popis Besedy

Naše besedy

Program v kníhkupectvách Martinus.sk

Milí Martinusáci, našim cieľom je, aby ste do nášho kníhkupectva chodili nielen vtedy, keď zatúžite po novej knihe. Chceme, aby ste sa u nás zastavili vždy, keď budete mať chuť si oddýchnuť a nadýchať sa atmosféry kníh. Preto pre vás organizujeme rôzne zaujímavé akcie, autogramiády autorov, besedy so zaujímavými ľuďmi a veľa ďalšieho.

Bratislava (Obchodná)

25
Október
2017

Krst knihy Čierny rok: Vojna mafie

25. 10. 2017 o 18:00

Pozývame vás na krst knihy Jozefa Kariku Čierny rok: Vojna mafie. Veľkolepá kriminálna dráma s prvkami trileru od majstra napätia Jozefa Kariku je voľným pokračovaním bestselleru Čierna hra: Vláda mafie. Tešíme sa na vás v stredu 25. októbra o 18:00 v našom kníhkupectve. Moderuje Juraj Šlesar.

26
Október
2017

Krst knihy Sprievodca detskými chorobami

26. 10. 2017 o 15:00

Pozývame vás na krst knihy Sprievodca detskými chorobami. Táto kniha má rodičom pomôcť správne ošetrovať choré dieťa a správne sa rozhodnúť, kedy je potrebné navštíviť lekára. Autorka sa pri jej zostavovaní opierala o bohaté skúsenosti z klinickej a ambulantnej praxe. Ponúka prehľadnú orientáciu v najčastejších detských chorobách s odborným výkladom a poradenstvom. Dozviete sa, čo jednotlivé ochorenia spôsobuje, aké majú príznaky, ako sa im vyhnúť aj ako chorému dieťaťu pomôcť, aby čo najskôr vyzdravelo. Jasný, zrozumiteľný text je doplnený o užitočné prehľadné tabuľky a grafy.

9
November
2017

Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt

9. 11. 2017 o 18:00

Milí Martinusáci, tešíme sa, že vďaka spolupráci s vydavateľstvom Ikar sa nám opäť podarí v našom bratislavskom kníhkupectve privítať ďalšie hviezdy severskej krimi. Michael Hjorth a Hans Rosenfeldt sú autormi série kníh s policajným psychológom Sebastianom Bergmanom. Začalo sa to knihou Temné tajomstvá, potom vyšiel Učeň, nasledoval Hrob v horách a Nemý svedok a čoskoro sa môžeme tešiť na ďalší diel Tí, ktorí zlyhali.

Martin

Momentálne pracujeme na príprave besied v našom kníhkupectve. Program na najbližšie obdobie nájdete na tomto mieste už čoskoro.

Žilina (SC Mirage)

Momentálne pracujeme na príprave besied v našom kníhkupectve. Program na najbližšie obdobie nájdete na tomto mieste už čoskoro.

Košice (OC Galéria)

24
Október
2017

Víťo Staviarsky

24. 10. 2017 o 18:00

Novela Rinaldova cesta je rozprávaním o pitoresknej púti mladého rómskeho chlapca Rinalda za rodinným šťastím. Dobrodružný, vtipný, ale i citlivý Rinaldov príbeh, ktorého silnou devízou je jeho sociálno kritický rozmer, je zároveň pútavou sondou do života rómskej komunity.

30
Október
2017

Arpád Soltész

30. 10. 2017 o 18:00

Známy investigatívny novinár Arpád Soltész debutuje so skvelým románom Mäso – Vtedy na východe. Kniha čitateľa prenesie do divokých deväťdesiatych rokov na ešte divokejšom východe Slovenska. Autor vo svojej románovej prvotine využíva svoje skúsenosti zo začiatku novinárskej kariéry, ktorá sa odohrávala v drsnej ére mečiarizmu.

Nitra (OC Centro)

24
Október
2017

Katarína Holetzová

24. 10. 2017 o 17:00

Pozývame vás na besedu s autorkou Katarínou Holetzovou, ktorá k nám príde predstaviť svoju druhú knihu Svorka. Mrazivé slovenské krimi, opäť s detektívom Juhászom, ktorého ste mohli spoznať v autorkinom debute Smrť prekliatych.

Kniha je často dôležitejšia než veľká bitka. (Samuel Smiles)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 956,99 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička