Knihy
E-knihy

Vedomá myseľ

Najúčinnejší kurz bdelej pozornosti pre všetkých, čo sa chcú naučiť meditovať

Vydavateľstvo
Eastone Books, 2015

Celý svet hovorí o bdelej pozornosti, vedomej mysli, všímavosti či prítomnom okamihu. Je to preto, lebo cítime, že to, čo nám skutočne chýba, je schopnosť byť tu a teraz, naplno si užívať prítomnosť a žiť tak, aby na každej prežitej chvíli skutočne...

Čítaj viac

8,97 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Celý svet hovorí o bdelej pozornosti, vedomej mysli, všímavosti či prítomnom okamihu. Je to preto, lebo cítime, že to, čo nám skutočne chýba, je schopnosť byť tu a teraz, naplno si užívať prítomnosť a žiť tak, aby na každej prežitej chvíli skutočne záležalo.
Praktizovanie bdelej pozornosti má pozitívny vplyv na ľudské zdravie, spokojnosť a pocit šťastia, o čom svedčia mnohé vedecké a lekárske dôkazy (časť z nich je uvedená aj v tejto knihe). Ide o neustále precvičovanie, proces, ktorý sa celoživotne prehlbuje a kultivuje. Na jednej strane si vyžaduje disciplínu, na druhej ide o hravosť a prijatie každého okamihu. Kniha, ktorú držíte v ruke, vás praktickými krokmi a cvičeniami, ktoré nezaberú viac ako15‑20 minút denne, naučí meditovať, lepšie sa sústrediť, uvoľniť, získať kontrolu nad svojimi reakciami v čase emocionálneho vypätia a pochopiť, ako pracuje ľudská myseľ, takže ju dokážete využiť vo svoj prospech a prestane vás sabotovať.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vedomá myseľ - Mark Wiliams, Danny Penman
Sila prítomného okamihu - Eckhart Tolle
17,89 €
Ušetríte 1,09 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Denisa
27.4.2016
Vynikajúca motivačná kniha-otvára oči a sme bdelejší

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Super kniha plná motivácie a príbehov či príkladov ako aj rád o meditácii, bdelosti, pozitívnejšie myslieť,čím viac meditujeme, tým máme lepšie rozhodnutia,náladu,oveľa menej strachu, den nam ubieha pomalšie a viac si ho užívame menej posudzujeme,nezaujímajú nás naša myseľ a jej tiché reči, opakujúce sa negatívne vlastnosti mysle.Odporúčam kúpiť a prečítať,výborná kniha.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Vedomá myseľ - Mark Wiliams, Danny Penman
Sila prítomného okamihu - Eckhart Tolle
17,89 €
Ušetríte 1,09 €

„Nos starý kabát a kúp si novú knihu.“

Austin Phelps