Knihy
E-knihy

Odíď z mojich snov

Motýľ, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Motýľ, 2018

Vdýchol jej omamnú podmanivú dievčenskú vôňu – vôňu jej kvetinového parfumu, čerstvo umytých vlasov a pokožky, ktorá voňala ako roztopený med... Zuzana bola mladá, krásna a plná života. Svet jej...

Čítaj viac

7,70 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Ušetríte 22%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Vdýchol jej omamnú podmanivú dievčenskú vôňu – vôňu jej kvetinového parfumu, čerstvo umytých vlasov a pokožky, ktorá voňala ako roztopený med...Zuzana bola mladá, krásna a plná života. Svet jej ležal pri nohách, prial jej ambíciám a oslnivej budúcnosti, ktorá na ňu čakala.Keby jej nebúšil zrýchlený tep v ušiach, bola by možno počula jeho kroky. Keby sa obzrela, videla by, že sa k nej približuje, videla by žiadostivosť v jeho očiach, videla by, ako sa mu od vzrušenia prudko dvíha hrudník, ako si o stehná utiera spotené dlane. Vtedy by možno skríkla od strachu, možno by začala kričať o pomoc, možno by sa rozbehla, možno by sa bránila…Nevzal si len jej nevinnosť, vzal jej mladosť, bezstarostnosť, ambície a vieru v dobré konce. Na oplátku jej nechal pod srdcom rásť dieťa, ktoré nechcela, ktoré bolo pre ňu votrelcom v jej tele. Myslela si, že život sa pre ňu skončil... Roky však zahojili rany a Zuzana našla vo svojej rodine zmysel života, lásku, porozumenie, dôveru a pocit istoty. Až kým sa nezačali na povrch vynárať tiene minulosti a opäť ožívať démoni...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď z mojich snov - Marta Fartelová
Sama v búrke - Andrea Rimová
15,40 €
Ušetríte 5,40 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
248
Vydavateľstvo
Motýľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
302094
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,9 / 5

8 hodnotení

7
1
0
0
0

Miroslava Moor
Miroslava Moor
16. 2. 2018
Odíd z mojich snov.
Velmi pekna kniha prečitala som ju po praci,ked som si chcela odpočinut a nelutujem odychla som si a kniha bola fakt super.Uz som si pridala do wishlistu aj dalsie knihy od tejto autorky na neskorsie prečítanie.
Čítaj viac
Janka Grznárová
Janka Grznárová
21. 1. 2018
recenzia odíď z mojich snov
Super kniha zo začiatku som sa obávala krimi žánru knihy ale musím oceniť, že autorka poňala dej knihy týmto smerom. Perfektná kniha dej sa stupňuje prečítaním každej ďalšej strany. Je to ľahší krimi príbeh z nádychom ženského románu. Autorke sa dielo naozaj podarilo. Odporúčam všetkým ktorí majú radi slovenských autorov ženských románov.
Čítaj viac
Ivy
18. 11. 2017
Skvelé
Výborne, že ste zabrdli do iného žánru. Mala som celkom obavy, ale dej ma pohltil natoľko, že som Vašu knihu dala za jednu noc. A to je takáto kniha, že, keď som ju dočítala, bolo mi smutno, ako keby som stratila dobrú priateľku. Ja od detstva mám také stavy, že keď dočítam dobrú knihu, som smutná, že sa už ďalej nedá listovať. Nie preto, žeby to malo otvorený dej, len, chcem naďalej čítať. Potešiť sa, čo najdlhšie prežívať osudy našich spoločných priateľov.
Čítaj viac

Marta Fartelová je rodáčka zo Šale, ale keď mala desať rokov, jej rodičia sa rozhodli vymeniť rovinatý kraj za malebné úpätie Malých Karpát a presťahovali sa do dedinky Kuchyňa na Záhorí. Pred desiatimi rokmi autorku s manželom Milošom a staršou dcérou Maťkou náhoda zaviala do Stupavy. Tam pribudol do ich rodiny ďalší člen – dcéra Ninka. Vďaka skvelým priateľom, ktorých v Stupave našli, a množstvu pekných zákutí, ktoré objavili, sa tam rozhodli usadiť natrvalo. V súčasnosti autorka pracuje v obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá distribúciou ložísk a iných strojárskych komponentov, a vo svojom voľnom čase píše knižky. Často uvažuje, prečo začala písať. Ktovie, možno je to spôsob, ako prejaviť nahromadené emócie a podeliť sa s okolím o vlastný vnútorný svet, čo jej práca plná strohých čísiel a technických údajov príliš nedovoľuje. Písanie jej však prináša potešenie a je to možnosť, ako sa prihovoriť čitateľom prostredníctvom postáv zo svojich románov. Odkaz pre čitateľov: „Každou knihou sa snažím čitateľom dať niečo zo seba – kus svojej duše, pocitov, názorov. Uvedomujem si, že idem s kožou na trh, no robím to rada. Hoci sú moje príbehy fiktívne, usilujem sa vymodelovať svoje postavy a vykresliť prostredie tak, aby čitatelia uverili, že môj príbeh sa mohol naozaj stať – či už im, alebo ich blízkym.“

Čítaj viac

Pri zrode vydavateľstva MOTÝĽ bola kniha Liečivé rastliny z Božej záhrady od rakúskej autorky Márie Trebenovej. Kniha vyšla na jar v roku 1991 a veľmi úspešne - v celkovom náklade 200 000 výtlačkov na Slovensku a v Čechách.
V súčasnosti je vydavateľstvo MOTÝĽ moderné dynamické vydavateľstvo, ktoré sa flexibilne prispôsobuje vkusu čitateľov a reaguje na trendy a výzvy súčasnosti. V minulosti pod značkou MOTÝĽA vychádzala aj edícia Skvosty svetovej literatúry, kuchárske knihy, športová literatúra a literatúra o životnom štýle, v súčasnosti sa sústreďuje najmä na ženskú literatúru od slovenských autorov, ale prekladá aj úspešné tituly z mnohých oblastí. Už niekoľko rokov MOTÝĽ úspešne ponúka aj edíciu motivačnej literatúry z oblasti financií. Autorom uvedenej série je Robert T. Kiyosaki, ktorý si získal milióny čitateľov po celom svete.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Odíď z mojich snov - Marta Fartelová
Sama v búrke - Andrea Rimová
15,40 €
Ušetríte 5,40 €

„Obyčajný človek sa môže obklopiť tisíckami kníh a od toho momentu mať aspoň jedno miesto na svete, kde sa môže cítiť šťastný.“

Augustine Birrell