popis Vitajte u nás! Prihláste sa alebo sa zaregistrujte a začnite nakupovať knihy rýchlejšie, pohodlnejšie a lacnejšie. Nakupujete u nás prvýkrát?

Knihy od: Paulo Coelho

Bolo nájdených 167 titulov od autora/ky Paulo Coelho.

1.
Špiónka
Paulo Coelho  ·  Ikar (2016)
NA SKLADE  
Uznávaný spisovateľ napísal román o fascinujúcom a tajomnom živote jednej z najžiadanejších žien histórie. Mata Hari bola holandská exotická tanečnica, ktorá šokovala a tešila obecenstvo, bola dôverníčkou a kurtizánou najbohatších a najmocnejších mužov... (viac o titule)
Naša cena: 8,81 €  (teda ušetríte 11%) posielame do 24 hodín
2.
Alchymista
Paulo Coelho  ·  Ikar (2007)
Prostredníctvom symbolického jazyka alchýmie sa Paulo Coelho snaží sprostredkovať poznanie, v čom spočíva podstata šťastia i to, že poslaním každého človeka je ísť po stopách znamení za svojím Osobným príbehom... (viac o titule)
Naša cena: 7,57 €  (teda ušetríte 11%) zvyčajne posielame do 3 dní
3.
Alchymista
Paulo Coelho  ·  Ikar (2012)
Očarujúci román Paula Coehla nadchol a zaujal čitateľov na celom svete. Príbeh o pastierovi Santiagovi, ktorý cestuje zo španielskej domoviny do egyptských púští, aby našiel poklad pochovaný v pyramídach, očarí svojou jednoduchosťou a múdrosťou... (viac o titule)
Naša cena: 9,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
4.
Veronika sa rozhodla zomrieť
Paulo Coelho  ·  Ikar (2008)
Zdá sa, že Veronika má všetko, čo si môže mladé dievča želať. Chodí na večierky, stretáva sa s atraktívnymi mladými mužmi, a predsa nie je šťastná. Niečo jej chýba. A tak sa jedno ráno Veronika rozhodne zomrieť... (viac o titule)
Naša cena: 9,48 € zvyčajne posielame do 3 dní
5.
Piata hora
Paulo Coelho  ·  Ikar (2010)
Mimoriadny ohlas vyvolala kniha Paula Coelha Piata hora. Vo svete bola označená ako „najočakávanejšia kniha roka“. V mnohých štátoch sveta sa hneď po vydaní stala bestsellerom a v rebríčkoch najpredávanejších kníh sa umiestnila na popredných miestach... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
6.
Rukopis z Akkry
Paulo Coelho  ·  Ikar (2013)
Je 14. júl 1099. Kým sa Jeruzalem pripravuje na vpád križiakov, Grék známy pod menom Kopta zvolá v meste stretnutie starých aj mladých, mužov aj žien. Kresťania, židia aj moslimovia, ktorí sa zídu na námestí, sú presvedčení, že si vypočujú prednášku,... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
7.
Cudzoložstvo
Paulo Coelho  ·  Ikar (2014)
Linda má tridsaťjeden rokov a v očiach druhých vedie dokonalý život: žije vo Švajčiarsku, jednej z najbezpečnejších krajín sveta, má stabilné manželstvo, milujúceho muža, milé, dobre vychované deti a prácu novinárky... (viac o titule)
Naša cena: 9,84 €  (teda ušetríte 10%) zvyčajne posielame do 3 dní
8.
Valkýry
Paulo Coelho  ·  Ikar (2015)
Dnes už klasický román Paula Coelha Valkýry (prvý raz vyšiel v roku 1992) je autobiografický a zároveň širšie platný príbeh o dvoch povahovo odlišných partneroch... (viac o titule)
Naša cena: 10,36 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 3 dní
9.
Víťaz je sám
Paulo Coelho  ·  Ikar (2009)
Román Víťaz je sám je podľa Paula Coelha obrazom sveta, kde žije. Dynamicky sa rozvíjajúci dej sa odohráva počas jediného dňa filmového festivalu v Cannes. Do zápletky vstupujú producenti, slávni herci, hviezdičky, štylisti a sériový vrah... (viac o titule)
Naša cena: 11,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
10.
Alef
Alef  
Paulo Coelho  ·  Ikar (2011)
Alef je návrat Paula Coelha ku koreňom. V úprimnom a prekvapujúcom osobnom portréte odhaľuje, ako ho hlboká kríza viery prinútila vydať sa hľadať cestu obnovy a duchovného rastu... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
11.
Pútnik z Compostely
Paulo Coelho  ·  Ikar (2010)
Pútnik z Compostely (Mágov denník) je prvý Coelhov bestseller. Rok pred jeho vydaním absolvoval autor trojmesačnú iniciačnú púť po preslávenej a zároveň magickej ceste z južného Francúzska do galícijského Santiaga de Compostela... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
12.
Záhir
Záhir  
Paulo Coelho  ·  Ikar (2008)
Príbeh lásky, straty a posadnutosti vášňou. Známemu spisovateľovi zmizne manželka, vojnová korešpondentka. Pri jej hľadaní musí spisovateľ prejsť mnohými cestami a sledovať veľa stôp, ktoré ho napokon privedú k odhaleniu vlastného ja... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
13.
Jedenásť minút
Paulo Coelho  ·  Ikar (2008)
Mladá Brazílčanka Mária má sľúbenú kariéru tanečnice v istom ženevskom podniku. Keď po príchode do Švajčiarska zistí, za akých ponižujúcich podmienok by mala pracovať, rozhodne sa zarábať si ako prostitútka... (viac o titule)
Naša cena: 9,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
14.
Čarodejnica z Portobella
Paulo Coelho  ·  Ikar (2007)
Athena je adoptívna dcéra libanonských emigrantov, ktorých z Bejrútu vyhnala vojna. V Londýne sa počas univerzitných štúdií zoznámi s mužom, s ktorým privedú na svet dieťa. Vzťah však nemá dlhú životnosť... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
15.
Na brehu Rio Piedra som si sadla a plakala
Paulo Coelho  ·  Ikar (2011)
Coelho vykresľuje opätovné stretnutie muža a ženy, ktorí sa pohrúžili do tajomstiev ženskej tváre Boha. Cesta, ktorou prešla Pilar a jej partner, je otvorená pre každého, kto chápe, aká dôležitá je láska, ... (viac o titule)
Naša cena: 9,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
16.
Brida
Brida  
Paulo Coelho  ·  Ikar (2009)
Rozprávanie o mladej Írke Bride a jej túžbe po poznaní. Na svojej ceste stretne Brida múdreho muža a ten ju naučí, ako treba prekonať strach, a ženu, ktorá ju naučí tancovať na skrytú hudbu sveta... (viac o titule)
Naša cena: 10,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
17.
Démon a slečna Prymová
Paulo Coelho  ·  Ikar (2009)
Jedného dňa sa v horskom mestečku Viscos objaví záhadný cudzinec s diabolským plánom. V lese ukryje zlatý poklad a vystaví tak pokušeniu ľudí, ktorí už roky žijú verní tradíciám v mestečku bez detí a bez budúcnosti... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
18.
Ako rieka, ktorá plynie...
Paulo Coelho  ·  Ikar (2010)
AKO RIEKA, KTORÁ PLYNIE je súbor rozprávaní, úvah a myšlienok, ktorý predstavuje prierez literárnym dielom Paula Coelha a zreteľne odráža široký záber tvorby tohto svetoznámeho brazílskeho autora... (viac o titule)
Naša cena: 8,88 € zvyčajne posielame do 3 dní
19.
Ako rieka, ktorá plynie
Paulo Coelho  ·  Ikar (2006)
BYŤ AKO RIEKA, KTORÁ PLYNIE je súbor rozprávaní, úvah a myšlienok, ktorý predstavuje prierez literárnym dielom Paula Coelha a zreteľne odráža široký záber tvorby tohto svetoznámeho brazílskeho autora... (viac o titule)
Naša cena: 8,46 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
20.
Alchymista
Paulo Coelho  ·  SOFA (2004)
Nové vydanie symbolického príbehu putovania andalúzskeho pastiera Santiaga za pokladom do Egypta. (viac o titule)
Naša cena: 9,43 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Paulo Coelho

Paulo Coelho

(* 24. augusta 1947)

Paulo Coelho sa narodil v r.1947 a svoju umeleckú dráhu začal ako divadelník, hudobný publicista a autor televíznych scenárov i textov piesní najznámejších brazílskych spevákov. Po vydaní svojich prvých kníh sa stal úspešným spisovateľom.
 V decembri roku 1998 Paulo Coelho navštívil Bratislavu: "V noci som sa prechádzal po uliciach vášho hlavného mesta a cítil som sa ako doma. Ulice boli prázdne, stretol som akurát len dve dievčiny a jedna ma poznala. Bolo to príjemné a mal som pocit, že z Bratislavy pochádzam..."

Spisovateľ bol za svoju tvorbu vyznamenaný prestížnymi medzinárodnými uznaniami a cenami. V roku 1996 mu francúzsky minister kultúry udelil titul Chevalier des Artes et des Letters. Od roku 1997 pôsobí ako špeciálny poradca UNESCO pre program duchovného zbližovania a interkultúrneho dialógu. V roku 1999 mu bola na Svetovom ekonomickom fóre udelená cena Crystal Award, francúzska vláda mu udelila titul Chevalier de l´Ordre National de la Légion d´Honneur a galicijský guvernér ho vyznamenal Zlatou medailou za šírenie významu Svätojakubskej cesty. V októbri 2002 bol vymenovaný za člena Brazílskej akadémie jazyka. Jeho diela sa umiestňujú na popredných miestach v rebríčkoch bestsellerov, ale vyvolávajú aj živé spoločenské a kultúrne diskusie. Paulo Coelho je aj autorom pravidelných novinových stĺpčekov, publikovaných v mnohých krajinách sveta.
Nie tí milujú knihy, ktorí ich nedotknuté schovávajú v skriniach, ale tí, ktorí ich majú ustavične v rukách. (Erazmus Rotterdamský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 378 835,58 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička