Knihy
E-knihy

Vzory zmlúv a podaní pre občanov

Nová Práca, 2018
Novinka
Vydavateľstvo
Nová Práca, 2018

Publikácia autorov JUDr. Otto Lúčanský, JUDr. Milada Illášová: VZORY ZMLÚV A PODANÍ PRE OBČANOV - podľa Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku a Zákona o rodine obsahuje základné vzory zmlúv...

Čítaj viac

21,24 €

Bežná cena Bežne 25,90 €

Zľava 18%
platí do 25. 10. 2018

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

21,24 €

Viac o knihe

Publikácia autorov JUDr. Otto Lúčanský, JUDr. Milada Illášová: VZORY ZMLÚV A PODANÍ PRE OBČANOV - podľa Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku a Zákona o rodine obsahuje základné vzory zmlúv, dohôd a písomných podaní súdu a iným subjektom. Jednotlivé vzory sú priradené k príslušným vybraným ustanoveniam Občianskeho zákonníka, Civilného sporového poriadku, Civilného mimosporového poriadku či Zákona o rodine. Poznámky k vzorom sú len informatívne - s podrobnosťami sa čitateľ môže oboznámiť v uvedených právnych predpisoch.
Cieľom tejto publikácie je, aby sa stala praktickou príručkou širokej neprávnickej verejnosti, ktorá pomôže spísať podania v odvetví občianskeho práva, a tým umožniť, aby si občania mohli sami vybaviť niektoré svoje jednoduchšie právne záležitosti. Získaním určitých znalostí príručka prispeje aj k posilneniu právneho vedomia našich čitateľov. Rozhodli sme sa preto vydať nové vydanie, pretože došlo k mnohým zmenám, novelizáciám a úpravám.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Vzory zmlúv a podaní pre občanov - Otto Lúčanský, Milada Illášová
Civilný sporový poriadok - Edmund Horváth, Andrea Andrášiová
52,59 €
Ušetríte 6,31 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
608
ISBN
9788089350773
Naše katalógové číslo
436445
Väzba
brožovaná väzba
Rok vydania
2018
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Nová Práca

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Vzory zmlúv a podaní pre občanov - Otto Lúčanský, Milada Illášová
Civilný sporový poriadok - Edmund Horváth, Andrea Andrášiová
52,59 €
Ušetríte 6,31 €

„Dobré knihy, ak sú skutočne dobré a múdro napísané, sú cibrením ducha, pilníkom súdnosti, masťou na oči, lievikom múdrosti, zrkadlom cudzích myšlienok a činov, našich vlastných myšlienok a činov potom vodidlom.“

Komenský