Knihy
E-knihy

eXtrémy

VEDA, 2015
Vydavateľstvo
VEDA, 2015

Cestopis o putovaniach za úplným zatmením Slnka do Austrálie, afrického Gabonu a na Svalbard (medzinárodné územie, ktoré spravuje Nórsko) neďaleko...

Čítaj viac

28,50 €

Bežná cena Bežne 30,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Cestopis o putovaniach za< b>úplným zatmením Slnka do Austrálie, afrického Gabonu a na Svalbard (medzinárodné územie, ktoré spravuje Nórsko) neďaleko Severného pólu nazval Dr. Vojtech Rušín (Astronomický ústav SAV) Extrémy. Lebo práve to je charakteristické pre tieto miesta, kam ho túžba za poznaním a zážitkom priviedla. Inak: išlo o extrémne cesty.
Čítaj viac
Kúpte spolu
eXtrémy - Vojtech Rušin
Slnko - Vojtech Rušin
50,06 €
Ušetríte 2,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Hmotnosť
1260 g
Rok vydania
2015
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
VEDA
Rozmer
230×320 mm
ISBN
9788097203894
Naše katalógové číslo
225170

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

VEDA, vydavateľstvo Slovenskej akadémie vied, každoročne prispieva do fondu slovenskej knižnej kultúry 60 až 70 novými publikáciami. Za 72 rokov svojej činnosti obohatilo tento fond už vyše 4 150 knižnými titulmi z oblasti vied o neživej a živej prírode, ako aj spoločenskovednej sféry, ktoré tvoria fundamenty slovenskej vedeckého poznania a vzdelanosti. Teší nás, že naše publikácie majú aj spoločenský i čitateľský ohlas. Mnohé z nich zožali úspechy v podobe či už Ceny Slovenskej akadémie vied, Ceny či Prémie Literárneho fondu, alebo iných súťaží. Mnohé z ich sa rýchlo vypredali a vydavateľstvo musí uvažovať o dotlačí či ďalších vydaniach, aby vyšlo v ústrety čitateľskému záujmu, ktorý je pre nás prioritný.

VEDA v posledných rokoch rozvinula aj intenzívnu spoluprácu s významným svetovým nakladateľským domom Peter Lang GmbH, s ktorým vydáva spoločné edičné rady Spectrum Slovakia (ako spoluvydavateľ) a UNI Slovakia (ako editor).

Čítaj viac
Kúpte spolu
eXtrémy - Vojtech Rušin
Slnko - Vojtech Rušin
50,06 €
Ušetríte 2,84 €

„Kniha je vždy rozhovor, ktorý sa nemohol uskutočniť.“

Hans Urs Von Balthasar