Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Deti a mládežBeletriaDobrodružnáWestern

Momentálne sa v tejto ponuke nachádza 6 titulov

1.
Karl May  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2016)
Vysoko v horách, na dne Strieborného jazera, je ukryté rozprávkové bohatstvo – zlatý poklad, ktorý stráži indiánsky náčelník Veľký medveď so svojím synom. O poklade sa však dozvedel aj Ryšavý Cornel a najal si bandu najhorších zločincov... (viac o knihe)
Naša cena: 11,48 €  (teda ušetríte 11%) zvyčajne posielame do 5 dní
2.
Karl May  ·  Epos (2002)
2. diel trilógie V zemi Mahdího z pera slávneho Karla Maya (3. diel - V Sudáne), vychádza po prvýkrát v slovenskom preklade. (viac o knihe)
Naša cena: 9,37 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 8 dní
3.
Marci Peschke  ·  CPRESS (2016)
Jmenuji se Káťa Líbezná a chtěla bych ti o sobě říct pár věcí. Žiju v Texasu. Nejradši mám růžovou barvu. Mám dva bratry, ale jeden z nich je pes. A ze všeho nejvíc chci být královnou krásy! A máme tu rodeo! A já chci být rodeová královna – úplně stejně.. (viac o knihe)
Naša cena: 6,64 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
4.
Petr Horký a Miroslav Náplava  ·  Albatros (2007)
Dva zkušení cestovatelé, kteří sjezdili víc než půlku světa a spolupracovali například s Miroslavem Zikmundem či Thorem Heyerdahlem, vyprávějí o napínavých a doslova i přeneseně horkých chvilkách, jež při svých cestách zažili. A... (viac o knihe)
Naša cena: 3,32 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
5.
Andreas Eschbach  ·  Albatros (2001)
V celém vesmíru oko nespatřilo nic krásnějšího a dokonalejšího nad vlasové gobelíny. Jsou smyslem života tisíců tkalců a jako nejhonosnější dar putující do vzdáleného centra říše přímo do paláce nesmrtelného... (viac o knihe)
Naša cena: 3,71 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
6.
Ann Dee Ellisová  ·  CooBoo (2010)
Logan a Zyler jsou fakt dobří kámoši. Jezdí spolu na kole, chodí do stejné školy a zpovzdálí obdivují Cami Wakefieldovou. Až do jednoho osudného večera, který jim všem změní život v noční můru... (viac o knihe)
Naša cena: 3,99 € tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Autori
Viac Menej
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky

RSS novinky z tejto kategórie
Nie tí milujú knihy, ktorí ich nedotknuté schovávajú v skriniach, ale tí, ktorí ich majú ustavične v rukách. (Erazmus Rotterdamský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 391 260,37 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička