Vedeli ste, že...? U nás nakupujete naozaj bezpečne. Celý objednávkový proces je chránený šifrovaním.

Séria: Dcery obchodníka s hedvábím

V sérii Dcery obchodníka s hedvábím sa nachádzajú 3 tituly

1.
Bertrice Small  ·  Baronet (2014)
Hrdinkou třetího dílu cyklu Dcery obchodníka s hedvábím je třetí dcera florentského kupce Giovanniho Pietro d’Angela a jeho ženy Orianny, půvabná Lucianna. Není tak krásná ani temperamentní jako její starší sestry Bianca a Francesca... (viac o knihe)
Naša cena: 13,35 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
2.
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
Další příběh z nové série oblíbené autorky „Dcery obchodníka s hedvábím“ nás opět zavádí do renesanční Itálie. Po nezdaru s výběrem ženicha pro nejstarší dceru chce dát Giovanni Pietro D’Angelo své druhé dceři Francesce větší volnost při výběru manžela... (viac o knihe)
Naša cena: 12,69 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
3.
Bertrice Small  ·  Baronet (2013)
Renesanční Florencie vášnivě ožívá v nové sérii historických romancí od „legendární“ autorky bestsellerů Bertrice Small. Florentský obchodník s hedvábím Giovanni Pietro d’Angelo a jeho manželka netouží po ničem víc než provdat své dcery za bohaté a... (viac o knihe)
Naša cena: 12,06 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
Láska už nie je v móde. Zabili ju básnici. Napísali toho o nej toľko, že ľudia už v lásku neveria. Neprekvapuje ma to. Pravá láska totiž trpí a mlčky znáša utrpenie. (Oskar Wilde)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 390 978,91 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička