Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Knihy od: Simon Booker

Od autora Simon Booker máme v ponuke 3 tituly

1.
Simon Booker  ·  Ikar (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Morgan Vinová snívala o kariére veľkej novinárky, ale osud chcel inak. Na vysokej škole otehotnela a vychovala dcéru Lissu, ale manželstvo skrachovalo. Namiesto veľkej žurnalistiky sa teraz živí upratovaním domov zbohatlíkov a žije sama... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
2.
Simon Booker  ·  Ikar (2017)
Morgan Vinová snívala o kariére veľkej novinárky, ale osud chcel inak. Na vysokej škole otehotnela a vychovala dcéru Lissu, ale manželstvo skrachovalo. Namiesto veľkej žurnalistiky sa teraz živí upratovaním domov zbohatlíkov a žije sama... (viac o knihe)
Naša cena: 12,26 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Simon Booker  ·  BETA - Dobrovský (2017)
Danny je ve vězení, protože ho na základě pochybných důkazů odsoudili za vraždu nevlastní dcery. Ale Morgan ví, že je nevinný. Vždyť by neublížil ani mouše – ne její milovaný Danny. Sama mu pomáhá, aby se jeho případem zabýval odvolací soud a Danny se... (viac o knihe)
Naša cena: 16,03 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 7 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Keby mi doktor povedal, že mám len šesť minút života, nepremýšľal by som. Písal by som o trochu rýchlejšie. (Isaac Asimov)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 994,38 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička