Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Ane Riel

Ane Riel (1971) je dcérou právnika a autorky detských kníh. Po ukončení gymnázia začala študovať dejiny umenia, a hoci univerzitu nedokončila, štúdium ju inšpirovalo k napísaniu prvej knihy – o umení. Nasledovalo niekoľko románov pre deti, na ktorých sa podieľala ako ilustrátorka jej mama a v roku 2014 napísala svoju prvú knihu pre dospelých – Mäsiar z Liseleje. Sama ju nepovažovala za kriminálny román, ako taký však získal cenu za najlepší dánsky kriminálny debut. O dva roky neskôr sa čosi podobné stalo s nasledujúcim románom Živica, za ktorý jej udelili najprestížnejšie škandinávske ocenenie za kriminálnu literatúru Sklený kľúč. Ane Riel žije s manželom, populárnym jazzovým hudobníkom Alexom Rielom, v Liseleje neďaleko Kodane.

Viac informácií

Od autora Ane Riel máme v ponuke 3 tituly

1.
Živica  E-KNIHA
Ane Riel  ·  Premedia (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Severskou krimi roku 2016 sa stal román, ktorý s detektívkami nemá veľa spoločného. Temný príbeh dánskej autorky je o nezvyčajnej rodine žijúcej na izolovanom ostrove. Ďaleko od ľudí sa tam dejú veci, ktoré pripadajú normálne... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
2.
Ane Riel  ·  Premedia (2017)
Severskou krimi roku 2016 sa stal román, ktorý s detektívkami nemá veľa spoločného. Temný príbeh dánskej autorky je o nezvyčajnej rodine žijúcej na izolovanom ostrove. Ďaleko od ľudí sa tam dejú veci, ktoré pripadajú normálne iba samotným zúčastneným... (viac o knihe)
Naša cena: 12,30 €  (teda ušetríte 5%) posielame do 4 dní
3.
Ane Riel  ·  Omega (2017)
Pryskyřice je silný příběh o lásce mezi lidmi, o věrnosti a starostlivosti – někdy velmi přehnané. Je to také děsivé zúčtování s obavou ze ztráty, o paranoie a nemyslitelné krutosti... (viac o knihe)
PRIPRAVUJEME
Titul by mal vyjsť 18.10.2017

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Autori
Formát
Viac Menej
Jazyk
Na sklade v...
Farba obálky
Zlé knihy opatrnému a sústredenému čitateľovi v mnohých veciach pomôže objaviť, osvietiť zlo a varovať pred ním. (Milton)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 404 605,86 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička