Knihy
E-knihy

Martinus hľadá posily

V Martinuse sa snažíme robiť veci inak. S vášňou, pretože milujeme to, čo robíme. Ľudsky, pretože nám záleží na spokojnosti našich zákazníkov i kolegov. S predsavzatím urobiť niečo navyše, aby bol život krajší. Máš chuť to robiť s nami? Tak čítaj ďalej!

Kníhkupec (Bratislava)

Do nášho kníhkupectva Martinus v OC Cubicon hľadáme šikovného a nadšeného kolegu na trvalý pracovný pomer. Hľadáme parťáka, ktorý miluje literatúru a bude s radosťou odporúčať dobré knihy našim zákazníkom. Si to práve Ty?

Miesto práce:
Bratislava (Cubicon)
Typ úväzku:
Trvalý pracovný pomer

(Bratislava)

Do našej kníhkaviarne FOXFORD na Obchodnej ulici a v OC Cubicon hľadáme šikovného kaviarnika. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom, obsluhovať s úsmevom našich hostí a popri tom s nadšením spoznávať súčasné gastro trendy. Si to práve Ty?

Miesto práce:
Foxford Obchodná / Foxford Cubicon
Typ úväzku:
Trvalý pracovný pomer / Brigáda

(Martin)

Do našej kníhkaviarne FOXFORD v OC Galéria hľadáme šikovného kaviarnika. Hľadáme parťáka, ktorého zaujíma ako sa pripravuje kvalitné espresso a jeho tajný sen je stráviť nejeden deň za profesionálnym kávovarom, obsluhovať s úsmevom našich hostí a popri tom s nadšením spoznávať súčasné gastro trendy. Si to práve Ty?

Miesto práce:
Foxford Martin
Typ úväzku:
Trvalý pracovný pomer

Kníhkupec (Banská Bystrica)

Do nášho kníhkupectva v Banskej Bystrici hľadáme šikovného a nadšeného kolegu na pozíciu kníhkupec - brigádnik. Hľadáme parťáka, ktorý miluje literatúru a bude s radosťou odporúčať dobré knihy našim zákazníkom. Si to práve Ty?

Miesto práce:
Banská Bystrica
Typ úväzku:
Brigáda
Plat:
od 3€/hod (brutto)