Knihy
E-knihy

Muž z mora

Vydavateľstvo
Matica slovenská, 2017

Nie je veľa autorov, ktorí dokážu zaujímavo skoncentrovať príbeh, posolstvo a vtesnať ho do priestoru jednej či dvoch viet – do aforizmu, sentencie či epigramu. Miroslav Danaj k takým autorom nepochybne patrí, o čom presvedčil doteraz...

Čítaj viac

7,51 €

Bežná cena Bežne 7,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

7,51 €

Viac o knihe

Nie je veľa autorov, ktorí dokážu zaujímavo skoncentrovať príbeh, posolstvo a vtesnať ho do priestoru jednej či dvoch viet – do aforizmu, sentencie či epigramu. Miroslav Danaj k takým autorom nepochybne patrí, o čom presvedčil doteraz vydanými zbierkami sentencií a aforizmov (Niečím ťa možno liečim, OnaQjšia káva a Smiem si prisadnúť?). V najnovšej zbierke Muž z mora opätovne dokazuje výnimočnú osobnostnú dispozíciu vnímať bežnými zmyslami nepovšimnuteľné detaily sveta a pretransformovať ich do sentencie, ktorá oslovuje hĺbkou, vtipom, múdrosťou. Za riadkami precízne volených slov cítiť autorovu unikátnu životnú skúsenosť, veď je špičkovým chirurgom, ktorý sa denne pohybuje na hraniciach ľudského života a smrti, dôverne nahliada do zložitých ľudských príbehov a osudov bez toho, aby pritom stratil svoju príslovečnú láskavosť, citlivý humor, vieru v život a nesmiernu pokoru voči všetkému a všetkým navôkol.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Muž z mora - Miroslav Danaj
Rátanie rán - Miroslav Danaj
16,92 €
Ušetríte 0,88 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
60
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Matica slovenská
Rozmer
125×176 mm
ISBN
9788081152580
Naše katalógové číslo
292148

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0
Kúpte spolu
Muž z mora - Miroslav Danaj
Rátanie rán - Miroslav Danaj
16,92 €
Ušetríte 0,88 €

„Niet takej bezcennej knihy, čo by neobsahovala nič dobré.“

Johnson S.