Knihy
E-knihy

Rozhodovanie

Alebo manuál na život z pohľadu úspešného človeka

Artis Omnis, 2011
Vydavateľstvo
Artis Omnis, 2011

Kniha je adresovaná všetkým, ktorí stoja pred dôležitými rozhodnutiami, prípadne nie sú spokojní so svojím životom a chcú to zmeniť. Má poslúžiť tým, ktorí si chcú osvojiť princípy správneho rozhodovania...

Čítaj viac

12,92 €

Bežná cena Bežne 13,60 €

Ušetríte 5%

Dodanie môže trvať viac ako tri týždne

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha je adresovaná všetkým, ktorí stoja pred dôležitými rozhodnutiami, prípadne nie sú spokojní so svojím životom a chcú to zmeniť. Má poslúžiť tým, ktorí si chcú osvojiť princípy správneho rozhodovania. Inšpiratívna je aj pre mladých ľudí, ktorí sa po škole osamostatňujú, začínajú si budovať vlastný život a musia učiniť veľa vážnych rozhodnutí. Ako mnoho iných činností v živote, aj správne rozhodovanie sa dá naučiť.

Kniha môže pomôcť tým, ktorí:
*riešia závažné životné rozhodnutia
*hľadajú odpoveď, ako smerovať svoj život po maturite
*si začínajú budovať svoje rodiny, mladomanželom
*hľadajú riešenia pri výchove svojich detí
*hľadajú východisko zo životnej krízy
*nie sú v živote šťastní

Najmä je však určená tým , ktorí chcú zobrať svoj život do svojich rúk. Pre nich táto kniha môže byť dobrým manuálom a motivačným činiteľom.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhodovanie - Old Rich
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
25,64 €
Ušetríte 3,86 €

Recenzie, kritiky

„Vynikajúca kniha! Prínosná môže byť najmä pre ľudí s komplexnou zodpovednosťou, ktorí prijímajú veľa rozhodnutí.“
Peter Bobik,Tatrabanka, riaditeľ privátneho bankovníctva

„Autor dokonale pochopil svoj vlastný život a ponúka čitateľovi riešenia na základe tohto chápania.“Milan Dado, dekan Žilinskej univerzity, univerzitný profesor

„Už dávno som nečítal knihu „filozofujúcu o živote“, ktorá by sa tak dobre čítala.“
Jaroslav Hanzel, Stredoslovenská energetika, riaditeľ

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
132
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Artis Omnis
Rozmer
168×245 mm
ISBN
9788089341276
Naše katalógové číslo
110856

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

7 hodnotení

4
1
1
0
1

Lucia Johanesová
Lucia Johanesová
26.3.2014
Easy to go
Tato kniha je pisana rodicovsky a motivacne. Je odovzdana ako rodinny poklad. Osobne sa mi pacil slovensky pristup, hodnoty, ktore su nam blizke, realita, ktoru zijeme my, v strede Europy. Kniha moze cloveku pomoct uvedomit si jednoduchost bytia a rozhodovania, ludske principy a vlastne hodnoty. Vyborne su aj cvicenia, ktore ti pomozu porozmyslat o tom, co je pre teba naozaj dolezite. Nie je v nej nic nasilne, co by ta tlacilo, aby si rozmyslal tak, alebo onak.
Čítaj viac
Jakub Pacúch
Jakub Pacúch
25.11.2012
Odporúčam
Kniha je výborne a zrozumiteľne napísaná. Ľahko sa číta. Autor rozoberá zmysel života, životnú filozofiu a spôsoby ako si vybudovať správne životné zásady. Knihu odporúčam.
Čítaj viac
Jakub Pacúch
Jakub Pacúch
25.11.2012
Odporúčam
Kniha je výborne a zrozumiteľne napísaná. Ľahko sa číta. Autor rozoberá zmysel života, životnú filozofiu a spôsoby ako si vybudovať správne životné zásady. Knihu odporúčam.
Čítaj viac

OldRich je pseudonym a prezývka, pod ktorou vystupuje autor pochádzajúci zo Slovenska. V minulých „divokých“ 90-tych rokoch neprivatizoval ani nededil po strýkovi zo zámoria a po vysokej škole si vyskúšal aj prácu pri továrenskom páse. Už ako 29-ročný riadil 120 zamestnancov štátneho podniku, aby neskôr vymenil istotu zamestnanca za neistotu podnikateľa túžiaceho po prosperujúcej rodinnej firme. Firmu na výrobu a vývoj pracovných nástrojov založil takpovediac na kolene, aby nakoniec uspela na medzinárodnom trhu. Netúži po sláve, chce zostať v pozadí a zachovať súkromie rodiny. Aj preto vystupuje pod pseudonymom, ktorého pôvod vám odhalí v texte knihy.„Moje meno v tomto prípade nie je dôležité. Knihu som písal s cieľom odovzdať životné skúsenosti mojim synom. Pozitívne reakcie okolia a ľudia, ktorých si vážim, ma napokon presvedčili, aby sa Rozhodovaniedostalo ku všetkým, ktorí chcú rovnako ako ja prežiť úspešný a harmonický život. Ak čitateľovi pomôžem vyriešiť čo i len jediný problém, moje úsilie nebolo zbytočné.“

Čítaj viac

Artis Omnis je žilinské vydavateľstvo, ktoré už desiaty rok vydáva slovenskú tvorbu v oddychových i náročnejších žánroch: trilery, fantasy, sci-fi, horor, romantické romány, poézia, populárno-náučné publikácie, knihy pre deti. Je známe medzi fanúšikmi menšinových žánrov – prináša a objavuje kultových domácich autorov. Venuje sa histórii mesta, v ktorom pôsobí, a pomáha autorom i témam z okolia. V rámci súťaže Cena Fantázie udeľuje cenu BÉLA za najlepšiu hororovú poviedku. S vlastným programom sa pravidelne zúčastňuje na viacerých knižných veľtrhoch a festivaloch, napríklad: Bibliotéka, Žilinský literárny festival, IstroCon, SlavCon. Medzi kmeňových autorov vydavateľstva patrí aj najznámejší autor slovenskej fantasy Juraj Červenák či Žilinčan Ľubomír Feldek. Počas desaťročného pôsobenia vydavateľstvo ponúklo čitateľom takmer 60 knižných publikácií a predstavilo viac ako 100 autorov. Od roku 2011 vydávame aj e-knihy. V septembri 2014 na festivale ParCon v Bratislave bola vydavateľstvu udelená cena DRAK, ocenenie slovenských sci-fi klubov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhodovanie - Old Rich
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
25,64 €
Ušetríte 3,86 €

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská