-“ (ak tipujú, že protihráč odpovie chybne).
Keď sú všetky figúrky iKNOW a iBET na hracej ploche, predčítavajúci hráč prečíta pomôcku v hodnote troch žetónov. Hráči, ktorých figúrky iKNOW sú umiestnené na políčkach označených tromi bodkami, potom odpovedajú na otázku. Potom sa prečíta pomôcka v hodnote dvoch žetónov a na otázku môžu odpovedať hráči, ktorých figúrky iKNOW sú umiestnené na políčkach s dvoma bodkami. Napokon sa číta pomôcka v hodnote jedného žetónu a odpovedajú hráči, ktorí stoja na políčkach označených jednou bodkou. Až keď na otázku odpovedia všetci hráči, môže predčítavajúci hráč prečítať správnu odpoveď.
Ak ste na otázku odpovedali správne, vyhrávate biele žetóny v počte podľa úrovne, na ktorú ste odpovedali (3 bodky = 3 žetóny atď.). Ak ste správne odhadli úspešnosť iného hráča, vyhrávate ďalší biely žetón. Za chybnú odpoveď neprichádzate o žiadne žetóny, ale za chybný odhad strácate jeden biely žetón. Na konci každého kola predčítavajúci vždy dostane dva biele žetóny a všetky figúrky a vrátia jednotlivým hráčom.
Môžete blufovať - nezabudnite, že súperi v rade za vami môžu vašu odpoveď zopakovať!

Herný materiál: 400 kariet s 1 600 otázkami a odpoveďami, herný plán, 6 iKNOW figúrok, 6 iBET figúrok, herné žetóny (25 čiernych a 25 bielych), 1 priehľadný žetón na označenie kategórie, pravidlá.

Albi

Ďalšie tituly vydavateľstva

ALBI ... malý darček pre veľkú radosť ... Albi, s.r.o. je sieť najväčších darčekových predajní na Slovensku, ktoré ponúkajú komplexný sortiment darčekov, blahoželaní, spoločenských hier a darčekového balenia. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom vybrať vhodný darček v dostupných cenách pre každú príležitosť. Pridanou hodnotou je originalita našich darčekov a osobné venovanie, ktoré nájdete na veľkej časti našich produktov.

Viac informácií
Pokračovať v čítaní

Poslať doplňujúce údaje o produkte

Podrobnosti

 • Rozmery krabice: 218×220 mm
 • Katalógové číslo výrobcu: 81046
 • Jazyk: slovenský
 • Vekové odporúčanie: 12+
 • Naše katalógové číslo: 216269


Hodnotenia čitateľov       (hodnotilo 5 ľudí) Pridať hodnotenie

Povedzte svoj názor na tento titul ostatným návštevníkom aj Vy!

Máte tento produkt? Máte naň svoj názor?

Podeľte sa oň s ostatnými čitateľmi! Možno im tak pomôžete pri rozhodovaní.

1
Vaše hodnotenie knihy
2
Chcete navrhnúť vaše ďalšie obľúbené produkty? Kliknite.
3
Recenzie a diskusie sú službou pre návštevníkov Martinus.sk. Príspevky sú uverejnené zvyčajne do 24 hodín, vyhradzujeme si však právo neuverejniť a vymazať najmä tie príspevky, ktoré:
 • sú vulgárne alebo urážlivé
 • nesúvisia s titulom alebo témou
 • porušujú alebo vyzývajú porušovať autorské práva
 • odkazujú na ponuku alebo webové stránky konkurencie
 • obsahujú akékoľvek URL odkazy
 • nie sú podpísané
5 hviezdičiek 4
4 hviezdičky 1
3 hviezdičky 0
2 hviezdičky 0
1 hviezdička 0
Ukázať všetky recenzie

Najnovšie recenzie

Iknow       

mi dobrá, zaujímavá, zaujala celú rodinu, odporúčam kúpiť, .môže ju …

iKNOW       

Vynikajúca a zábavná hra, pri ktorej sa dá veľa naučiť. A najlepšie na …

iKNOW       

Hra má perfektný dizajn a zaujímavé spracovanie otázok - respektíve …

Najlepšie recenzie Všetky recenzie

Veronika
Veronika
23. novembra 2015
     
Reagovať

iKNOW 8

iKNOW je jednoduchá kvízová party hra, pri ktorej si preveríte vaše vedomosti, niečo nové sa naučíte, no v neposlednom rade sa aj zabavíte. Asi každého táto hra najprv zaujme svojim balením, pripomína totiž výrobok od firmy Apple, a teda komu by sa nepáčila? Každý po nej siahne. Dizajn tejto hry je veľmi pútavý, za čo výrobcom dávam veľké plus. Ale pri dizajne to nekončí. Mne osobne sa veľmi páči aj myšlienka hry. Je to vedomostná hra s prvkom inakosti, ktorým sa líši od iných vedomostných hier, stávkovaním. Môžte si staviť, či vaši súpery uhádnú danú vedomostnú otázku alebo nie. Ak si správne tipnete, body získavate tiež. Považujem to za veľké plus tejto hry i oživenie. Ešte väčšia interakcia, súťaženie medzi hráčmi, inteligentné zavádzanie spoluhráčov, nech nespoznajú, či odpoveď poznáte. Ide tu predsa aj o prestíž. Otázky majú tri nápovedy, ktoré sú zrozumiteľné a jasné, čo považujem tiež za prínos. ☺ Záverom chcem povedať, že kúpou tejto hry, som nič neoľutovala, či už sa chcem zahrať v kolektíve, alebo rozširovať si svoje vedomosti sama čítaním si otázok. Vždy som sa pri hre dobre zabavila a veľa naučila. Vrelo odporúčam. ☺
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (8)   (0)
Tomáš
Tomáš
18. novembra 2015
     
Reagovať

iKNOW 6

Netradičná vedomostná hra so zaujímavým herným systémom, ktorá nemá obdobu. Hráči odpovedajú na otázky a ešte aj tipujú na súperov, či odpovedia spravne alebo nie. Takže aj hráči, ktorí nevedia správnu odpoveď môžu získať body, tým že správne tipnú na súpera. Hráči sa zabavia a aj sa veľa dozvedia... viac ako v iných vedomostných hrách, lebo pri každej otázke sa dozviete až 3 nové informácie. Konečne nejaká zaujímavá vedomostná hra. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (6)   (0)
Natália
Natália
8. januára 2016
     
Reagovať

iKNOW 3

Hra má perfektný dizajn a zaujímavé spracovanie otázok - respektíve nápovedy. Široké spektrum otázok - na niektoré sa dá odpovedať takmer hneď, o niektorých sme nemali ani chýru ani slychu, ale aspoň máme teraz väčší rozhľad :). Mladšia generácia (pod 20) má trochu problém so staršou generáciou hercov a spevákov, ale tí to zase vyvažujú školskými poznatkami. Neviem ju porovnať s inými vedomostnými hrami, keďže je u nás doma prvá svojho druhu, každopádne splnila veľmi vysoké očakávania (nesklamala, ani extra neprekvapila). Jediné malilinké mínus je, že v troch nám to nepríde až taká zábava (keď jeden číta otázku a dvaja odpovedajú - stávkujú vždy len na toho druhého), ale ako hra pre 4-6 hráčov super - len odporúčam. Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (3)   (0)
Eva
Eva
18. januára 2016
     
Reagovať

iKNOW 2

Vynikajúca a zábavná hra, pri ktorej sa dá veľa naučiť. A najlepšie na tom je, že môže vyhrať aj hráč, ktorý nemá veľa vedomostí, ale vie dobre stávkovať na druhých :-D
Myslím, že na túto hru sú vhodní štyria hráči.
Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (2)   (0)
Mária Backová
Mária Backová
22. januára 2016
     
Reagovať Overený nákup

Overený nákup označuje recenzie od prihlásených používateľov, ktorí si predtým kúpili knihu v našom internetovom obchode.

Iknow 1

mi dobrá, zaujímavá, zaujala celú rodinu, odporúčam kúpiť, .môže ju hrať aj väčší počet hráčov aj mladšie i staršie ročníky .Neľutujem že som ju kúpila. bol to taký povianočný darček Zobraziť celú recenziu

Bola pre vás táto recenzia užitočná?   (1)   (0)

Rezervovať titul v kníhkupectve

SLSP online platba Tatrabanka online platba VÚB online platba Unicredit online platba ČSOB online platba Poštová banka online platba VISA online platba Master online platba Paypal online platba Viamo platba