Vedeli ste, že...? Každý deň do všetkých kútov Slovenska (a sem-tam i sveta) rozpošleme niekoľko tisíc kníh.

Martinus.sk TOP 50 - E-knihy

Vysvetlivky: Stúpa   Klesá   ~ Nezmenené poradie

Inšpirujte sa výberom tých najpopulárnejších titulov, ktoré za posledných 14 dní zaujali na Slovensku najviac ľudí. Toto nie je len tak hocijaký rebríček predajnosti. Tituly sú zoradené nielen podľa počtu predaných kusov, ale aj podľa počtu ľudí, ktorí si ich na Martinus.sk kúpili.

1.
40 dní TOP50 ~
Lucia Sasková  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pokračovanie mimoriadne úspešných románov Zlatokopka a Zlatokopka 2. Hlavná hrdinka zisťuje, že ľudia sa síce navonok menia, ale ich vnútro nie, a život beží ďalej, aj keď ten jej sa zastavil. Bola presvedčená, že všetko zlé má... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
2.
48 dní TOP50 ~
David Lagercrantz  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V piatej časti série Millennium s názvom Muž, ktorý hľadal svoj tieň ponúka David Lagercrantz čitateľom napínavý príbeh o zneužívaní štátnej moci, o problematike rodinnej cti, mafiánskej brutalite, ale aj o tieňoch minulosti, ktorých sa Lisbeth Salanderov (viac o eknihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
5 dní TOP50 ~
Palác lží  E-KNIHA CZ
Erin Watt  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ella Harperová překonala už spoustu problémů, které jí život přichystal. Je tvrdá, odolná a ochotná udělat, co je potřeba, aby ochránila ty, které miluje. Jenže s tajemstvími, která obklopují jejího otce a přítele, jehož život... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,29 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
4.
9 dní TOP50
Svišť  E-KNIHA
John Grisham  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ľudia očakávajú, že sudcovia budú čestní a spravodliví. Ich integrita a nestrannosť sú základom dobre fungujúceho súdneho systému. Lenže čo ak niektorý sudca obíde zákon alebo prijme úplatok? (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
33 dní TOP50
Juraj Thal  ·  Artis Omnis (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Marec 2005. Počas nočnej služby privolajú vyšetrovateľa Lea Legena k novému prípadu. Na prvý pohľad to vyzerá ako neškodný požiar chaty v lesoch nad Nitrou. V pivnici však policajti objavia uhorené telo a tajomný odkaz. Mŕtvym mužom je. (viac o eknihe)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
6.
43 dní TOP50
John Grisham  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Sebastian Rudd nie je typický právnik. Pracuje v upravenej dodávke s nepriestrelnými oknami, wi-fi, barom, chladničkou, koženými kreslami, skrytým priečinkom na zbrane a ozbrojeným šoférom. Nemá firmu ani spoločníkov, zamestnáva iba... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
7.
39 dní TOP50
Dotyk túžby  E-KNIHA
Emily D. Beňová  ·  BESTSELER (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Molly Blakeová je mladá a ambiciózna dáma. Pochádza z bohatej rodiny, a je navyknutá na pozornosť, prepych a slobodu. Lenže jej budúcnosť je zrazu nejasná. Nečakane jej zomiera otec a v závete jej odkáže krásny majetok. Má však jednu... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
169 dní TOP50
Korene zla  E-KNIHA
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
9.
20 dní TOP50
Camilla Läckberg  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ľadová princezná je prvý z radu kriminálnych príbehov, čo sa odohrávajú v malom prímorskom letovisku juhozápadného Švédska. Hlavnými postavami sú Erika - mladá spisovateľka a Patrik - mladý policajt... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
10.
53 dní TOP50
Alison Bliss  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Leah Martinová celý život bojuje s pokušením, ale už má plné zuby diétnych sušienok, rátania kalórií a matkiných kritických poznámok. Nedávno si otvorila pekáreň a vďaka jej úspechu má dobrý pocit, že v živote niečo dokázala... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
11.
313 dní TOP50
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA (123)
„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode.“ To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 46%) okamžite na stiahnutie
12.
61 dní TOP50
David Lagercrantz  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Časopis Millennium má nových vlastníkov. Zlé jazyky tvrdia, že éra Mikaela Blomkvista sa skončila, aj sám Blomkvist zvažuje zmenu zamestnania. Lisbeth Salanderová sa zdanlivo bezdôvodne zapojí do hackerského útoku... (viac o eknihe)
Naša cena: 11,10 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
13.
61 dní TOP50
To  E-KNIHA
Stephen King  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Derry nie je obyčajné malomesto. Pod jeho povrchom spí prastaré zlo. Vždy keď sa prebudí, na niekoľko rokov rozpúta v Derry a okolí smršť neopísateľných hrôz. Strašná sila, ktorú možno nazvať len To, ovláda obyvateľov, vraždí... (viac o eknihe)
Naša cena: 16,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
14.
40 dní TOP50 ~
Katarína Gillerová  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Tridsaťpäťročná výtvarníčka Martina, ktorá žije s dcérou v bratislavskej Petržalke, svoju rodinu nevidela už niekoľko rokov. Pozvanie na svadbu, ktoré jedného dňa nájde v poštovej schránke, rozkrúti kolotoč spomienok... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 28%) okamžite na stiahnutie
15.
10 dní TOP50 ~
Mirka Manáková  ·  BESTSELER (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Chudobné černošské dievčatko Kayla žije skromným životom v dedinke Konso v Etiópii. Už ako osemročná je nútená tvrdo pracovať, aby prežila. Keď jedného dňa príde o oboch rodičov, ktorých skolí zákerná choroba, stáva sa z nej... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
16.
8 dní TOP50 ~
David Lagercrantz  ·  Host (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Lisbeth Salanderová si odpykává kratší trest v ženské věznici Flodberga a snaží se vyhnout konfliktu se spoluvězeňkyněmi. Když se ale zastane mladé ženy bangladéšského původu ze sousední cely, okamžitě ji napadne Benito... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 57%) okamžite na stiahnutie
17.
5 dní TOP50
Mary Balogh  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ďalšia skvelá regentská romanca obľúbenej autorky. Dcéra francúzskeho grófa Jeanne Morrisettová sa prvý raz stretla s Robertom Blakom, nemanželským synom anglického markíza, keď mala pätnásť a on sedemnásť... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
18.
11 dní TOP50
Jean E. Pendziwol  ·  Fortuna Libri (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Elizabeth prišla o zrak. Už si nemôže prečítať milované knihy ani sa nemôže pokochať obrazmi, ktoré hýbu jej vnútrom, no myseľ má stále ostrú a prázdnotu po slepote zapĺňa hudba. Keď sa na stroskotanej lodi nájdu denníky jej... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
19.
9 dní TOP50
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Když Warren Corry, markýz z Knihgtfordu, zjistí, že Delia Trevorová není obyčejnou debutantkou, ale po nocích hledá v převlečení za mladého muže v hráčských doupatech ničemu, který má na svědomí smrt jejího bratra, nemůže to... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,59 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
20.
328 dní TOP50
Trhlina  E-KNIHA
Jozef Karika  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (163)
Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
123

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Farba obálky
Múdrosť nie je v starých hlavách, ale v starých knihách. (Guevara)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 800,32 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička