Knihy
E-knihy

45 hier na podporu sluchového vnímania detí raného a predškolského veku

Vydavateľstvo
Reziliencia, 2017

K významnému rozvíjaniu sluchovej analýzy, syntézy a sluchovému diferencovaniu dochádza približne u 5 ? ročného dieťaťa. Nie je ničím výnimočným, že dieťa práve v tomto veku zlyháva, a to (nielen) v oblasti sluchového vnímania...

Čítaj viac

4,76 €

Bežná cena Bežne 4,80 €

Stíhame do Vianoc
(GLS, Osobný odber, Balíkomat)

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

4,76 €

Viac o knihe

K významnému rozvíjaniu sluchovej analýzy, syntézy a sluchovému diferencovaniu dochádza približne u 5 ? ročného dieťaťa. Nie je ničím výnimočným, že dieťa práve v tomto veku zlyháva, a to (nielen) v oblasti sluchového vnímania. Práve táto publikácia môže byť nápomocnou pri práci s dieťaťom, s deťmi v podpore a rozvíjaní oblasti sluchového vnímania. Môže sa stať aj preventívnym materiálom, napríklad tým, že ponúka 45 jednoduchých a na materiál nenáročných hier, ktoré sú zamerané na oblasť sluchového vnímania.

Autorky predstavujú súbor 45 hier, tradičných i autorských. Primárne ju odporúčame rodičom, pedagógom a všetkým, ktorým nie je ľahostajný rozvoj dieťaťa/detí, a to v špecifickej oblasti, v oblasti sluchového vnímania. Publikácia je vhodná do detských centier a materských škôl. Taktiež v nej nájdu inšpiráciu odborní pracovníci pedagogicko-psychologických i špeciálno-pedagogických centier a poradní ako súčasť skupinových hier. Môže byť využitá na rekreačných i rehabilitačných pobytoch v rámci podpory optimálneho vývinu dieťaťa. Alebo jednoducho aj ako súčasť skupinových hier vo voľnom čase s deťmi mladšieho školského veku v školských kluboch, na neformálnych stretnutiach a pod. Veríme, že každý z Vás, si nájde medzi týmito hrami v tejto publikácii – svoju obľúbenú hru, alebo pripomenie hru svojho detstva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
45 hier na podporu sluchového vnímania detí raného a predškolského veku - Barbora Kováčová, Žaneta Kunštárová
45 hier na podporu pravo-ľavej orientácie detí predškolského veku - Barbora Kováčová, Žaneta Kunštárová
8,56 €
Ušetríte 0,24 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
67
Hmotnosť
90 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Reziliencia
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788097227722
Naše katalógové číslo
292161

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
45 hier na podporu sluchového vnímania detí raného a predškolského veku - Barbora Kováčová, Žaneta Kunštárová
45 hier na podporu pravo-ľavej orientácie detí predškolského veku - Barbora Kováčová, Žaneta Kunštárová
8,56 €
Ušetríte 0,24 €