Knihy
E-knihy

Odíď z mojich snov

Motýľ, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
3-4 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Motýľ, 2018

Vdýchol jej omamnú podmanivú dievčenskú vôňu – vôňu jej kvetinového parfumu, čerstvo umytých vlasov a pokožky, ktorá voňala ako roztopený med... Zuzana bola mladá, krásna a plná života. Svet jej...

Čítaj viac

7,70 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 22%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vdýchol jej omamnú podmanivú dievčenskú vôňu – vôňu jej kvetinového parfumu, čerstvo umytých vlasov a pokožky, ktorá voňala ako roztopený med...Zuzana bola mladá, krásna a plná života. Svet jej ležal pri nohách, prial jej ambíciám a oslnivej budúcnosti, ktorá na ňu čakala.Keby jej nebúšil zrýchlený tep v ušiach, bola by možno počula jeho kroky. Keby sa obzrela, videla by, že sa k nej približuje, videla by žiadostivosť v jeho očiach, videla by, ako sa mu od vzrušenia prudko dvíha hrudník, ako si o stehná utiera spotené dlane. Vtedy by možno skríkla od strachu, možno by začala kričať o pomoc, možno by sa rozbehla, možno by sa bránila…Nevzal si len jej nevinnosť, vzal jej mladosť, bezstarostnosť, ambície a vieru v dobré konce. Na oplátku jej nechal pod srdcom rásť dieťa, ktoré nechcela, ktoré bolo pre ňu votrelcom v jej tele. Myslela si, že život sa pre ňu skončil... Roky však zahojili rany a Zuzana našla vo svojej rodine zmysel života, lásku, porozumenie, dôveru a pocit istoty. Až kým sa nezačali na povrch vynárať tiene minulosti a opäť ožívať démoni...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď z mojich snov - Marta Fartelová
Sama v búrke - Andrea Rimová
15,40 €
Ušetríte 5,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
302094
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

8 hodnotení

7
1
0
0
0

Miroslava Moor
Miroslava Moor
16.2.2018
Odíd z mojich snov.
Velmi pekna kniha prečitala som ju po praci,ked som si chcela odpočinut a nelutujem odychla som si a kniha bola fakt super.Uz som si pridala do wishlistu aj dalsie knihy od tejto autorky na neskorsie prečítanie.
Čítaj viac
Janka Grznárová
Janka Grznárová
21.1.2018
recenzia odíď z mojich snov
Super kniha zo začiatku som sa obávala krimi žánru knihy ale musím oceniť, že autorka poňala dej knihy týmto smerom. Perfektná kniha dej sa stupňuje prečítaním každej ďalšej strany. Je to ľahší krimi príbeh z nádychom ženského románu. Autorke sa dielo naozaj podarilo. Odporúčam všetkým ktorí majú radi slovenských autorov ženských románov.
Čítaj viac
Ivy
18.11.2017
Skvelé
Výborne, že ste zabrdli do iného žánru. Mala som celkom obavy, ale dej ma pohltil natoľko, že som Vašu knihu dala za jednu noc. A to je takáto kniha, že, keď som ju dočítala, bolo mi smutno, ako keby som stratila dobrú priateľku. Ja od detstva mám také stavy, že keď dočítam dobrú knihu, som smutná, že sa už ďalej nedá listovať. Nie preto, žeby to malo otvorený dej, len, chcem naďalej čítať. Potešiť sa, čo najdlhšie prežívať osudy našich spoločných priateľov.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď z mojich snov - Marta Fartelová
Sama v búrke - Andrea Rimová
15,40 €
Ušetríte 5,40 €

„Kompilátor je autor kníh z cudzích citátov, aforista je autor citátov z cudzích kníh.“

Wiesław Brudziňski