popis
Slovenskí autori

Knihy Motivačná literatúra Pozitívne myslenie Zdravie, spokojnosť Slovenskí autori

V podkategórii Slovenskí autori sa nachádzajú 4 tituly.

(zmeniť výber) všetky   (zmeniť výber) všetky  

1.
Fit diár
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2016)
Myslíš to so svojimi cieľmi vážne? V tom prípade bude tento vymakaný Fit diár tým najlepším rozhodnutím, aké si mohla urobiť. Mnoho ľudí stroskotá už pri prvom, najdôležitejšom kroku, a to je plánovanie. Na pomoc prichádza (viac o titule)
Naša cena: 13,29 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
V!VA
Katarina Gáborová  ·  Mladá fronta (2016)
Cieľom tejto knihy je motivovať ľudí – hlavne ak prechádzajú zložitejším obdobím v živote. Kniha bola prvýkrát vydaná v roku 2015 v Kanade, vydavateľstvom Petrabooks. Katarína Gáborová, psychológ a životný kouč, s vlastnou (viac o titule)
Naša cena: 12,90 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Nesladím
PRIPRAVUJEME
Ste závislí od sladkého? Návod, ako sa tejto závislosti zbaviť a zároveň si očistiť telo aj myseľ a vykročiť k zdravšiemu a spokojnejšiemu životu, vám teraz prináša kniha Nesladím. Na jednej strane, je úprimnou výpoveďou autoriek, ktoré... (viac o titule)
Naša cena: 10,15 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení posielame do 6 dní
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 8.6.2017
4.
Fit diář
Lucia Wagnerová  ·  Lucia Wagnerová (2016)
Myslíš to se svými cíli vážně? V tom případě bude tento vymakaný Fit diář tím nejlepším rozhodnutím, jaké si mohla udělat. Mnoho lidí ztroskotá již při prvním, nejdůležitějším kroku, a to je plánování... (viac o titule)
Naša cena: 17,08 €  (teda ušetríte 4%) posielame do 5 dníNezáleží na tom, koľko kníh máš, ale aké dobré sú. (Lucius Annaeus Seneca)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 386 246,82 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička