Knihy
E-knihy

Žiť v srdci

Vydavateľstvo
Citadella, 2012

My, ľudia, sme sa kedysi veľmi dávno vo svojej podstate kardinálne líšili od toho, kým sme dnes. Komunikovali sme medzi sebou spôsobom, akému v dnešnej modernej dobe rozumie už len málokto. Naše vnímanie a dorozumievanie sa v tej pradávnej dobe nijako..

Čítaj viac

8,68 €

Bežná cena Bežne 8,70 €

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

My, ľudia, sme sa kedysi veľmi dávno vo svojej podstate kardinálne líšili od toho, kým sme dnes. Komunikovali sme medzi sebou spôsobom, akému v dnešnej modernej dobe rozumie už len málokto.

Naše vnímanie a dorozumievanie sa v tej pradávnej dobe nijako nesúviselo s naším mozgom, ale bolo spojené s posvätným miestom v našich srdciach. Autor bestsellerov Kvet života a Kvet života II, Drunvalo Melchizedek, prezrádza, ako dospieť do úrovne vedomia, v ktorej môžete tvoriť realitu svojho každodenného života plného krásy, hojnosti a vzostupu do vyšších svetov.

Drunvalo Melchizedek sa zaoberá štúdiom čistého vedomia a ľudského potenciálu už takmer štyridsať rokov. Hlavnú pozornosť venuje znovuobjaveniu ľudského svetelného tela Mer-Ka-Ba a posvätnej geometrii. Výsledky svojej práce, odovzdáva ďalej do celého sveta prostredníctvom kníh a seminárov pod názvom Kvet života a Mer-Ka-Ba.

Kniha obsahuje aj CD s meditaciou.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiť v srdci - Drunvalo Melchizedek
Tajomstvo vzťahov - Don Miguel Ruiz
19,16 €
Ušetríte 0,04 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Citadella
Rozmer
146×205 mm
ISBN
9788089628025
Naše katalógové číslo
138782

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

3 hodnotenia

3
0
0
0
0

Iveta Janíková
Iveta Janíková
Martinus
10.2.2014
Názor čitateľa
CD pri knihe je v slovenskom jazyku. Jeho obsahom je meditačné hovorené slovo.
Čítaj viac
Zuzana
7.2.2013
Žiť v srdci od Drunvala
je krásna duchovná ( nie náboženská) kniha, so zaujímavými skúsenosťami a príbehmi autora na ceste jeho duchovného rastu. Knihu odporúčam určite tým, ktorí sa chcú spirituálne rozvynúť a potrebujú pomoc. Ku knihe je aj priložené CD s meditáciou... podľa mňa úžasná pomôcka. Kniha sa číta veľmi ľahko a veľmi rýchlo.
Čítaj viac

Citadella Publishing je mladé vydavateľstvo, ktoré vzniklo v roku 2013. Bolo založené za účelom priniesť čitateľom zaujímavé tituly z histórie, osobného rozvoja, self-help, motivačnej literatúry, pedagogiky a zdravého životného štýlu..

Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiť v srdci - Drunvalo Melchizedek
Tajomstvo vzťahov - Don Miguel Ruiz
19,16 €
Ušetríte 0,04 €