Knihy
E-knihy
9,88 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Stíhame do Vianoc
(GLS, Osobný odber, Balíkomat)

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za výhodnú cenu!

Jedinečné vysvetlenie toho, ako si utvárame svoje životy, ako naše myslenie ovplyvňuje všetko, čo zažívame, a ako nám naše pocity ukazujú, k čomu smerujeme. Nájdete tu konkrétne návody a príklady na zmenu k lepšiemu vo všetkých dôležitých životných oblastiach. Reálny a podrobný rozbor procesu, akým sa formuje naše myslenie a život.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dovoľ si to, čo chceš - Esther Hicks, Jerry Hicks
Ako zhmotniť svoje túžby - Esther Hicks, Jerry Hicks
18,05 €
Ušetríte 0,45 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
282
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788081001376
Naše katalógové číslo
67362

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

30 hodnotení

25
2
2
0
1

ja27
18.11.2015
Chcem chcem chcem! :(
Knihy tohto typu tvrdia človeku, že môže mať všetko čo len chce, treba len správne vedieť ako na to. tieto zaručené návody ľudí nadchnú a dajú im pocit všemohúcnosti, no neskôr si človek neskôr uvedomí svoju vlastnú úbohosť. Veď nebudeme večne mladí a krásni, nebudú sa nám sypať zlaťáky donekonečna. Zabúdame, že náš život má vyšší zmysel ako iba blahobyt. Jedného dňa sa náš život skončí a potom už bude neskoro ľutovať, že sme ho prežili iba v naháňaní vlastného blaha.

V ten deň sa ma už nebudete na nič opytovať. Veru, veru, hovorím vám: Ak budete o niečo prosiť Otca v mojom mene, dá vám to. (Jn 16,23).
Čítaj viac
Martina Klesniaková
15.10.2013
TREBA SA VIBRAČNE NALADIŤ ♥
Naučili sme sa, že peniaze alebo štíhlu postavu môžeme získať iba tvrdou prácou a úsilím, ktoré je plné povinností a obsahuje málo odpočinku. Nikto nám nepovedal, že skôr, ako sa o niečo začneme usilovať, musíme sa najprv vibračne naladiť na želaný výsledok. Nezaoberajme sa otázkou AKO dosiahnuť to, po čom túžime, ale len otázkou ČO chceme. V tejto knihe je veľmi zrozumiteľne vysvetlené, ako sa to robí - ako sa vibračne nalaďuje na to, čo chceme. Keď sa to naučíme, potom sa už nemusíme toľko namáhať - život prestane byť bojom a veci k nám začnú prichádzať samé. My iba DOVOLÍME, aby sa stalo to, po čom túžime. Vyskúšané - overené - funguje!
Čítaj viac
Luisa
17.5.2011
Názor čitateľa
Musím uznať ,že táto kniha je na úrovni. Kúpila som ju spolu s troma ďalšími knihami od manželov Ester a Jerry(ho) a práve táto kniha ma motivovala k prečítaniu si ďalších troch. Recenziu pravdaže píšem z jediného dôvodu: Chcem, aby ste si prečítali túto knihu a boli tiež štastní! :)
Čítaj viac
lusiana
lusiana
20.3.2010
super
výborná kniha, doporučujem ako aj všetky od manželov esther a jerry....ľahká, zrozumiteľná....už po prečítaní dvoch stránok sa budete cítiť lepšie - určite:)
Čítaj viac
Marian Cúth
7.12.2009
začal som čítať a som nadšený
navštivil som jedno kamenné knihkupectvo a kým som čakal na manželku tak som sa začítal len prvých 7 katipol asi na 35 strane skom skončil a tu je môj názor:
pokiaľ ste videli film alebo čitali tajomstvo (the secret ) a pochopili ste zákon prítažlivosti tak tu je veľmi pekne popísané čo to vlastne znamená
plne súhlasím s tým čo napísala v predslove o tejto knihe spisovateľka LOUISE HAYOVÁ. Majte túto knihu pri posteli čítajde ju denne najlepšie ráno aj večer .

Táto kniha nie je to kompilát (zhrnuté poznatky z rôznych zdrojov) je to jednoduché a praktické vysvetľovanie zákona prítažlivosti a všetkých s tým súvisiacich javov na konkrétných situáciach, ktoré denne zažívame.

prajem každému aby si tú knihu prečítal a pochopil
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Dovoľ si to, čo chceš - Esther Hicks, Jerry Hicks
Ako zhmotniť svoje túžby - Esther Hicks, Jerry Hicks
18,05 €
Ušetríte 0,45 €