Knihy
E-knihy

Vzory zmlúv a podaní pre občanov

Nová Práca, 2018
Vydavateľstvo
Nová Práca, 2018

Publikácia autorov JUDr. Otto Lúčanský, JUDr. Milada Illášová: VZORY ZMLÚV A PODANÍ PRE OBČANOV - podľa Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku a Zákona o rodine obsahuje základné vzory zmlúv...

Čítaj viac

24,68 €

Bežná cena Bežne 25,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

24,68 €

Viac o knihe

Publikácia autorov JUDr. Otto Lúčanský, JUDr. Milada Illášová: VZORY ZMLÚV A PODANÍ PRE OBČANOV - podľa Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku a Zákona o rodine obsahuje základné vzory zmlúv, dohôd a písomných podaní súdu a iným subjektom. Jednotlivé vzory sú priradené k príslušným vybraným ustanoveniam Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku či Zákona o rodine. Poznámky k vzorom sú len informatívne - s podrobnosťami sa čitateľ môže oboznámiť v uvedených právnych predpisoch.
Cieľom tejto publikácie je, aby sa stala praktickou príručkou širokej neprávnickej verejnosti, ktorá pomôže spísať podania v odvetví občianskeho práva, a tým umožniť, aby si občania mohli sami vybaviť niektoré svoje jednoduchšie právne záležitosti. Získaním určitých znalostí príručka prispeje aj k posilneniu právneho vedomia našich čitateľov. Rozhodli sme sa preto vydať nové vydanie, pretože došlo k mnohým zmenám, novelizáciám a úpravám.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzory zmlúv a podaní pre občanov - Otto Lúčanský, Milada Illášová
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
36,64 €
Ušetríte 4,16 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
608
Hmotnosť
540 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Nová Práca
Rozmer
150×210 mm
ISBN
9788089350773
Naše katalógové číslo
436445

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Vzory zmlúv a podaní pre občanov - Otto Lúčanský, Milada Illášová
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
36,64 €
Ušetríte 4,16 €

„Začiatok je vždy iný a prostriedok je vždy zložitý. No koniec je vždy jednoduchý a rovnaký. Na konci vždy niekto príde, niekto odíde, niekto zomrie a niekto zostane.“

Štyri hostiny - Meir Shalev
Štyri hostiny
Meir Shalev