Vedeli ste, že...? Martinus.sk je najväčšie internetové kníhkupectvo na Slovensku.

Eknihy

V našej ponuke nachádza 13 082 e-kníh

1.
Hodnej kluk  E-KNIHA CZ
Sarina Bowen a Elle Kennedy  ·  Baronet (2018)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #4
Zorganizování bratrovy svatby je pro Jess Canningovou největší výzvou jejího života. Černá ovce rodiny si nemůže selhání dovolit. A nikdo (absolutně nikdo!) se nesmí dozvědět o té obrovské chybě, kterou udělala o jedné slabé... (viac o e-knihe)
Naša cena: 8,50 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
2.
Ladislav Kováč  ·  Kalligram-Absynt (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #21
Ladislav Kováč, významný slovenský vedec, biochemik, pedagóg a nekonvenčný mysliteľ v jednej osobe nám ponúka vo svojej esejistickej knihe O zmysle ľudského života? predovšetkým vlastné hľadanie uprostred čoraz rýchlejšieho sveta. (viac o e-knihe)
Naša cena: 6,99 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
Matthew Richardson  ·  Ikar (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #57
Kto špehuje špiónov? Solomon Vine patrí k najlepším špiónom svojej generácie a pred sebou má skvelé vyhliadky. Keď však za nevysvetliteľných okolností zastrelia istého dôležitého väzňa, ktorého mal strážiť, čaká ho... (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,00 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
4.
Jasinda Wilder  ·  Ikar (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #40
Madam X žije izolovaná v apartmáne, ktorý patrí jej milencovi a strážcovi Calebovi. Má ju celkom pod kontrolou, ovláda ju, vlastní jej telo, núti ju robiť, čo sa mu zachce, a pritom má zástupy iných mileniek. Madam X čoskoro zistí... (viac o e-knihe)
Naša cena: 6,45 €  (teda ušetríte 50%) okamžite na stiahnutie
5.
O písaní  E-KNIHA
Stephen King  ·  Ikar (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #47
Vedeli ste, že Stephen King si na písanie niektorých svojich textov ani nepamätá, pretože trpel závislosťou od drog a alkoholu? Že viackrát unikol smrti a zachránila ho len láska rodiny – a láska k príbehom? (viac o e-knihe)
Naša cena: 8,30 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
6.
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #56
V průběhu okázalé slavnosti, kterou na svém hradě uspořádá Jaroslav ze Šternberka, zmizí jeho krásná neteř Elška, manželka veverského purkrabího Drslava. Mezi hosty to vyvolá posměch, protože nemá pověst ctnostné manželky... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,95 € okamžite na stiahnutie
7.
Galilejec  E-KNIHA CZ
Kristýna Freiová  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Kdo byl ve skutečnosti Ježíš? Byl opravdu takový, jak nám jej Bible předkládá? Mladá česká autorka Kristýna Freiová, absolventka Literární akademie, ve své prvotině líčí příběh Galilejce Ješuy, který odložil svou nesmrtelnost... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,19 €  (teda ušetríte 33%) okamžite na stiahnutie
8.
Ivona Gallová  ·  Slovenský spisovateľ (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Výnimočný debutový román slovenskej autorky prináša dojímavý príbeh plný drám, nešťastia, zúfalstva, nenávisti, ale aj lásky a radosti. Príbeh hlboko ľudský, akoby ho napísal sám život. Prostredníctvom pohnutých osudov... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 24%) okamžite na stiahnutie
9.
Thomas C. Foster  ·  Host (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Když se v kině ztlumí světla a na plátně se ozve lví řev, těšíme se na to, jak budeme šokovaní, vystrašení, nadšení, dojatí a uchvácení. Zatímco jsme zároveň veselí a vyděšení, naše mysl zpracovává různá data... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 51%) okamžite na stiahnutie
10.
Daniel J. Dančík  ·  Marenčin PT (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Počas necelých dvanástich hodín dôjde v Bratislave k niekoľkým brutálnym vraždám. Súkromný detektív Severín Sincilery pomáha polícii vyšetrovať vraždu Petra Schmidla, predsedu židovskej organizácie. Stoja za vraždou neonacisti? (viac o e-knihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 18%) okamžite na stiahnutie
11.
Ztracený dopis  E-KNIHA CZ
Jilian Cantor  ·  Fortuna Libri ČR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Rakousko 1938. Kristoff je mladý učeň židovského mistra, rytce známek. Když během Křišťálové noci jeho učitel zmizí, je Kristoff nucen vytvářet známky pro Němce a současně spolu s milovanou Elenou, temperamentní dcerou svého... (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,99 € okamžite na stiahnutie
12.
Hra na smrt  E-KNIHA CZ
Jaroslav Velinský  ·  Mystery Press (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ptáci roznášejí městem ostatky mrtvé dívky, jejíž tělo se nakonec najde na nejméně pravděpodobném místě, které mají všichni na očích. Jen stará kartářka, kostelník a kroužek spiritistů vědí zřejmě víc, než kdo jiný. (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,99 € okamžite na stiahnutie
13.
Služobnica  E-KNIHA
Koethi Zan  ·  Ikar (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Krásna Julie má dokonalý život. Láskavého priateľa, milujúcich rodičov a výborný prospech. Všetko má ešte pred sebou. Corin život je nočná mora. Psychopatický manžel posadnutý náboženskými víziami, násilnícky otec... (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
14.
Henning Mankell  ·  Host (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Jedné podzimní noci se bývalý lékař Fredrik Welin probudí a zjistí, že mu hoří střecha nad hlavou. Plamenům unikne doslova na poslední chvíli a stihne popadnout jen pláštěnku a natáhnout si na nohy holínky — obě levé... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 54%) okamžite na stiahnutie
15.
Leif G.W. Persson  ·  Moba (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Lars Martin Johansson, bývalý šéf Národní kriminální policie a legendární vyšetřovatel, mezi kolegy známý jako „muž, který vidí za roh“, je už v důchodu. Jednoho dne je stižen mozkovou příhodou, ale naštěstí je do nemocnice... (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,95 €  (teda ušetríte 39%) okamžite na stiahnutie
16.
Dana Hlavatá  ·  Marenčin PT (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Ten, kto má zmysel pre humor, tomu sa aj zdanlivo neriešiteľné situácie podarí prekonať. Možno nie vždy, možno s odretými ušami a možno ani nie k úplnej spokojnosti, ale aj to stačí. Optimistický pohľad autorky na život, ktorá síce... (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 17%) okamžite na stiahnutie
17.
Dana Hlavatá  ·  Marenčin PT (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Príbehy nepíšu len spisovatelia, ale predovšetkým sám život. Smutné, príjemné, dych vyrážajúce, podnetné, humorné také, ktoré čitateľa niekedy donútia k slzám. Slzy od smiechu, ale aj od dojatia sú prejavom emócie. (viac o e-knihe)
Naša cena: 9,90 €  (teda ušetríte 17%) okamžite na stiahnutie
18.
Ivana Havranová  ·  Marenčin PT (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Málokomu sa podarí vo dvojici viesť život, ktorý by partnerov netraumatizoval, neunavoval, nespôsoboval modriny na tele i na duši. Príbehy sa skutočne stali, sú z reálneho manželského života. Ak si neviete rady a nedokážete opustiť... (viac o e-knihe)
Naša cena: 8,90 €  (teda ušetríte 18%) okamžite na stiahnutie
19.
Martin Fourcade  ·  Jota (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Držitel největšího počtu medailí ze zimních olympijských her mezi francouzskými sportovci, rekordman v počtu vítězství v celkovém hodnocení Světového poháru i vítězství během jedné sezony… Martin Fourcade je ve svých... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,80 €  (teda ušetríte 44%) okamžite na stiahnutie
20.
Jan Folný  ·  Host (2018)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Průměrný český muž se dožívá sedmdesáti šesti let, což znamená, že jste‑li muž a je‑li vám čtyřicet, jste ve druhé polovině svého života. V té horší polovině. Dostavuje se úzkost z času, který vám... (viac o e-knihe)
Naša cena: 7,50 €  (teda ušetríte 45%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 655

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Na sklade v...
Farba obálky
Kniha človeka buď vytvorí alebo ho zničí. (L.n.tolstoj)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 449 338,85 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička