Knihy
E-knihy

Léčivá detoxikace hladem - praktická část

Vydavateľstvo
Eugenika, 2007

Hladovění je velmi působivým léčebným prostředkem, pokud se provádí správně a s porozuměním. Známý a zkušený autor vám vysvětlí, jak se máte na hladovku připravit...

Čítaj viac

13,49 €

Bežná cena Bežne 14,20 €

Ušetríte 5%

Posielame do 14 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Hladovění je velmi působivým léčebným prostředkem, pokud se provádí správně a s porozuměním. Známý a zkušený autor vám vysvětlí, jak se máte na hladovku připravit. Jedním z faktorů přípravné části je také doba, po kterou chcete hladovět. Autor vás ve svém textu poučío různých formách hladovění (například při akutních a chronických onemocněních nebo při narkomanii a alkoholismu), v úvahu bere i věk člověka a věnuje se také otázce tělesné hmotnosti. Jestliže se necháte poučit, budete mít záruku, že si neublížíte a hladovka vám opravdu zázračně pomůže.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Léčivá detoxikace hladem - praktická část - Gennadij Malachov
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Malachov
21,95 €
Ušetríte 1,15 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
380
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2007
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
8089227709
Naše katalógové číslo
42456

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

17 hodnotení

15
1
1
0
0

Richard
19.5.2014
Hladovanie ako najúčinejší liečebný prostriedok
Je to výborná kniha na praktické ukážky hladovania. Odporúčam všetkým ktorí majú už zmáknutú teóriu a chcú podstúpiť hladovkovú kúru. Kniha Vám poskytne potrebné praktické informácie. Takže skôr ako začať si treba osvojiť určité postupe ako je správny začiatok hladovania, priebeh a najdôležitejšie ukončenie hladovania. Ale v prvom rade je potrebné apoň čiastočne očistiť telo!!!
Sám mám praktické skúsenosti, riadim sa radami v knihách Malachova a počas hladovania sa cítim celkom dobre. Ak chcete postúpiť do vyšších duchovných sfér, začnite hladovať. Človek lepšie pochopí prírodné zákony a načo vlastne je tu. Bohužiaľ spoločnosť touto metódou opovrhuje a odsúva ju. Je na každom z nás ako cestou pôjdeme. Odporúčam aj pozrieť stránku www.pust.cz.
Veľa šťastia pri hľadaní svojej cesty.
Čítaj viac

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Léčivá detoxikace hladem - praktická část - Gennadij Malachov
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Malachov
21,95 €
Ušetríte 1,15 €