Knihy
E-knihy

Myšlenkové mapy v byznysu

Vydavateľstvo
Computer Press, 2011

Je jedno, na čem právě teď pracujete, tato kniha vás vybaví nejužitečnějším nástrojem pro byznys v 21. století: myšlenkovou mapou. Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější pomůckou při přemýšlení, organizaci práce i zvyšování produktivity...

Čítaj viac

17,57 €

Bežná cena Bežne 18,49 €

Ušetríte 5%

Vypredané, je však dostupné novšie vydanie.

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Je jedno, na čem právě teď pracujete, tato kniha vás vybaví nejužitečnějším nástrojem pro byznys v 21. století: myšlenkovou mapou. Myšlenkové mapy jsou nejefektivnější pomůckou při přemýšlení, organizaci práce i zvyšování produktivity. Dramaticky zlepší váš výkon v každém ohledu.
Tony Buzan, nejvýznamnější a nejprodávanější autor knih o mozku a učení, společně s Chrisem Griffithsem, zakladatelem a ředitelem společnosti Buzan Online, ukazují, jak můžete zásadně zlepšit všechny své schopnosti související s prací a podnikáním – od organizace projektů přes prezentace, prodej, vyjednávání až k vedení lidí.

Ať už se pohybujete v jakémkoli odvětví a máte jakýkoli cíl, myšlenkové mapy vám pomohou:

•Myslet jasně, kreativně a originálně
•Dobře pracovat s informacemi a s časem
•Dělat důrazná, citlivá a sebevědomá rozhodnutí
•Efektivně přesvědčovat, vyjednávat a prezentovat
•Připravovat životaschopné, výdělečné strategie a plány
•Dokončovat projekty včas a bez tradičního uzávěrkového stresu
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac

„Schopný autor tvorí, neschopný poúča.“

George Bernard Shaw