Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Katarina Bivald

Viac informácií

Od autora Katarina Bivald máme v ponuke 3 tituly

1.
Katarina Bivald  ·  Host (2016)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dvě zcela rozdílné ženy, osmadvacetiletá Sara Lindqvistová ze švédského Haninge a pětašedesátiletá Amy Harrisová z amerického Broken Wheel, si dopisují. Po dvou letech vzájemného vyměňování knih, dopisů a myšlenek... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,00 €  (teda ušetríte 53%) okamžite na stiahnutie
2.
Katarina Bivald  ·  Vintage (2016)
The New York Times Bestseller Sara has never left Sweden but at the age of 28 she decides it’s time. She cashes in her savings, packs a suitcase full of books and sets off for Broken Wheel, Iowa, a town where she knows nobody... (viac o knihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
3.
Katarina Bivald  ·  Host (2016)
Dvě zcela rozdílné ženy, osmadvacetiletá Sara Lindqvistová ze švédského Haninge a pětašedesátiletá Amy Harrisová z amerického Broken Wheel, si dopisují. Po dvou letech vzájemného vyměňování knih, dopisů a myšlenek o literatuře i životě se Sara rozhodne... (viac o knihe)
Naša cena: 14,22 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Spisovateľ sa musí rozhodnúť buď pre talent, alebo pre peniaze. Keď vám talent dopomôže k peniazom, v tej chvíli vám peniaze odpomôžu od talentu. (J. Steinbeck)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 605,86 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička