Vedeli ste, že...? V ponuke máme už viac ako 250 000 rôznych kníh, filmov, spoločenských hier a ďalšieho doplnkového sortimentu

Eknihy

V našej ponuke nachádza 12 381 e-kníh

1.
Bez výstrahy  E-KNIHA
Mary Torjussen  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #8
Hannah má za sebou skvelý deň. Vracia sa z firemného školenia, kde sa dozvedela o svojom budúcom povýšení. Teší sa, ako túto skvelú novinu oznámi svojmu priateľovi, s ktorým šťastne žije už štyri roky. Keď však vojde do domu... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
2.
Jozef Karika  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #9
Rozpolteného mafiánskeho bossa Petra Štarcha čaká najhorší rok v živote. Cesta za mocou a vysní- vaným rajom sa mení na strmý pád do pekla. Štarch pomáha najlepšiemu kamarátovi sprivatizovať veľkú fabriku. Lenže o miliardový... (viac o eknihe)
Naša cena: 13,20 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
Adriana Krištofíková  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #88
Mali by ste odvahu náhle zmeniť smer svojho života? Dať výpoveď z jedného dňa na druhý, zobrať všetky úspory a odísť na druhý koniec sveta? Vedec Andy ma práce až po uši, je osamelý a jeho život nemá žiadnu iskru... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,70 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
4.
Vo dvojici  E-KNIHA
Nicholas Sparks  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #38
Tridsaťdvaročný Russell Green má všetko: nádhernú manželku, rozkošnú šesťročnú dcérku, úspešnú kariéru v reklamnej agentúre aj veľký dom v Charlotte. Žije svoj sen a manželstvo s očarujúcou Vivian pokladá priam za dokonalé... (viac o eknihe)
Naša cena: 10,40 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
M. J. Arlidge  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #29
Vyšetrovateľka Helen Graceová ešte v živote nevidela takú spúšť. Šesť požiarov za dvadsaťštyri hodín. Dvaja mŕtvi a veľa ranených. Akoby niekto chcel celé mesto zrovnať so zemou. Na mieste činu sa nájdu stopy podpaľačstva... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
Johanna Lindseyová  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #6
Jeden súboj by sa dal považovať za vec cti, ale tri súboje, to je už pokus o vraždu! Syn grófa z Tamdonu Róbert Whitworth a lord Dominik Wolfe si idú po krku, ale ich nekonečné zvady a šarvátky princa regenta už unavujú... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,60 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
7.
Gaelen Foley  ·  Slovenský spisovateľ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #10
Očarujúca regentská romanca. Princezná Sophia z Kavrosu bola iba dieťa, keď si Napoleon podrobil ostrovný raj, ktorému vládol jej otec. Po dosiahnutí plnoletosti je pevne rozhodnutá uplatniť nárok na kavroský trón. Keď jej sprievod... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
8.
Tilar J. Mazzeo  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #70
Strhujúci príbeh o Irene Sendlerovej – hrdinke, ktorá sa stala ženskou verziou Oskara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného Poľska. V roku 1942 dostáva mladá sociálna pracovníčka Irena... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
9.
Som Paula  E-KNIHA
Ondrej Štefánik  ·  Tatran (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #45
Som Paula je román zo súčasnosti, aký by sme v dnešnej literatúre ťažko hľadali. Popisuje rozklad nášho sveta, jeho prirodzených a životne dôležitých štruktúr, sebazáchovných mechanizmov, vzťahov a indentifikácií... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 23%) okamžite na stiahnutie
10.
Alissa Johnson  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #39
Adelaide Wardová musí pomoci své rodině ze zoufalé finanční situace. Zachránit by ji mohl postarší, ale bohatý baron Robert Maxwell, který se o ni uchází. Do jejích plánů však vstoupí pohledný nemanželský syn britského šlechtice... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
11.
Jørn Lier Horst  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #4
Preben Pramm ležal týždeň zviazaný a mŕtvy vo svojej obývačke, kým ho našli. Všetko naznačuje tomu, že ho vrah pred smrťou brutálne mučil. Dom je prevrátený hore nohami, vrahovia však zrejme nenašli, čo hľadali... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,90 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
12.
Daniel Vražda  ·  N Press (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #18
Kto je Marian Kotleba? Na základe množstva citátov, prejavov a výpovedí bývalých spojencov aj politických protivníkov vykresľuje kniha jasný obraz rasistu s nechuťou k všetkému cudziemu, odporcu demokracie so sklonom k stihomamu a... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 25%) okamžite na stiahnutie
13.
Turbulence  E-KNIHA CZ
Whitney G.  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #20
Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,89 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
14.
Tim Marshall  ·  Premedia (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #11
Kniha V zajatí geografie vychádza v dvoch desiatkach krajín a sprevádza ju povesť výnimočného sprievodcu modernými dejinami, ktorý na relatívne malej ploche zhrnul to najdôležitejšie, čo potrebujete vedieť o súčasnom svete... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 34%) okamžite na stiahnutie
15.
Irena Závacká  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Ijnet řeší složitou situaci jak v pracovním, tak v osobním životě. Sapetra, dodavatel barviv na látky a druh Ijnetiny nejlepší přítelkyně, je vězněn v dalekém Mennoferu. A Kemnet, otec Ijnetiny dcery, má stále zapovězen vstup... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
16.
Albert Jack  ·  Vyšehrad (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když Galileo poprvé přišel s myšlenkou, že Země není středem vesmíru, tak se mu vysmáli. O rádiu ještě před sto lety kdosi prohlásil: „Ta bezdrátová hudební krabice nemá žádnou obchodní hodnotu. Kdo by platil za zprávu, která... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
17.
Pavol Weiss  ·  Slovart (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Známy slovenský autor Pavol Weiss prichádza s prvou knihou pre detských čitateľov, ktorú nezameniteľne ilustroval Danglár. Akčná päťka. Tak sa nazýva pätica kamarátok, ktoré trávia prázdniny v mlyne pod Karpatmi... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
18.
Jean Hatzfeld  ·  Absynt (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jean Hatzfeld napísal o rwandskej genocíde tri silné knihy. Stratégia antilop je treťou z nich. Vracia sa v nej na miesta, na ktorých sa odohrala jedna z najväčších a najkrvavejších genocíd dvadsiateho storočia. Stretáva ľudí z oboch... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,99 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
19.
John Boyne  ·  Slovart CZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když osud malému Pařížanovi Pierrotovi určí, že bude žít u tety na vrcholu hory, nemá chlapec ještě ponětí, kam se svět řítí. Jenže píše se rok 1935 a tajuplný dům, kde teta pracuje jako hospodyně, je zlověstný Berghof... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 29%) okamžite na stiahnutie
20.
Minna Lindgren  ·  XYZ (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Pobyt v domove s opatrovateľskou službou pre seniorov Večerný háj sa premení na hotové peklo, keď sa ocitne v područí robotníkov zahraničnej firmy, ktorí ani náhodou nešetria nadávkami najhrubšieho zrna. Hluk je priam neznesiteľný... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,80 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 620

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Farba obálky
Spoločnosť kníh si možno zvoliť lepšie než spoločnosť ľudí. Tým skôr si medzi knihami vyberaj priateľa na celý život. (Lucius Annaeus Seneca)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 409 500,21 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička