Knihy
E-knihy

Emocionální inteligence - šance pro nekonvenční myšlení

Vydavateľstvo
Management Press

Renomovaný německý autor ukazuje význam netradičních myšlenkových postupů pro řešení problémů, kdy rozhodující úlohu přikládá i emocionální inteligenci.

Čítaj viac

9,97 €

Bežná cena Bežne 10,49 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Renomovaný německý autor ukazuje význam netradičních myšlenkových postupů pro řešení problémů, kdy rozhodující úlohu přikládá i emocionální inteligenci. Klade důraz na myšlení, které staví nejen na logice a faktech, ale i na emocích, intuici a citlivém vnímání, a soudí, že ti, kdo dokáží myslet "jinak" a řešit věci neotřelým způsobem, bývají pro firmy cennější než "normální" lidé.
Překlad z němčiny.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Jazyk
český
Naše katalógové číslo
476
Väzba
brožovaná väzba
ISBN
8085943794
Rozmer
150×200 mm
Vydavateľstvo
Management Press

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Management Press vydáva zásadné monografie domácich autorov a predstaviteľov svetového manažmentu a iné odborné publikácie vrátane učebníc, ktoré nachádzajú svoje využitie v rôznych formách manažérskej prípravy, v špecializovaných kurzoch a pri vysokoškolskej výučbe, hlavne na ekonomických fakultách.

V ponuke vydavateľstva nájdete tiež tematické publikácie určené hlavne pracovníkom podnikových vedení i samostatným podnikateľom, ktoré im pomáhajú orientovať sa v kľúčových otázkach a v jednotlivých funkčných oblastiach podnikateľskej a manažérskej praxe (napr. marketing, reklama, predaj, financie, výroba, personalistika a pod.) Okrem týchto publikácií tiež príručky podporujúce rozvoj špecifických manažérskych zručností. Tie nachádzajú výborné uplatnenie aj vo vzdelávacích programoch pre širšiu verejnosť (komunikačné zručnosti, rétorika, vyjednávanie, koučovanie, budovanie tímov a pod.), vyhľadávajú ich tiež ľudia, ktorí sa snažia o rozvoj vlastnej osobnosti a svoj profesionálny rast samostatne.

Čítaj viac

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská