Vedeli ste, že...? Martinus.sk ako jeden z prvých obchodov na Slovensku získal certifikát SAEC Bezpečný nákup. Pre ešte väčší pokoj na Vašej duši :-)

Knihy od: Roman Brat

Od autora Roman Brat máme v ponuke 35 titulov

1.
Roman Brat  ·  Albatros (2017)
NOVINKA
Janko nadobudne dar veštiť a pomáhať ľuďom. Veštby však nevoňajú každému. Čo jednému prospieva, inému škodí. Jankove proroctvá totiž odhaľujú aj nepoctivé a nečestné úmysly zloduchov, ktorí si na pomoc proti nemu zavolajú nadprirodzené bytosti. Jankovými (viac o knihe)
Naša cena: 8,88 €  (teda ušetríte 15%) po vyjdení (predbežne 27.10.2017) posielame do 5 dní
PREDPREDAJ
Titul vychádza o 9 dní
2.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rozprávky z večerníčkového seriálu RTVS Čo videli stromy. Pokračovanie príbehov z knihy Tvrdohlavý baran, ktoré malej Katarínke rozprávajú stromy. (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
3.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Neopakovateľná atmosféra príbehov o všivavých prázdninách, o malej bielej myške a veľkej pažravej Korytnačke /vlastným menom Veronike Vrábľovej/, o mafiánovi, Mordovisku či nezabudnuteľnom školskom výlete vyženie nudu... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
4.
Gabriela Futová a Roman Brat  ·  Forza Music (2010)
Na úspešný a ocenený titul z oblasti literatúry pre mládež autorskej dvojice Gabriela Futová, Roman Brat (Zmätené dvojičky zo slepej uličky) voľne nadväzuje novinka Chlapci padli z višne, dievčatá z jahody... (viac o knihe)
Naša cena: 8,07 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Gabriela Futová a Roman Brat  ·  Forza Music (2008)
Neobyčajné postrehy dvoch obyčajných školákov od dvoch slovenských autorov, venujúcich sa okrem iného tvorbe pre deti a mládeže... (viac o knihe)
Naša cena: 7,54 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 3 dní
6.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nie je kôň ako kôň – tak sa začína príbeh o mladej kobylke Viktórii. Narodila sa na Muránskej planine, kde si voľne žila, kým si ju nevyhliadol kaskadér Tuarég. Priviedol ju na kaskadérsky ranč Pegas, kde sa cvičia a trénujú kone... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 €  (teda ušetríte 16%) okamžite na stiahnutie
7.
Roman Brat  ·  CPRESS (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Trinásťročná Maťa to nemá práve jednoduché. Prežíva svoju prvú školskú lásku, čelí zložitým situáciám v triede aj na sociálnych sieťach, snaží sa vyrovnať ostatným a byť in, hoci jej rodina má hlboko do vrecka... (viac o eknihe)
Naša cena: 5,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
8.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V kráľovstve, kde žije Viktorius, už niet miesta pre rozprávky. Rozprávkar sa vydáva do sveta hľadať pravdu a múdrosť. Na svojich cestách stretne najmenšieho obra Malíčka, mačku Mumuru, ale aj zlých démonov, z rúk ktorých sa podujme... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
9.
Roman Brat  ·  CPRESS (2015)
Trinásťročná Maťa to nemá práve jednoduché. Prežíva svoju prvú školskú lásku, čelí zložitým situáciám v triede aj na sociálnych sieťach, snaží sa vyrovnať ostatným a byť in, hoci jej rodina má hlboko do vrecka. Zisťuje, že svet nie je taký čiernobiely... (viac o knihe)
Naša cena: 8,48 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 3 dní
10.
Roman Brat  ·  Forza Music (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Piatak Maxo vášnivo rád číta knihy, no rovnako nadšene hráva aj počítačové hry. Zanietene sa ponára do fantastických príbehov a stotožňuje sa s ich hrdinami, i keď reálny život mu často prináša oveľa väčšie prekvapenia než... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
11.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Príbehy psíka Čuviho, ktorý sa po havárii lietadla ocitne v amazonskom pralese. Našťastie, našiel si tam kamaráta, s ktorým prežíva neuveriteľné dobrodružstvá a spoznáva silu priateľstva. (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
12.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jedenásťročný Oskar, chudý dengľavý chlapec v okuliaroch, je neprestajne terčom šikanovania zo strany dvoch spolužiakov. Keďže zo zásady nežaluje, musí túto situáciu riešiť vlastným dôvtipom. Napriek závažnosti témy je príbeh... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
13.
Roman Brat  ·  Forza Music (2011)
Obsah: Zvedavá Katarínka; Tvrdohlavý baran; Hrbatý toreador; Púšťový obor; Baba Jaga; Ubolený duch; Drak so šikmými očami; Chudobný hrnčiar; ... (viac o knihe)
Naša cena: 3,14 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
14.
Roman Brat  ·  Computer Press (2014)
Hrdinou tohoto nevšedního a velmi aktuálního příběhu je jedenáctiletý Oskar, hubený, slaboučký kluk v brýlích, který je ještě ke všemu slušný. Jeho vzhled přímo vyzývá k tomu, aby ho dva silnější nahlouplí spolužáci mlátili a všelijak ponižovali... (viac o knihe)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 6 dní
15.
Roman Brat  ·  Slovart (2010)
Román Miramar, s. r. o. tvoria tri zdanlivo samostatné celky, venované trom hlavným postavám, medzi ktorými prichádza k silnej vzájomnej interakcii. Zdanlivo jednoduchý príbeh o troch priateľoch, ktorí sa v minulosti rozhodli založiť spoločnú firmu... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 2 dní
16.
Roman Brat  ·  Forza Music (2012)
Po predčasnom úmrtí matky i spolužiačky Moniky sa šestnásťročný Michal ocitá na šikmej ploche... (viac o knihe)
Naša cena: 8,38 €  (teda ušetríte 6%) zvyčajne posielame do 3 dní
17.
Roman Brat  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2012)
Divadlo hráme každý deň: v škole, na ulici, doma. Ksichtíme sa, pretvarujeme, vymýšľame. My všetci sme vlastne herci, hrdinovia života! Niektorí lepší, niektorí horší... (viac o knihe)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
18.
Roman Brat  ·  Forza Music (2014)
Maxo po letných prázdninách pokračuje vo svojej počítačovej hre Záhadná cesta do minulosti. V druhom leveli musí podľa pokynov šlohnúť Rimanom Dunaj, aby sa jeho Slovania mohli dostať do vnútrozemia a osídľovať ho... (viac o knihe)
Naša cena: 8,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
19.
Roman Brat  ·  Slovart (2007)
Roman Brat sa na slovenskej literárnej scéne udomácnil predovšetkým ako prekladateľ zo španielskej a latinskoamerickej literatúry a tvorca pôvodnej literatúry pre deti... (viac o knihe)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 2 dní
20.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Niektorí budúci prváčikovia sa na školu tešia, mnohí sa zasa boja, ale Šuško - ten veru nie! Školu má hneď za rohom a všeličo už o nej vie od staršej sestry Dorky, dokonca aj písmenká sa už od nej naučil. Má však iné starosti... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
12

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Dávaj si dobrý pozor aké knihy čítaš a s akými ľuďmi sa stretávaš. Tvoj charakter a činy budú ovplyvnené jedným aj druhým. (Paxton Hood)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 014,53 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička