Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Martinus.sk TOP 50 - E-knihy

Vysvetlivky: Stúpa   Klesá   ~ Nezmenené poradie

Inšpirujte sa výberom tých najpopulárnejších titulov, ktoré za posledných 14 dní zaujali na Slovensku najviac ľudí. Toto nie je len tak hocijaký rebríček predajnosti. Tituly sú zoradené nielen podľa počtu predaných kusov, ale aj podľa počtu ľudí, ktorí si ich na Martinus.sk kúpili.

1.
11 dní TOP50 ~
Jo Nesbo  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V Osle nájdu mŕtve ženské telo vo vlastnom byte obete. Na krku má stopy po železnom chrupe a z tela vycicanú krv. Vyšetrovací tím vedie Katrine Brattová. Vraždy odkazujú na prejavy vampirizmu, ktorý mnohí kriminálni psychológovia vnímajú veľmi... (viac o titule)
Naša cena: 11,10 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
13 dní TOP50 ~
Jasinda Wilder  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
<b>E-kniha týždňa!</b>Práca Madam X spočíva v tom, že vychováva a mení drzých, rozmaznaných synov bohatých a mocných mužov na slušných mladých ľudí, ktorí sa vedia vhodne správať v spoločnosti, vtipne konverzovať a majú dosť sebavedomia... (viac o titule)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
26 dní TOP50 ~
Lovec králíků  E-KNIHA CZ
Lars Kepler  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Joona Linna je už dva roky ve vězení s vysokou ostrahou. A teď ho odvezli na tajnou schůzku. Po vraždě jednoho ze švédských ministrů totiž policie potřebuje , aby jí pomohl vypátrat a zastavit pachatelem který nejspíš plánuje další... (viac o titule)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 60%) okamžite na stiahnutie
4.
138 dní TOP50 ~
Piata loď  E-KNIHA
Monika Kompaníková  ·  Koloman Kertész Bagala (2010)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Román získal najprestížnejšiu literárnu cenu Anasoft litera 2011. Podľa poroty tejto ceny (v zložení René Bilik, Ján Gavura, Mila Haugová, Juraj Kušnierik a Ján Štrasser) "... je to silný príbeh, ktorý ťaží z napätia... (viac o titule)
Naša cena: 5,00 €  (teda ušetríte 63%) okamžite na stiahnutie
5.
12 dní TOP50
Petra Nela  ·  Petra Nela (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pečenie bez lepku, laktózy, kvasníc, vajec a vegánske môže byť naozaj jednoduché ak máte správne recepty. Autorka tejto knihy Petra Nela foodblogerka z Glutenfreesphere už vytvorila naozaj množstvo receptov bez lepku a iných alergénov... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 € okamžite na stiahnutie
6.
14 dní TOP50
Kathryn Croft  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Pred osemnástimi rokmi sa Helena, šesťmesačná dcérka Simone Porterovej, stala obeťou únosu. Simone a jej manžel Matt si pomaly znovu vybudovali rozvrátené životy, ale bolesť zo straty dieťaťa ich nikdy neopustila. Zrazu sa sčista-jasna... (viac o titule)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
7.
132 dní TOP50 ~
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (76)
„Každý večer, keď myslím na svojich drahých, ktorí už nežijú, si hovorím: Ako si to mohla prežiť? Sama neviem. Bolo to naozaj iba o šťastí a náhode.“ To sú slová Violy Fischerovej, ženy, ktorá prežila Mengeleho pokusy... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
26 dní TOP50 ~
Gaelen Foley  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ďalšia skvelá dobrodružná romanca z populárnej série o členoch rodu Knightovcov. Kedysi slávna šľachtická rodina Balfourovcov sa ocitla na pokraji úpadku a jej jedinou nádejou je pôvabná Lily Balfourová. Táto nebojácna mladá dáma... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
9.
11 dní TOP50
Timothy Snyder  ·  Premedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Náčrt knihy s podtitulom „Dvadsať ponaučení z 20. storočia“ vznikol ako dlhý facebookový status, napísaný v lietadle krátko po amerických voľbách. Jeden z najvýznamnejších znalcov novodobých dejín strednej a východnej Európy... (viac o titule)
Naša cena: 4,90 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
10.
48 dní TOP50
Emily D. Beňová  ·  MERIDIANO-press (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Po zlomovom okamihu, ktorý nepoznačil iba Melany, ale aj Sebastiana sa ich cesty nanovo rozdelia. Tentoraz to však vyzerá, že je to navždy. Sebastian sa utiahne späť do milionárskeho sveta a Melany musí začať odznova. Obaja sú odhodlaní... (viac o titule)
Naša cena: 6,75 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
11.
12 dní TOP50 ~
Danielle Steel  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Tento román je azda to najlepšie, čo Danielle Steel vytvorila. Je to pútavý príbeh o temnom tajomstve, o druhej šanci a sile lásky a odvahy, ktorú každý z nás potrebuje na prekonanie najväčších životných problémov. (viac o titule)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
12.
159 dní TOP50
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (68)
Dlho očakávané pokračovanie bestselleru Všetko alebo nič. Ako sa majú Linda, Vanda a Jakub? Akým smerom sa ubrali ich životy? (viac o titule)
Naša cena: 4,99 € okamžite na stiahnutie
13.
11 dní TOP50
Nevesta  E-KNIHA
Katarína Machová  ·  Marenčin PT (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Monika študuje na právnickej fakulte a popri škole si privyrába ako hosteska pre luxusné automobilové spoločnosti. Tu sa stretáva s manažérom jednej z nich a keď medzi nimi preskočí iskra, ich láska dostáva zelenú. (viac o titule)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 11%) okamžite na stiahnutie
14.
165 dní TOP50
Dominik Dán  ·  Slovart (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Začiatky deväťdesiatych rokov boli hektickým obdobím nielen na oddelení vrážd, ale v celej spoločnosti. Čo sa dialo v Našom Meste automaticky registrovali aj detektívi, a nielen registrovali... (viac o titule)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
15.
155 dní TOP50
Trhlina  E-KNIHA
Jozef Karika  ·  Ikar (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (138)
Táto kniha vznikla zvláštnym spôsobom. Po vydaní mysteriózneho trileru Strach sa autorovi ozval človek, ktorý mu vyrozprával naozaj desivý príbeh. Jozef Karika jeho rozprávanie zaznamenal, mnohé tvrdenia overil, doplnil o vlastné... (viac o titule)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
16.
12 dní TOP50
Jako pravá dáma  E-KNIHA CZ
Alissa Johnson  ·  Baronet (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Winnefred Blytheová žije od třinácti let v chudobě se svou guvernantkou a přítelkyní Lilly Illestoneovou ve skotském sídle Murdoch House. Musí vystačit s pouhými pěti librami ročně, ale obě ženy usilovně pracují, aby se uživily. (viac o titule)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
17.
11 dní TOP50
Petra Nagyová Džerengová  ·  Marenčin PT (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Štyri priateľky. Na všetko. Na život, aj na smrť. Jedna ochorie, dve opustia manželia a štvrtá od neho odíde sama. Príliš veľa zmien pre každú z nich… Našťastie, majú jedna druhú a podržia sa navzájom. (viac o titule)
Naša cena: 10,90 €  (teda ušetríte 16%) okamžite na stiahnutie
18.
40 dní TOP50
Lisa Kleypas  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Devon Ravenel má povesť nemravníka, ktorého čaru jednoducho nemožno odolať. Nečakane sa stáva dedičom panstva a titulu. Prestížne postavenie v spoločnosti však ide ruka v ruke s nechcenými povinnosťami. Devon sa tak nevyhne... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
19.
194 dní TOP50
Emily D. Beňová  ·  MERIDIANO-press (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Aká silná musí byť láska, aby dokázala odpustiť? Melany je rozhodnutá začať od nuly. Odhodlaná zahodiť minulosť a vykročiť v ústrety svojmu šťastiu. Lenže, čo ak sa minulosť vráti? (viac o titule)
Naša cena: 6,95 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
20.
188 dní TOP50
Eva Urbaníková  ·  Evitapress (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI (333)
Otvorený príbeh lásky 21. storočia z pera známej moderátorky a novinárky. Drzo a bez servítky o vzťahoch, ktoré nám valcujú zmysly. Kniha je plná lásky, sexu, humoru a rieši aj bežné problémy vo vzťahoch. (viac o titule)
Naša cena: 4,99 €  (teda ušetríte 38%) okamžite na stiahnutie
123

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Farba obálky
Na dobrú knihu treba aj dobrých čitateľov. (Victor Hugo)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 378 835,58 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička