Vedeli ste, že...? Každý mesiac nás navštívi vyše pol milióna knihomoľov. A potom, že na Slovensku sa nečíta...

Paolo Giordano

Paolo Giordano Orsini sa narodil v roku 1982 v Turíne. Vyštudoval fyziku na univerzite v Turíne, kde sa venuje doktorskej práci a skúma vlastnosti elementárnych častíc kvark B. Jeho prvý román Osamelosť prvočísiel bol ocenený literárnou cenou Premio Strega. V Taliansku sa predalo viac ako milión výtlačkov a bol preložený do mnohých jazykov.

Viac informácií

Od autora Paolo Giordano máme v ponuke 10 titulov

1.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2015)
(74)
Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně… (viac o knihe)
Naša cena: 13,57 € posielame do 6 dní
2.
Paolo Giordano  ·  Slovart (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mladý taliansky prozaik Paolo Giordano sa po úspešných románoch Osamelosť prvočísiel a Ľudské telo tretí raz usiluje o priazeň čitateľov knihou Čierna a strieborná. Príbeh lásky možno rozprávať mnohými spôsobmi... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
3.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2013)
Poušť, vítr a prach. Zažívací potíže, stesk po domově i touha po dobrodružství. Nezkušení nováčci, ostřílení mazáci, cynický lékař. Předsunutá operační základna v Gulistanu, provincie Faráh, jihozápadní část Afghánistánu... (viac o knihe)
Naša cena: 1,36 € posielame do 6 dní
4.
Ľudské telo  E-KNIHA
Paolo Giordano  ·  Slovart (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Autor dnes už kultovej knihy Osamelosť prvočísiel prichádza s ďalším, rovnako zaujímavým a pútavým románom. Rota mladých chlapcov, z ktorých najmladší má sotva dvadsať rokov, má pred sebou prvú veľkú životnú skúšku... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
5.
Paolo Giordano  ·  Slovart (2012)
(53)
Prvotina mladého autora Paola Giordana sa okamžite stala bestsellerom na talianskom knižnom trhu a získala mnohé ocenenia, z ktorých je najvýznamnejším talianska literárna cena Premio Strega. V centre príbehu plného napätia stoja nezvyčajné príbehy... (viac o knihe)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) po vyjdení (predbežne 24.10.2017) zvyčajne posielame do 2 dní
CHYSTÁ SA DOTLAČ
Titul je vypredaný, no chystá sa dotlač
6.
Paolo Giordano  ·  Slovart (2015)
Mladý taliansky prozaik Paolo Giordano sa po úspešných románoch Osamelosť prvočísiel a Ľudské telo tretí raz usiluje o priazeň čitateľov knihou Čierna a strieborná... (viac o knihe)
Naša cena: 11,16 €  (teda ušetríte 7%) posielame do 4 dní
7.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2015)
Příběh mladého manželství: Muž je fyzik se sklony k depresi. Má za to, že mu tělem protéká hustá a lepkavá černá míza melancholie, zatímco jeho žena Nora má v těle světlé stříbro, výborný elektrický vodič. On má zároveň roli vypravěče... (viac o knihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
8.
Paolo Giordano  ·  Slovart (2014)
Autor dnes už kultovej knihy Osamelosť prvočísiel prichádza s ďalším, rovnako zaujímavým a pútavým románom. Rota mladých chlapcov, z ktorých najmladší... (viac o knihe)
Naša cena: 14,00 €  (teda ušetríte 6%) posielame do 4 dní
9.
Paolo Giordano  ·  Slovart (2017)
Prvotina mladého autora Paola Giordana sa okamžite stala bestsellerom na talianskom knižnom trhu a získala mnohé ocenenia, z ktorých je najvýznamnejším talianska literárna cena Premio Strega. V centre príbehu plného napätia stoja nezvyčajné príbehy... (viac o knihe)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 25.10.2017
10.
Paolo Giordano  ·  Odeon (2009)
(74)
Rozhodnutí uděláme během pár vteřin a jejich důsledky pak neseme po zbytek života. Pravdivost tohoto tvrzení doslova na vlastní kůži otestovali protagonisté románu: Alice a Mattia se v dětství rozhodli špatně... (viac o knihe)
Naša cena: 11,19 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Čo je napísané, to mačka nevylíže. (Slovenské Príslovie)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 277,04 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička