Vedeli ste, že...? U nás nakupujete naozaj bezpečne. Celý objednávkový proces je chránený šifrovaním.

Knihy od: Roman Brat

Od autora Roman Brat máme v ponuke 34 titulov

1.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Neopakovateľná atmosféra príbehov o všivavých prázdninách, o malej bielej myške a veľkej pažravej Korytnačke /vlastným menom Veronike Vrábľovej/, o mafiánovi, Mordovisku či nezabudnuteľnom školskom výlete vyženie nudu... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
2.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Jedenásťročný Oskar, chudý dengľavý chlapec v okuliaroch, je neprestajne terčom šikanovania zo strany dvoch spolužiakov. Keďže zo zásady nežaluje, musí túto situáciu riešiť vlastným dôvtipom. Napriek závažnosti témy je príbeh... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
3.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2015)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Nie je kôň ako kôň – tak sa začína príbeh o mladej kobylke Viktórii. Narodila sa na Muránskej planine, kde si voľne žila, kým si ju nevyhliadol kaskadér Tuarég. Priviedol ju na kaskadérsky ranč Pegas, kde sa cvičia a trénujú kone... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 €  (teda ušetríte 16%) okamžite na stiahnutie
4.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V kráľovstve, kde žije Viktorius, už niet miesta pre rozprávky. Rozprávkar sa vydáva do sveta hľadať pravdu a múdrosť. Na svojich cestách stretne najmenšieho obra Malíčka, mačku Mumuru, ale aj zlých démonov, z rúk ktorých sa podujme... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
5.
Gabriela Futová a Roman Brat  ·  Forza Music (2010)
Na úspešný a ocenený titul z oblasti literatúry pre mládež autorskej dvojice Gabriela Futová, Roman Brat (Zmätené dvojičky zo slepej uličky) voľne nadväzuje novinka Chlapci padli z višne, dievčatá z jahody... (viac o titule)
Naša cena: 8,47 € posielame do 4 dní
6.
Gabriela Futová a Roman Brat  ·  Forza Music (2008)
Neobyčajné postrehy dvoch obyčajných školákov od dvoch slovenských autorov, venujúcich sa okrem iného tvorbe pre deti a mládeže... (viac o titule)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
7.
Roman Brat  ·  Slovenské pedagogické nakladateľstvo - Mladé letá (2012)
Divadlo hráme každý deň: v škole, na ulici, doma. Ksichtíme sa, pretvarujeme, vymýšľame. My všetci sme vlastne herci, hrdinovia života! Niektorí lepší, niektorí horší... (viac o titule)
Naša cena: 5,61 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
8.
Roman Brat  ·  Forza Music (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Piatak Maxo vášnivo rád číta knihy, no rovnako nadšene hráva aj počítačové hry. Zanietene sa ponára do fantastických príbehov a stotožňuje sa s ich hrdinami, i keď reálny život mu často prináša oveľa väčšie prekvapenia než... (viac o titule)
Naša cena: 6,90 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
9.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Príbehy psíka Čuviho, ktorý sa po havárii lietadla ocitne v amazonskom pralese. Našťastie, našiel si tam kamaráta, s ktorým prežíva neuveriteľné dobrodružstvá a spoznáva silu priateľstva. (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
10.
Roman Brat  ·  CPRESS (2015)
Trinásťročná Maťa to nemá práve jednoduché. Prežíva svoju prvú školskú lásku, čelí zložitým situáciám v triede aj na sociálnych sieťach, snaží sa vyrovnať ostatným a byť in, hoci jej rodina má hlboko do vrecka. Zisťuje, že svet nie je taký čiernobiely... (viac o titule)
Naša cena: 8,97 € posielame do 4 dní
11.
Roman Brat  ·  Slovart (2010)
Román Miramar, s. r. o. tvoria tri zdanlivo samostatné celky, venované trom hlavným postavám, medzi ktorými prichádza k silnej vzájomnej interakcii. Zdanlivo jednoduchý príbeh o troch priateľoch, ktorí sa v minulosti rozhodli založiť spoločnú firmu... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 3 dní
12.
Roman Brat  ·  Forza Music (2012)
Po predčasnom úmrtí matky i spolužiačky Moniky sa šestnásťročný Michal ocitá na šikmej ploche... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € posielame do 4 dní
13.
Roman Brat  ·  Forza Music (2014)
Maxo po letných prázdninách pokračuje vo svojej počítačovej hre Záhadná cesta do minulosti. V druhom leveli musí podľa pokynov šlohnúť Rimanom Dunaj, aby sa jeho Slovania mohli dostať do vnútrozemia a osídľovať ho... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € posielame do 4 dní
14.
Roman Brat  ·  Slovart (2007)
Roman Brat sa na slovenskej literárnej scéne udomácnil predovšetkým ako prekladateľ zo španielskej a latinskoamerickej literatúry a tvorca pôvodnej literatúry pre deti... (viac o titule)
Naša cena: 9,45 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 3 dní
15.
Roman Brat  ·  Forza Music (2011)
Obsah: Zvedavá Katarínka; Tvrdohlavý baran; Hrbatý toreador; Púšťový obor; Baba Jaga; Ubolený duch; Drak so šikmými očami; Chudobný hrnčiar; ... (viac o titule)
Naša cena: 3,14 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
16.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Niektorí budúci prváčikovia sa na školu tešia, mnohí sa zasa boja, ale Šuško - ten veru nie! Školu má hneď za rohom a všeličo už o nej vie od staršej sestry Dorky, dokonca aj písmenká sa už od nej naučil. Má však iné starosti... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
17.
Roman Brat  ·  Computer Press (2014)
Hrdinou tohoto nevšedního a velmi aktuálního příběhu je jedenáctiletý Oskar, hubený, slaboučký kluk v brýlích, který je ještě ke všemu slušný. Jeho vzhled přímo vyzývá k tomu, aby ho dva silnější nahlouplí spolužáci mlátili a všelijak ponižovali... (viac o titule)
Naša cena: 7,59 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 5 dní
18.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2014)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rozprávky z večerníčkového seriálu RTVS Čo videli stromy. Pokračovanie príbehov z knihy Tvrdohlavý baran, ktoré malej Katarínke rozprávajú stromy. (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
19.
Roman Brat  ·  CPRESS (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Trinásťročná Maťa to nemá práve jednoduché. Prežíva svoju prvú školskú lásku, čelí zložitým situáciám v triede aj na sociálnych sieťach, snaží sa vyrovnať ostatným a byť in, hoci jej rodina má hlboko do vrecka... (viac o titule)
Naša cena: 5,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
20.
Roman Brat  ·  Roman Brat (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Malá Katarínka je hrdinkou rozprávok z večerníčkového seriálu Čo videli stromy, ktoré knižne prvý raz vyšli roku 2000 a stretli sa s čitateľským úspechom. Katarínka miluje a objíma stromy a tie sa jej odvďačujú rozprávkami... (viac o titule)
Naša cena: 4,80 € okamžite na stiahnutie
12

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Človek, ktorý nečíta dobré knihy, nemá žiadnu výhodu oproti človeku, ktorý čítať nevie. (Mark Twain)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 349,83 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička