popis Vedeli ste, že...?  V Martine, Bratislave, Nitre, Považskej Bystrici a Žiline ponúkame osobný odber vašej objednávky - ušetríte teda aj na poštovnom!

Knihy od: Deborah Harkness

Bolo nájdených 10 titulov od autora/ky Deborah Harkness.

1.
Kniha života
Deborah Harkness  ·  Ikar (2015)
NA SKLADE  
Oxfordská vedkyňa, čarodejnica Diana Bishopová a vzdelaný upírí genetik Matthew Clairmont, cestovali v čase až do alžbetínskeho obdobia, aby tam našli ochranu, ale najmä odpovede na otázky, ktoré ich prenasledujú až sem... (viac o titule)
Naša cena: 16,06 €  (teda ušetríte 5%) zvyčajne posielame do 24 hodín
2.
Tieň noci
Deborah Harkness  ·  Ikar (2013)
V predchádzajúcom diele Príbeh čarodejnice sa oxfordská vedkyňa Diana Bishopová a vzdelaný upírí genetik Matthew Clairmont, dve nadprirodzené bytosti, ocitli uprostred boja o stratený začarovaný rukopis Ashmole 782... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 5 dní
3.
Príbeh čarodejnice
Deborah Harkness  ·  Ikar (2011)
Vedkyňa Diana Bishopová si počas výskumu v oxfordskej Bodleianskej knižnici nevedomky vyžiada zakliaty alchymistický rukopis... (viac o titule)
Naša cena: 14,16 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
4.
Čas čarodějnic
Deborah Harkness  ·  Knižní klub (2011)
Jeden z nejsenzačnějších literárních objevů roku 2011, ve kterém autorka skvěle spojila milostný příběh s historickými reáliemi středověku. Historička a čarodějnice Diana Bishopová celý svůj život odmítala své nadpřirozené nadání... (viac o titule)
Naša cena: 17,24 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
5.
A Discovery of Witches
Deborah Harkness  ·  Headline Book (2011)
An epic, richly inventive, historically sweeping, magical romance. When historian Diana Bishop opens an alchemical manuscript in the Bodleian Library, it's an unwelcome intrusion of magic into her carefully ordered life... (viac o titule)
Naša cena: 8,54 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
6.
The All Souls Trilogy (Boxed Set)
Deborah Harkness  ·  Penguin Books (2015)
A Discovery of Witches, Shadow of Night, and The Book of Life, now available in a beautiful boxed set With more than two million copies sold in the United States, ... (viac o titule)
Naša cena: 38,00 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
7.
Shadow of Night
Deborah Harkness  ·  Headline Book (2013)
Historian Diana Bishop, descended from a line of powerful witches, and long-lived vampire Matthew Clairmont have broken the laws dividing creatures. When Diana discovered a significant alchemical manuscript in the Bodleian Library, ... (viac o titule)
Naša cena: 9,03 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
8.
Stín noci
Stín noci   CZ
Deborah Harkness  ·  Knižní klub (2013)
Pokračování Času čarodějnic, literární senzace roku 2011, a druhý díl z plánované trilogie zavádí Dianu a Matthewa do temných uliček alžbětinského Londýna, v nichž se to jen hemží špióny, lstmi a úskoky,... (viac o titule)
Naša cena: 17,24 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 6 dní
9.
The Book of Life
Deborah Harkness  ·  Penguin Books (2014)
Using ancient knowledge and modern science, from the palaces of Venice and beyond, Diana and Matthew will finally learn what the witches discovered so many centuries ago... (viac o titule)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) dodanie titulu môže trvať aj viac ako 3 týždne
10.
The Book of Life
Deborah Harkness  ·  Headline Book (2014)
Using ancient knowledge and modern science, from the palaces of Venice and beyond, Diana and Matthew will finally learn what the witches discovered so many centuries ago... (viac o titule)
Naša cena: 13,78 €  (teda ušetríte 5%) Tento titul je žiaľ vypredaný
VYPREDANÉ
Titul je vypredaný, zatiaľ sa nechystá dotlač.
Deborah Harkness

Deborah Harkness

Deborah Harkness je profesorkou histórie na Juhokalifornskej univerzite v Los Angeles. Získala štipendiá z Fulbrightovho a Guggenheimovho programu i z amerického Národného centra pre humanitné vedy.

Jej posledným vedeckým dielom je The Jewel House: Elizabethan London and the Scientific Revolution (Klenotnica: Alžbetínsky Londýn a vedecká revolúcia). Takisto vedie blog o víne, ktorý získal viaceré ocenenia.

Preslávila sa najmä ako autorka úspešnej čarodejníckej trilógie, z ktorej zatiaľ vyšli dve časti, Príbeh čarodejnice a Tieň noci.
Keď chcete poznať pravdivú históriu, poznajte to, čo píšu porazení. (Henry Ford)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinus.sk darovali už 250 466,97 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička