Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Séria: Dcery obchodníka s hedvábím

V sérii Dcery obchodníka s hedvábím sa nachádza 6 titulov

1.
Lucianna  E-KNIHA CZ
Bertrice Small  ·  Baronet (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Hrdinkou třetího dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím je třetí dcera florentského kupce Giovanniho Pietro d’Angela a jeho ženy Orianny, půvabná Lucianna. Není tak krásná ani temperamentní jako její starší sestry Bianca... (viac o titule)
Naša cena: 6,75 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
2.
Bianca  E-KNIHA CZ
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Renesanční Florencie vášnivě ožívá v nové sérii historických romancí od „legendární“ autorky bestsellerů Bertrice Small. Florentský obchodník s hedvábím Giovanni Pietro d’Angelo a jeho manželka netouží po ničem víc než... (viac o titule)
Naša cena: 7,55 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
3.
Francesca  E-KNIHA CZ
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Další příběh z nové série oblíbené autorky „Dcery obchodníka s hedvábím“ nás opět zavádí do renesanční Itálie. Po nezdaru s výběrem ženicha pro nejstarší dceru chce dát Giovanni Pietro D’Angelo své druhé dceři... (viac o titule)
Naša cena: 6,35 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
4.
Bertrice Small  ·  Baronet (2014)
Hrdinkou třetího dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím je třetí dcera florentského kupce Giovanniho Pietro d’Angela a jeho ženy Orianny, půvabná Lucianna. Není tak krásná ani temperamentní jako její starší sestry Bianca a Francesca... (viac o titule)
Naša cena: 12,92 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
5.
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
Další příběh z nové série oblíbené autorky „Dcery obchodníka s hedvábím“ nás opět zavádí do renesanční Itálie. Po nezdaru s výběrem ženicha pro nejstarší dceru chce dát Giovanni Pietro D’Angelo své druhé dceři Francesce větší volnost při výběru manžela... (viac o titule)
Naša cena: 12,69 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
6.
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
Renesanční Florencie vášnivě ožívá v nové sérii historických romancí od „legendární“ autorky bestsellerů Bertrice Small. Florentský obchodník s hedvábím Giovanni Pietro d’Angelo a jeho manželka netouží po ničem víc než provdat své dcery za bohaté a... (viac o titule)
Naša cena: 12,06 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Odkedy som chytil tvoju knihu až kým som ju nepustil, nemohol som prestať sa smiať. Raz si ju určite prečítam. (Groucho Marx)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 379 161,71 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička