Vedeli ste, že...? Okrem doručenia poštou si u nás môžete vybrať aj komfortné doručenie kuriérom GLS do 24 hodín alebo uloženie v Balíkomatoch.

Eknihy

V našej ponuke nachádza 12 071 e-kníh

1.
Andrzej Sapkowski  ·  Plus (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #74
V šiestej časti epopeje o zaklínačovom svete, ktorým zmietajú kruté vojny, nás magický rozprávač Sapkowski zavedie do chatrče pustovníka, stratenej medzi močiarmi, kde sa ťažko ranená Ciri pomaly uzdravuje. Po jej stopách však... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,70 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
2.
Peter Tóth  ·  Dixit (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #50
Peter Tóth, autor bestselleru Krycie meno Bežec, svojou novou knihou Komando 52 otvára čitateľom ďalšie komnaty sveta tajných služieb, v ktorých boli až doteraz ukryté tie najšpinavšie operácie SIS... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,39 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
3.
Gail Honeyman  ·  Plus (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI TOP #54
Eleanor Olifantová je čudáčka. Vymyká sa všeobecným predstavám o spoločenskom správaní a má vo zvyku povedať presne to, čo má na jazyku. V spojení s nezvyčajným výzorom – zjazvené líce, rukavica na zakrytie ekzému... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
4.
John Grisham  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI TOP #53
Sebastian Rudd nie je typický právnik. Pracuje v upravenej dodávke s nepriestrelnými oknami, wi-fi, barom, chladničkou, koženými kreslami, skrytým priečinkom na zbrane a ozbrojeným šoférom. Nemá firmu ani spoločníkov, zamestnáva iba... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
5.
Anna Bell  ·  Motto (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Odkedy Joseph – Abina životná láska – vyhlásil, že sa k sebe nehodia, a vzápätí sa s ňou rozišiel, Abi od žiaľu sotva vyliezla z postele. Keď jej však expriateľ nechá na prahu škatuľu s vecami, ktoré si uňho zabudla... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,20 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
6.
Policie SEVER 2  E-KNIHA CZ
Jan Kučera  ·  E-knihy jedou (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI AKCIA
Kniha navazuje na stejnojmennou knihu Policie SEVER, která si získala svoje čtenáře autentickým popisem policejní práce. (viac o eknihe)
Naša cena: 2,63 € okamžite na stiahnutie
7.
Peter Tóth  ·  Dixit (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Prvá kniha o zákulisí slovenskej tajnej služby SIS, politiky a podsvetia. Autor , najprv novinár a neskôr krátko tiež riaditeľ kontrarozviedky odhaľuje aj existenciu takzvanej paralelnej tajnej služby a hovorí nielen o svojom kariérnom vzostu (viac o eknihe)
Naša cena: 8,99 €  (teda ušetríte 31%) okamžite na stiahnutie
8.
Daniel C. Gonzalez a Alice McVeigh  ·  Grada (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Naučte se díky knize ovládnout svou nervozitu, strach či hněv, zlepšete svou koncentraci, psychiku a výkonnost, naučte se brát neúspěchy a překážky, které nevyhnutelně přicházejí, jako příležitost k nastolení trvalých... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 22%) okamžite na stiahnutie
9.
Oscar Wilde  ·  Ikar (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V predslove k svojmu jedinému románu Portrét Doriana Graya Oscar Wilde napísal: „Mravné alebo nemravné knihy neexistujú. Kniha môže byť len dobre napísaná, alebo zle napísaná. Nič iné.“ A o pár riadkov nižšie... (viac o eknihe)
Naša cena: 9,70 €  (teda ušetríte 30%) okamžite na stiahnutie
10.
Richard Sobotka  ·  Nakladatelství ŽÁR (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
S malou nadsázkou lze výskyt rakovinového onemocnění přirovnat k výskytu onemocnění chřipkou. Oběma chorobám lze předcházet, obě lze léčit. Na obě se také umírá. Chřipka si však uchovala mnohem lepší renomé... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,30 € okamžite na stiahnutie
11.
Patrick Declerck  ·  Host (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Dětství v Bruselu. Škola, kde jsem otupělý nudou pozoroval oknem, jak prší. Víkendy v Ostende se stínem Jamese Ensora na dosah ruky. Babička byla šílená. Charcotovská hysterička. Strejda tíhl spíš k lehké psychopatii... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 54%) okamžite na stiahnutie
12.
Rónán Johnston  ·  Triton (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Autor spojuje praktickou zkušenost muzikanta s duchovní zkušeností i solidním teologickým ukotvením a přináší cenné rady pro všechny, kdo se zajímají o modlitbu chval a uctívání jako... (viac o eknihe)
Naša cena: 3,89 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
13.
14-roční  E-KNIHA
Zuzana Štelbaská  ·  CooBoo (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Keď má niekto štrnásť a na tvári hnusné červené vyrážky, je presvedčený, že život nestojí za nič. Alebo keď je sirota a v hlave mu víria tisíce nezodpovedaných otázok, mohol by byť zatrpknutý. Ale keď má niekto štrnásť... (viac o eknihe)
Naša cena: 4,80 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
14.
Miluji Paříž  E-KNIHA CZ
Caroline Vermalle  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Guillaume zná tajemství Paříže jako nikdo jiný. Se svou energickou kolegyní Edie pracuje pro turistickou agenturu I LOVE PARIS. A i když Guillaume vždy trefí ten správný okamžik, kdy se před turisty blýsknout překvapivými detaily... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,15 €  (teda ušetríte 41%) okamžite na stiahnutie
15.
Vzpoura goliardů  E-KNIHA CZ
Vlastimil Vondruška  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Píše se rok 1261. Přemysl II. Otakar podpoří v boji o trůn římského krále proti Alfonsi Kastilskému jeho konkurenta Richarda Cornwalského a za to má slíben majestát, propůjčující mu rakouské a štýrské léno... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
16.
Tajemství rána  E-KNIHA CZ
Virginia C. Andrewsová  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Dawn opouští rodinné sídlo Cutlerů a přijíždí do New Yorku, kde má studovat na jedné z nejprestižnějších hudebních škol. Ale i tady ji pronásledují pletichy a zášť pramáti Cutlerové. Poznává učitele zpěvu Michaela a zdá se... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,95 €  (teda ušetríte 43%) okamžite na stiahnutie
17.
Amanda Quick  ·  Baronet (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Autorka známých románů se se svou nejnovější knížkou vydává do třicátých let minulého století do idylického městečka Burning Cove v Kalifornii, které se stalo útočištěm hollywoodských hvězd a milionářů hledajících... (viac o eknihe)
Naša cena: 7,29 €  (teda ušetríte 48%) okamžite na stiahnutie
18.
Katarína Gasko  ·  Albatros (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF
Môj psík Nezbedník – krásne hravé leporelo pre najmenších. Dievčatko a Nezbedník sú najlepší kamaráti na svete. Bývajú spolu a aj všetko robia spolu. Nezbedník sprevádza dievčatko do školy, spolu sa hrajú v parku, píšu si... (viac o eknihe)
Naša cena: 2,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
19.
Agnes Martin-Lugand  ·  Motto (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI
Mladá tlmočníčka Yaël získala skvelé miesto v medzinárodnej agentúre a vrhla sa do práce. Kariéra ju úplne pohltila, akoby v živote neexistovalo nič iné. Pred desiatimi rokmi náhle a bez vysvetlenia zmizol jej priateľ Marc a s ním aj... (viac o eknihe)
Naša cena: 8,40 €  (teda ušetríte 40%) okamžite na stiahnutie
20.
Jaroslava Černá  ·  Alpress (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Být královnou je přesně to, po čem Barbora Celská touží. Když ji král Zikmund požádá o ruku, vůbec jí nevadí, že on je o dvacet let starší. Sice ji jako milenec okouzlí, ale láska brzy vyprchá. Zůstane jen touha po moci... (viac o eknihe)
Naša cena: 6,00 €  (teda ušetríte 47%) okamžite na stiahnutie
123456789 … 604

Zúženie výberu

Oddelenia
Kategórie
Viac Menej
Autori
Viac Menej
Formát
Viac Menej
Jazyk
Viac Menej
Farba obálky
S pomocou kníh sa mnohí stávajú vzdelanými aj mimo školy. Bez kníh sa však nikto nestane vzdelaným ani v škole. (Jan Amos Komenský)
Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelskym drobným ste pri nákupoch na Martinuse darovali už 398 481,12 € na Dobrého Anjela. Ďakujeme!
Kávička