Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Sophia Amoruso

Od autora Sophia Amoruso máme v ponuke 3 tituly

1.
Sophia Amoruso  ·  Penguin Books (2015)
The first thing Sophia Amoruso sold online wasn’t fashion it was a stolen book. She spent her teens hitchhiking, committing petty theft, and dumpster diving. By twenty-two, she had resigned herself to employment, but was still broke, ... (viac o knihe)
Naša cena: 7,55 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Sophia Amoruso  ·  Putnam Adult (2016)
From Sophia Amoruso, the New York Times–bestselling author of #GIRLBOSS, a lushly illustrated embodiment of the collective spirit of the Nasty Gal brand, Sophia’s own personal brand, and girlbosses everywhere, with a foreword by Courtney Love... (viac o knihe)
Naša cena: 25,18 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Sophia Amoruso  ·  Penguin Books (2014)
The first thing Sophia Amoruso sold online wasn't fashion it was a stolen book. She spent her teens hitchhiking, committing petty theft, and dumpster diving. By twenty-two, she had resigned herself to employment, but was still broke, ... (viac o knihe)
Naša cena: 18,95 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Čítanie je jedno z najväčších potešení, ktoré ti môže samota dať. (Harold Bloom)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 259,49 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička