Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Žaneta Kunštárová

Od autora Žaneta Kunštárová máme v ponuke 4 tituly

1.
Žaneta Kunštárová a Katarína Potkányová  ·  Pro Solutions (2013)
Komplexná publikácia sa sústredí na rozvoj komunikatívnych schopností dieťaťa predškolského veku vo všetkých rovinách jazyka. Praktická časť ponúka učiteľom materských škôl, ktorým je... (viac o knihe)
Naša cena: 7,13 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Barbora Kováčová a Žaneta Kunštárová  ·  Reziliencia (2017)
K významnému rozvíjaniu sluchovej analýzy, syntézy a sluchovému diferencovaniu dochádza približne u 5 ? ročného dieťaťa. Nie je ničím výnimočným, že dieťa práve v tomto veku zlyháva, a to (nielen) v oblasti sluchového vnímania... (viac o knihe)
Naša cena: 4,56 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Žaneta Kunštárová a Katarína Potkányová  ·  Pro Solutions (2012)
Spolupráca rodiny a materskej školy: Vzťahy pedagógov, rodičov a verejnosti v predškolskej edukácii by mali byť, s ohľadom na snahu zabezpečenia optimálneho rozvoja... (viac o knihe)
Naša cena: 9,03 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
4.
Barbora Kováčová a Žaneta Kunštárová  ·  Reziliencia (2016)
Súčasťou orientácie v priestore je oblasť pravo-ľavej orientácie, ktorá ovplyvňuje rozvíjanie schopnosti dieťaťa orientovať sa v priestore a súvisí nielen so školskou úspešnosťou, ale aj s riešením každodenných rutinných situácií... (viac o knihe)
Naša cena: 3,80 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Farba obálky
V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať. (B. F. Skinner)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 248,70 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička