Knihy
E-knihy
6,28 €

Bežná cena Bežne 6,61 €

Ušetríte 5%

Posielame do 15 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

6,28 €

Viac o produkte

Deti v škole. Ako sa povie učiteľ po anglicky? A trojuholník? Zábavne a jednoducho s hraním sa a skladaním už deti vedia viac ako 300 anglických slov.

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Learning English Puzzle 6 -
Tender Love - Sandra Kuck
15,97 €
Ušetríte 0,84 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
70
Katalógové číslo výrobcu
EN6
Rozmery postaveného puzzle
365x285 mm
Naše katalógové číslo
64681
Rozmery krabice
365×285 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

Kúpte spolu
Learning English Puzzle 6 -
Tender Love - Sandra Kuck
15,97 €
Ušetríte 0,84 €

„Vidiek, to je kniha. Mestá sú potom noviny plné lží.“

Pavón