Vedeli ste, že...? Vo viacerých slovenských mestách ponúkame osobný odber - ušetríte teda aj na poštovnom! Pozrite si kompletný zoznam miest s osobným odberom.

Knihy od: Michael E. Haskew

Od autora Michael E. Haskew máme v ponuke 4 tituly

1.
Michael E. Haskew  ·  Ottovo nakladateľstvo (2016)
Michael E. Haskew je autorom mnohých kníh s vojnovou tematikou a redaktorom uznávaných periodík venujúcich sa druhej svetovej vojne. Kniha Zbrane druhej svetovej vojny obsahuje vyše 300 rôznych zbraňových systémov, ktoré sú rozdelené do piatich kapitol.. (viac o titule)
Naša cena: 12,34 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
2.
Michael E. Haskew  ·  Ottovo nakladatelství (2016)
Michael E. Haskew je autorem mnoha knih s válečnou tematikou a redaktorem uznávaných periodik věnujících se druhé světové válce. Kniha Zbraně druhé světové války obsahuje přes 300 různých zbraňových systémů, které jsou rozděleny do pěti kapitol: vzdušné s (viac o titule)
Naša cena: 11,12 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Michael E. Haskew  ·  Deus (2008)
Kniha je vybavena více jak 120 černobílými a barevnými ilustracemiv této publikaci autor čtenáře zavádí do období druhé světové války, kdy se bojující strany snažily vytvářením a nasazováním elitních jednotek zvrátit vývoj bojů, bitev i celé války... (viac o titule)
Naša cena: 12,58 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač
4.
Michael E. Haskew  ·  Deus (2007)
<i>Odstřelovači ve válce</i> přibližují růst významu a role odstřelovačů od Americké revoluce do současnosti. Ačkoliv zkušení lučištníci dokázali v dřívějších dobách zasáhnout i obtížné cíle, nebyli tak přesní jako střelci na konci osmnáctého století... (viac o titule)
Naša cena: 12,58 €  (teda ušetríte 5%) tento titul je, žiaľ, vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Najprv sa treba naučiť to, o čom píšeš, potom sa treba naučiť písať. Na jedno aj druhé padne celý život. (Ernest Hemingway)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 383 212,47 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička