Knihy
E-knihy

Úlomky ženy

Nikdy nebudem žena, ktorá nič necíti

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2017

Kniha silných ženských príbehov a inšpirácie! Občas sa smejeme, občas plačeme. Občas sa hľadáme, no nie sme stratené. Sme úplne obyčajné ženy, sme ako vy. Ženy, ktoré budú vždy milovať aj nenávidieť. Smútiť aj sa tešiť...

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Kniha silných ženských príbehov a citátov o láske, ženskom svete a ženskej sile...
Občas sa smejeme, občas plačeme. Občas sa hľadáme, no nie sme stratené. Sme úplne obyčajné ženy, sme ako vy. Ženy, ktoré budú vždy milovať aj nenávidieť. Smútiť aj sa tešiť. Žiť naplno a nielen prežívať. Lebo chceme....BODKA!
Ak sa prichytíš, že ospravedlňuješ sama pred sebou niekoho správanie stále dookola a pýtaš sa, či ťa ten človek vôbec má rád, už len tvoja otázka by ti mala byť odpoveďou. Ľudia nie sú komplikovaní. To my sme si obľúbili slovo komplikovanosť. Skrývame do neho to, že niečo nefunguje. Láska buď je, alebo nie je. Vzťah buď je, alebo nie je. Veci sú vždy jasné. To len my máme strach ich jasnými vidieť, pretože pravda sa nám občas nepáči. Lenže to na nej nič nezmení...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Úlomky ženy - Katarína Krnáčová
Úlomky ženy 2 - Katarína Krnáčová
15,98 €
Ušetríte 3,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
128
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
282275
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,3 / 5

45 hodnotení

29
5
3
2
3

Silvia Kovács
Silvia Kovács
23. 3. 2018
Čakala viac toho veselšieho a pozitívnejšieho, milšieho... Kniha obsahuje aj pekné myšlienky a citáty, ale na môj vkus je tam cítiť strašne veľa depresie a niektoré texty sú strašne silené... Navyše za tú cenu- dosť málo strán.
Čítaj viac
Zdenka
8. 3. 2018
Skutočne Ženské
Konečne som narazila na niečo skutočné a ženské... také naozaj ženskej duši blízke. V každom jednom príbehu som našla niečo zo svojho života a je naozaj úžasný pocit vedieť, že nie som blázon a aj druhí cítia to isté.. jedno veľké ďakujem za túto knihu
Čítaj viac
Anna
5. 3. 2018
citatelka
Zo začiatku zaujímavé čítanie prechádza do hlboko depresívneho. Opisuje stavy beznádeje a zúfalstva, v ktorom sa nachádzajú možno násťročný. Čakala som viac podľa tých citátov, ktoré knihu propagovali na internete.
Čítaj viac
Mara
12. 2. 2018
TOP
Táto kniha je proste skvelá. Narazila som na ňu náhodou, ale neľutujem. Knihy skoro vôbec nečítam, no táto padla za 3 hodiny. Veľmi mi pomohla v porozchodovom období a vďaka nej som tiež mnohé pochopila. Odvtedy sledujem aj ich web a teším sa vždy na nový článok.
Čítaj viac
Lenka Navrátilová
13. 10. 2017
Lenka
Stránku na facebooku sledujem od jej vzniku a citáty, ktoré sú tam uverejnené mi pomáhajú prekonať nie veľmi priaznivé obdobie, ktoré momentálne v živote prežívam. Dávajú mi silu a nádej, že všetko čo sa mi stalo raz pominie a ja sa zas budem vedieť nadýchnuť a žiť tak, ako som žila predtým.
Čítaj viac


Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Spontánne a s veľkým nadšením. Pretože tak to má byť, ak sa púšťate do niečoho nového a očakávate, že to splní vaše predstavy . S literatúrou ako takou sme doteraz mali skúsenosti z tej druhej strany. Ako autori, a tak sme si povedali, že skúsime preplávať na druhý breh.
Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly, ktoré vydávame a plánujeme vydávať si vyberáme podľa schopnosti autora zaujať čitateľa. Príbehom, štýlom písania alebo pridanou hodnotou v podobe humoru. Empaticky, a tak trochu vizionársky sa snažíme vyberať rukopisy, ktoré by z pultov predajní v čo najväčšom počte skončili na policiach domácich knižníc alebo na displeji čítačiek. Chceme prinášať uveriteľné, svieže a zmysluplné texty pre milovníkov kníh, lebo slovo je dobrý nástroj, ak na ňom dokážete celkom slušne hrať.


Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Ak by sme neboli hrdí na každý titul, ktorý vydáme v našom vydavateľstve, naša práca by stratila zmysel. A to by sme vážne nechceli.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Úlomky ženy - Katarína Krnáčová
Úlomky ženy 2 - Katarína Krnáčová
15,98 €
Ušetríte 3,00 €

„Zistil som, že z knihy sa veľmi poučím; samé však zo mňa človeka neurobia.“

Gotthold Ephraim Lessing