Knihy
E-knihy
6,28 €

Bežná cena Bežne 6,61 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude produkt dostupný.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
24
Katalógové číslo výrobcu
GN4
Rozmery postaveného puzzle
365x285 mm
Naše katalógové číslo
66287
Rozmery krabice
365×285 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Alena Vlčková
4.1.2014
Názor zákazníka
Ďakujem veľmi pekne. Bola to super rýchla dodávka tovaru, takže som ho mohla dať vnúčikovi na Mikuláša.
Keďže veľmi rád skladá puzzle, tak dostal puzzle pod stromček snáď u každého z rodiny a tak teraz skladá a skladá. Hoci má iba 5 rôčkov, je schopný poskladať aj 500 dielikové a veľmi ho to baví. Teraz však má dosť práce s tými, čo dostal, takže sa na Vás obrátim trochu neskôr. Kontakt na Vás mám, tak sa určite ozvem. Ešte raz veľmi pekne ďakujem a ostávam s pozdravom. Alena Vlčková
Čítaj viac

„Čokoľvek, čo čítame s veľkým záujmom, nám ukazuje, ako by sme mali čítať vždy.“

Ernest Dimnet