Knihy
E-knihy

Rok premeny s Antóniou - stolový kalendár 2018

53 receptov na ceste k zmene životného štýlu

Výrobca
Antonialifestyle28, 2017

Prvý stolový kalendár s receptami Antónie Mačingovej, ktoré vás naučia vytvoriť chutné a vyvážené pokrmy. Či to bude sviatočné jedlo, nedeľný obed, raňajky, obed a večera pre jednotlivca či priateľov. Ak si počas celého roka zaradíte do denného...

Čítaj viac

3,33 €

Bežná cena Bežne 3,50 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Prvý stolový kalendár s receptami Antónie Mačingovej, ktoré vás naučia vytvoriť chutné a vyvážené pokrmy.

Či to bude sviatočné jedlo, nedeľný obed, raňajky, obed a večera pre jednotlivca či priateľov. Ak si počas celého roka zaradíte do denného jedálnička obed či večeru (ideálne by bolo aj obed a večera) z pokrmov v tomto kalendári, budúci rok začnete o par kilogramov ľahší a zdravší.
Nezabúdajte na dôležitosť pitného režimu :).
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rok premeny s Antóniou - stolový kalendár 2018 - Antónia Mačingová
2 roky s Antóniou - nástenný kalendár 2018/2019 - Antónia Mačingová
14,72 €
Ušetríte 0,77 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
56
Hmotnosť
270 g
Naše katalógové číslo
278888
Väzba
špirálová väzba
Jazyk
slovenský
Rozmer
310×148 mm
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

3,0 / 5

3 hodnotenia

1
0
1
0
1

Mgr. Antónia Mačingová pôsobí v Košiciach. Vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika, ale zdravému prístupu k stravovaniu sa venuje už viac ako 15 rokov. Na túto tému usporadúva množstvo prednášok, pobytových seminárov a kurzov varenia. Vo svojich knihách sa snaží jednoduchou formou priblížiť spôsob, ktorým sa odbúravajú mýty o strave. Je držiteľkou viacerých úžitkových patentov. Svoju jedinečnú a predsa jednoduchú metódu zachovania zdravia a štíhlej línie do vysokého veku predstavila i v mnohých časopisoch a televíziách.

Čítaj viac

Antonialifestyle28 je vydavateľstvo Antónie Mačingovej, ktorej bestsellery o zdravej strave a životnom štýle Najedzte sa do štíhlosti už pomohli mnohým čitateľkám a čitateľom. Mgr. Antónia Mačingová pôsobí v Košiciach. Vyštudovala UPJŠ, odbor andragogika, ale zdravému prístupu k stravovaniu sa venuje už viac ako 15 rokov. Na túto tému usporadúva množstvo prednášok, pobytových seminárov a kurzov varenia. Vo svojich knihách sa snaží jednoduchou formou priblížiť spôsob, ktorým sa odbúravajú mýty o strave. Je držiteľkou viacerých úžitkových patentov. Svoju jedinečnú a predsa jednoduchú metódu zachovania zdravia a štíhlej línie do vysokého veku predstavila i v mnohých časopisoch a televíziách.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Rok premeny s Antóniou - stolový kalendár 2018 - Antónia Mačingová
2 roky s Antóniou - nástenný kalendár 2018/2019 - Antónia Mačingová
14,72 €
Ušetríte 0,77 €

„Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

W. H. Auden