Knihy
E-knihy

Ascendent

Výklad ascendentu ve dvanácti znameních z hlediska karmy

Eugenika, 2004
Vydavateľstvo
Eugenika, 2004

Lahôdka pre astrológov! M. Schulman podrobne rozoberá podstatu ascendentu v horoskope, a to z dosť neobvyklého pohľadu: ascendent nie je len akýmsi ukazateľom vonkajšieho prejavu, prípadne vzhľadu človeka, ale bránou do duše...

Čítaj viac

5,99 €

Bežná cena Bežne 6,30 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha je v českom jazyku!

Lahôdka pre astrológov! M. Schulman podrobne rozoberá podstatu ascendentu v horoskope, a to z dosť neobvyklého pohľadu: ascendent nie je len akýmsi ukazateľom vonkajšieho prejavu, prípadne vzhľadu človeka, ale bránou do duše, ktorá filtruje všetko ostatné v horoskope. Samozrejme, že po celkovej teórii kniha obsahuje výklad jednotlivých 12 ascendentov a dva ukážkové horoskopy.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
125
Hmotnosť
120 g
Rok vydania
2004
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788088913918
Naše katalógové číslo
87828

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

5 hodnotení

5
0
0
0
0

Slovenka
7. 9. 2016
Ascendent
Škoda,že vydavateľstvo Eugenika sa snaží ponúknuť" ľuďom na celom Slovensku kvalitnú literatúru", ale v českom preklade. Nie je na Slovensku dosť prekladateľov? Alebo sa automaticky predpokladá, že každý Slovák česky čítať bude? Je 5 miliónový trh taký nezaujímavý? V snahe maximalizovať zisk zabudli na myšlienku,ktorá stála pri vzniku vydavateľstva - škoda...Zvlášť pri takomto druhu literatúry by sa patrilo pre slovenského čitateľa ponúknuť knihu v materinskom jazyku. Nie je to beletria kde na presnom význame slova až tak nezáleží.
Čítaj viac
brano gabor
28. 10. 2009
zlaty martin
shulman to nemohol napisat.sam to povedal,ze to pisala jeho ruka prostrednictvom univerza.schulman je totalne medium.v jeho genialnych knihach nenajdete spetku nepravdy.je to najlepsi astrolog vsetkych cias.milujem ho viac ako vsetkych svatych na svete.osho povedal mnoho ale obecne.martin prostrednictvom knih sa k nam ako individualitam dostane do kazdej bunky nasich tiel.keby mam pochopit celu jeho tvorbu v celistvosti tak by som prestal existovat a stal sa vecnym....v literarnej oblasti dal ludom najviac za cele nase starocia.na zaver-treba ho len propagovat aby ludia poculi a videli o akej krase vlastne hovori.velka vdaka a velky klobuk dole pred jeho majstrovstvom.najviac milujem retrogradne planety a reinkarnacie su nesmierne tajomne a putave ahoj
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac

„Milujem knihy, ktorých autor je múdrejší než ja.“

Filan