Knihy
E-knihy

Ztracené bilióny dolarů

Jak levné peníze a marnostratnost zrodily velkou finanční krizi

Vydavateľstvo
Computer Press, 2009

Svět se zaseknul v hrůzné finanční krizi a pozvolna se potopil do recese. Během uplynulého období vlády rozdaly biliony dolarů na úvěrech, akciových infuzích a sanacích...

Čítaj viac

5,69 €

Bežná cena Bežne 5,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Svět se zaseknul v hrůzné finanční krizi a pozvolna se potopil do recese. Během uplynulého období vlády rozdaly biliony dolarů na úvěrech, akciových infuzích a sanacích. Přesto, že veškeré americké ekonomické hříchy napodoboval celý svět, na celosvětovou krizi bylo zaděláno právě v USA. A v podstatě se jednalo o klasickou krizi argentinského typu – stádové zadlužení podporované spotřebitelskými orgiemi s dovezenými surovinami a současně rozepře v nové a okázalé třídě super bohatých. Třída, která nepřišla s ničím novým a nevytvářela nic než řetězové intriky a papírové podvody.

Kniha Ztracené bilióny dolarů vás ve zkratce seznámí s důvody současného ekonomického vývoje a s dopady, které pociťujeme v současnosti my všichni.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ztracené bilióny dolarů - Charles R. Morris
Svět bez hranic - Joe Vitale, Hew Len
17,75 €
Ušetríte 0,93 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Ztracené bilióny dolarů - Charles R. Morris
Svět bez hranic - Joe Vitale, Hew Len
17,75 €
Ušetríte 0,93 €

„Keď chcete poznať pravdivú históriu, poznajte to, čo píšu porazení.“

Henry Ford