Knihy
E-knihy

Môj jednorožec

  Novinka
  Vydavateľstvo
  NOXI, 2018

  Vitajte v iskrivom svete jednorožcov plnom trblietok! Zažiarte na párty v čelenke s rohom a dúhovými okuliarmi. Rozmaznajte svoju pokožku s krémom z hviezdneho prášku a trblietavým sprchovým gélom. Pochutnajte si na magických dúhových...

  Čítaj viac

  5,66 €

  Bežná cena Bežne 6,90 €

  Zľava 18%
  platí do 28.5.2018

  Posielame do piatich dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Vitajte v iskrivom svete jednorožcov plnom trblietok!
  Zažiarte na párty v čelenke s rohom a dúhovými okuliarmi.
  Rozmaznajte svoju pokožku s krémom z hviezdneho prášku a trblietavým sprchovým gélom. Pochutnajte si na magických dúhových cupcakes a preneste sa vo svojich snoch na vankúši v tvare jednorožca do ríše rozprávkových bytostí.
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Môj jednorožec -
  Môj epický zápisník - Kolektív autorov
  12,22 €
  Ušetríte 1,58 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  80
  ISBN
  9788081114892
  Naše katalógové číslo
  309831
  Väzba
  brožovaná väzba
  Rok vydania
  2018
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  NOXI

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  NOXI – vydavateľstvo kníh pre zdravý životný štýl a chvíle pohody Vydavateľstvo NOXI sa od svojho vzniku v roku 2004 zaoberá vydávaním kvalitnej populárno-náučnej literatúry a beletrie zahraničných aj domácich autorov. Pôsobí na českom a slovenskom trhu.

  Edičný program vydavateľstva reaguje na aktuálne trendy, ale ponúka aj čitateľsky dlhodobo zaujímavé témy v týchto oblastiach:

  1. Ezoterika a spiritualita. Knihy o duchovne dlhodobo oslovujú čitateľov, ktorí sa zaujímajú o svet za hranicami bežného vnímania. NOXI ponúka širokú škálu titulov pre záujemcov o východné náboženstvá, kresťanstvo, ale aj knihy o ezoterických učeniach. Nevyhýba sa pritom ani kontroverzným témam.

  2. Zdravie a životný štýl. Knihy o zdraví boli od začiatku pilierom vydavateľstva NOXI. Aj v súčasnosti ponúka tituly, vďaka ktorým si čitatelia nájdu cestu k zdravšiemu životu – či už cestou prípravy zdravých pokrmov, alebo vďaka programom na udržanie zdravého životného štýlu.

  3. Self-help a motivácia. Vydavateľstvo NOXI sa venuje aj čoraz populárnejším knihám v oblasti motivácie v pracovnom aj súkromnom živote. Ponúkame knihy, ktoré priamo povzbudzujú k lepšej produktivite, plnohodnotnému životu, ale aj životné príbehy, ktoré neraz oslovujú viac ako poučky odborníkov. Nechýbajú tu ani poradcovia pre rodičov.

  4. Romány a knihy pre deti. V neposlednom rade sa NOXI venuje aj vydávaniu románov, či už historických, alebo súčasných. Taktiež vydáva knihy pre najmenších čitateľov.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Môj jednorožec -
  Môj epický zápisník - Kolektív autorov
  12,22 €
  Ušetríte 1,58 €