Vedeli ste, že...? U nás nakupujete naozaj bezpečne. Celý objednávkový proces je chránený šifrovaním.

Martinus.sk TOP 50 - E-knihy

Vysvetlivky: Stúpa   Klesá   ~ Nezmenené poradie

Inšpirujte sa výberom tých najpopulárnejších titulov, ktoré za posledných 14 dní zaujali na Slovensku najviac ľudí. Toto nie je len tak hocijaký rebríček predajnosti. Tituly sú zoradené nielen podľa počtu predaných kusov, ale aj podľa počtu ľudí, ktorí si ich na Martinus.sk kúpili.

1.
6 dní TOP50 ~
Juraj Červenák  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Notár Barbarič rieši záhadný zločin na hrade lúpežných rytierov. Hrad na hore Sitno oddávna stráži cestu k bohatým banským mestám. Na jeseň roku 1599 je kvôli tureckej... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
2.
45 dní TOP50 ~
Súmrak  E-KNIHA
Jørn Lier Horst  ·  Premedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stavern 1983: Blížia sa Vianoce a husto sneží. Williamovi Wistingovi, mladému ambicióznemu policajnému strážnikovi, sa prednedávnom narodili dvojičky. Počas bankovej lúpeže sa náhle ocitne v centre dramatických udalostí... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
3.
12 dní TOP50 ~
Gard Sveen  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Krátko po zmiznutí trinásťročnej Amandy nájdu zhorené telo sériového vraha Jona-Olava Farberga. Všetci veria, že sa tento príbeh skončil, o Farbergovej smrti pochybuje jedine Tommy Bergmann. Kto je schopný preniknúť do sveta... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 42%) okamžite na stiahnutie
4.
13 dní TOP50 ~
Michael Connelly  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po tom, čo Harryho Boscha vyhodili z losangeleskej polície, udrží si štatút policajta na malej mestskej policajnej stanici. Vďaka nedostatku prípadov vrážd začne preverovať prípady znásilnení a zistí, že v malomeste vyčíňa deviant... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
5.
70 dní TOP50
Jo Nesbo  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA
V Osle nájdu mŕtve ženské telo vo vlastnom byte obete. Na krku má stopy po železnom chrupe a z tela vycicanú krv. Vyšetrovací tím vedie Katrine Brattová. Vraždy odkazujú na prejavy vampirizmu, ktorý mnohí kriminálni psychológovia vnímajú veľmi... (viac o titule)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
6.
58 dní TOP50
Korene zla  E-KNIHA
Dominik Dán  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vražda na druhom brehu je vyriešená, vrah je zatknutý, oddelenie vrážd si môže na svoje konto pripísať ďalší úspech. Dohody s podsvetím sú uzavreté, život v Našom Meste by sa mohol uberať... (viac o titule)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) po vyjdení okamžite na stiahnutie
PREDPREDAJ
Titul vychádza 29.6.2017
7.
191 dní TOP50
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA (97)
„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode.“ To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy... (viac o titule)
Naša cena: 6,45 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
8.
28 dní TOP50
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Možno nie je vždy bezpečné mať krásny dom uprostred idylickej prírody ďaleko od ľudí, v akom býva rodina Carlstenovcov. Jedného dňa im pri vchodových dverách zazvoní muž. V ruke má brokovnicu a v hlave jediný cieľ: všetkých... (viac o titule)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
9.
51 dní TOP50
Jana Pronská  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Strhujúci príbeh našej najúspešnejšej autorky historických romancí, ktorej knihy už potešili vyše 100 000 čitateľov na Slovensku a v Čechách. Uhorský šľachtic Ardan Balaša prišiel pre intrigy mocného bána Mladena Subiča o všetko... (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 28%) okamžite na stiahnutie
10.
4 dni TOP50
Do vody  E-KNIHA
Paula Hawkins  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Vyhýbajte sa tichým vodám. Neviete, čo skrývajú. Na dne rieky sa nájde telo slobodnej matky. V lete v tom istom roku stretol rovnaký osud aj mladé dospievajúce dievča... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
11.
36 dní TOP50 ~
Juraj Červenák  ·  Artis Omnis (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Prvý diel veľkolepej historickej fantasy z čias Kyjevského kniežatstva, kedy na pozadí vojenských výprav kniežaťa Svjatoslava vznikla legenda o udatných bohatieroch. Odľahlú dedinu na území kmeňa Muromcov prepadnú lovci otrokov... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
12.
33 dní TOP50
Rande naslepo  E-KNIHA
Marek Zákopčan  ·  Elist (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Rande naslepo je akčná romantická komédia. Mladý spisovateľ Filip si nevie nájsť partnerku, a preto mu súrodenci dohodnú cez internet rande naslepo. To však netuší, že na stretnutie príde celkom iná osoba... Lea je na úteku pred... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 € okamžite na stiahnutie
13.
12 dní TOP50
Sabrina Jeffries  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nejnovější hvězda londýnského divadla, Annabella Taylorová, přezdívaná fanoušky „Stříbrná labuť“, tajně touží najít svého šlechtického otce, který před lety opustil matku i ji. Její skutečnou identitu má odhalit... (viac o titule)
Naša cena: 6,59 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
14.
3 dni TOP50
Lisa Kleypas  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rhys Winterborne je waleský magnát. Vlastní moderné nákupné impérium v Londýne, ktoré vybudoval len vďaka vlastnej húževnatosti a cieľavedomosti. Vo svojom svete dosiahne všetko, čo si zaumieni. V ceste za najvyššími métami... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
15.
13 dní TOP50
Boris Filan  ·  Slovart (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Boris Filan tvrdí, že už nepíše cestopisy, ale mestopisy, chuťopisy a vôňopisy. Má najradšej, keď niekam príde a je veľmi príjemne sklamaný. Často zistí, že to najzaujímavejšie a najlepšie je inde a... (viac o titule)
Naša cena: 9,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
16.
27 dní TOP50
Peter Fröberg Idling  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Stalin, Hitler a Pol Pot, traja najkrvilačnejší diktátori dvadsiateho storočia. Prví dvaja sú dobre známi, ale kto je ten nenápadný usmievajúci sa Kambodžan, ktorý počas svojej vlády zavraždil viac ako 2 milióny ľudí? (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
17.
99 dní TOP50
Lisa Kleypas  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA
Devon Ravenel má povesť nemravníka, ktorého čaru jednoducho nemožno odolať. Nečakane sa stáva dedičom panstva a titulu. Prestížne postavenie v spoločnosti však ide ruka v ruke s nechcenými povinnosťami. Devon sa tak nevyhne... (viac o titule)
Naša cena: 5,45 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
18.
34 dní TOP50
Svetlana Alexijevič  ·  Absynt (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
26. apríla 1986 o 1:24 zaznela v černobyľskej jadrovej elektrárni séria výbuchov. Bol to začiatok najväčšej jadrovej nehody v 20. storočí. Černobyľská katastrofa sa stala jednou z najsilnejších tém, ktorú vo svojej tvorbe spracovala... (viac o titule)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
19.
214 dní TOP50
Trhlina  E-KNIHA
Jozef Karika  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI AKCIA (150)
Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné... (viac o titule)
Naša cena: 6,45 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
20.
11 dní TOP50 ~
Druhá  E-KNIHA
Adriana Gregorová  ·  Elist (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
V nesprávnom čase na nesprávnom mieste? Tak by sa dal definovať bláznivý život tridsiatničky Aleny. Dozvie sa pravdu, pred ktorou dlho zatvárala oči, a musí začať odznova. Minulosť ju dobehne a stretáva sa s človekom... (viac o titule)
Naša cena: 5,95 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
123

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Farba obálky
Dobrá kniha je drahokam, ktorý vrhá záblesky radosti a šťastia do všetkých vrstiev ľudskej spoločnosti. (Charles Augustin Sainte-beuve)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 593,30 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička