Knihy
E-knihy

Action Learning

Účinná metoda řešení problémů a nácviku interpersonálních dovedností pro vedení a rozvoj týmů

Vydavateľstvo
Management Press, 2011

Americký specialista v oboru rozvoje lidských zdrojů a "guru" metody Action Learning představuje možnosti optimálního využití této revoluční metody v personální a podnikové praxi...

Čítaj viac

14,72 €

Bežná cena Bežne 15,49 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Americký specialista v oboru rozvoje lidských zdrojů a "guru" metody Action Learning představuje možnosti optimálního využití této revoluční metody v personální a podnikové praxi. Jde zejména o oblasti efektivního řešení problémů prostřednictvím inovačních a udržitelných strategií, o rozvoj vůdčích dovedností manažerů, budování vysoce funkčních a přizpůsobivých týmů, prosazování organizačních změn a získávání, sdílení a využívání informací na úrovni jednotlivce, skupiny, organizace i místních společenství. Překlad z angličtiny Management TC.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
220
Hmotnosť
360 g
Rok vydania
2011
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Management Press
Rozmer
165×235 mm
ISBN
9788072612291
Naše katalógové číslo
100738

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

1 hodnotenie

0
1
0
0
0

Michal
2.6.2015
Pre ľudí, ktorí s Action Learning majú skúsenosť
Knihu som dostal pred tým, než som sa začal zúčastňovať Action Learning setov. Prečítal som ju, niečo pochopil, ale naozaj mi to docvaklo až vtedy, keď som v tom sete prvý krát sedel. Dnes Action Learning používame na to, aby sme sa učili na našich vlastných problémoch a táto kniha mi pomáha naše Action Learning sety ďalej vylepšovať.
Čítaj viac

Management Press vydáva zásadné monografie domácich autorov a predstaviteľov svetového manažmentu a iné odborné publikácie vrátane učebníc, ktoré nachádzajú svoje využitie v rôznych formách manažérskej prípravy, v špecializovaných kurzoch a pri vysokoškolskej výučbe, hlavne na ekonomických fakultách.

V ponuke vydavateľstva nájdete tiež tematické publikácie určené hlavne pracovníkom podnikových vedení i samostatným podnikateľom, ktoré im pomáhajú orientovať sa v kľúčových otázkach a v jednotlivých funkčných oblastiach podnikateľskej a manažérskej praxe (napr. marketing, reklama, predaj, financie, výroba, personalistika a pod.) Okrem týchto publikácií tiež príručky podporujúce rozvoj špecifických manažérskych zručností. Tie nachádzajú výborné uplatnenie aj vo vzdelávacích programoch pre širšiu verejnosť (komunikačné zručnosti, rétorika, vyjednávanie, koučovanie, budovanie tímov a pod.), vyhľadávajú ich tiež ľudia, ktorí sa snažia o rozvoj vlastnej osobnosti a svoj profesionálny rast samostatne.

Čítaj viac

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská